I Heart Revolution

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Lagoongirl, az összetevőket feltöltötte: raaaaaaa, Módosítva: 2020. március 19.

Kategória:   Hajfestékek

Vidám, színes kimosható hajszínező paszta. Vegán, mentes az ammóniától és a peroxidtól. 8-12 mosásig tart. Minden haj típusra és színre alkalmazható, beleértve a sötétbarna és a fekete színt. Minél világosabb a hajad, annál intenzívebb a színezés.

EroBatto

2020. április 25.

Pink Cloud árnyalatot vettem meg és a fél doboz elég volt a közepes hosszúságú barnás hajamra. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

raaaaaaa

2020. március 19.

Silver angel árnyalatot vettem.

Egyáltalán nem fogta meg a világosszőke hajamat, pedig az ajánlott 10-15 perchez képest volt, ahol kb 40 percig volt rajta (amíg felkentem mindehova).
Nagyon kiszárította a hajamat, hiába balzsamoztam utána, és bennamradó hajpakolást is kentem rá.
Sajnos nekem teljes pénzkidobás volt, még csak világosabb, fényesebb se lett sehol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

Silver angel árnyalatot vettem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.