I Heart Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   18 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BCatz, Módosítva: 2018. december 18.

Kiszerelés:   18 x 1,2 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

A 18 matt, csillámló és szatén szemhéjpúdert tartalmazó paletta még egy ok lesz arra, hogy imádd a csokit.

fancsisz

2019. december 30.

Nagyon szép színeket tartalmaz a paletta, melyek remekül működnek együtt. A festékek minősége változó, van amelyik gyönyörűen pigmentált és krémes, van amelyik kicsit gyengébb és porosabb.
A 2 fényes vilagosabb lila a kedvencem a palettából, valami eszméletlen szépek.
Összességében örülök, hogy megvettem, megéri az árát.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

A 2 fényes vilagosabb lila a kedvencem a palettából, valami eszméletlen szépek.
Összességében örülök, hogy megvettem, megéri az árát.😊

ecet

2019. október 17.

A színek összeállítása szép, a minőségük változó, de nem rossz. A csokis illata a palettában soknak hat, de nem vészes.
Nagyon könnyen és szépen satírozhatóak a színek, nagy a tükör, szóval utazni is vihetem, kihasználható paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Alexia

2019. január 29.

Cuki csomagolás, nagy tükör benne, ami plusz jó. És végül a színek... :) Hát annyira szépek, hogy már nézegetni is öröm. :) Használni meg főleg! :) Árban is jó, Notino-ról rendelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Lanie

2019. január 26.

Fantasztikus csomagolás és a belsőre sem lehet panasz. Eszméletlenül imádom a lila összes árnyalatát, nem véletlenül festettem a hajam egyik felét hónapokig lilára :) A csillámos színektől megőrülök, persze jó értelemben, egyszerűen olyan szépen mutatnak a szemen, hogy éjjel nappal tudnám őket hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

ksissie

2019. január 14.

Gyönyörű színek, pigmentáltság. Kell ennél több?! A szokásos Revolution formula, a csillogós színek eszméletlenek, a matt színek porzanak, de ez nem vesz el az értékéből, mert nagyon könnyű velük dolgozni. Az előttem szólóhoz hasonlóan egy feketét el tudtam volna még képzelni bele, de ezt leszámítva egy sokoldalúan felhasználható paletta. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

BCatz

2018. december 11.

Gyönyörű lila színeket tartalmazó paletta édes illattal. A fekete színt hiányolom egyedül.
Pigmentált jól kihasználható hétköznap is a barnás színeknek köszönhetően.
Ajánlom a lila szín szerelmeseinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Pigmentált jól kihasználható hétköznap is a barnás színeknek köszönhetően.
Ajánlom a lila szín szerelmeseinek. :)

Hidratálók: Magnesium Stearate