Idelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. október 1.

Lelőhely:   Rossmann, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kettős hatása van: A Deo-Aktiv technológia segít megelőzni a kellemetlen szagokat okozó baktériumok szaporodását, ezenkívül kellemes, hosszantartó illatot hagy maga után az intim testtájon. Mindennapos alkalmazásra fejlesztették ki, hogy többet nyújtson a szimpla frissességnél.

ilke

2021. június 11.

Ennek férfi kölni szaga van, vagy annál is rosszabb. Borzalmas. Annyira zavar, hogy nem is biztos, hogy elhasználom. Azt hittem, hogy a régit bevonták, és ez van helyette, mivel azt nem találtam a DM-ben. Kár volt megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

Besscica

2021. június 7.

Háááát...jó bele választottam. 🤦🏻‍♀️ Nyanya szaga van, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

kismadár

2021. február 10.

Nem volt a DM-ben a sima kék változata, ezért ezt hoztam el. A kéket imádom, de ez elég gyatrára sikerült. A hatásáról ugyanazt tudom elmondani, mint a kéknek, nem irritál, nem szárít, kellemes használni, de borzalmasan erős és kellemetlen parfüm szaga van. Zuhanyzás után nem a tusfürdőm illatát érzem magamon (amit az egész testemen használok), hanem ennek az illatát (amit csak egy ponton használok). Ez szerintem mindent elmond arról, hogy mennyire túl tolták a parfümöt benne, ráadásul elég mama szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

norkak

2021. január 18.

jaj anyám... imádom a Beliema termékeket, de ez, uh. Annyira visszataszító ez a tömény illat ami árad belőle, hogy alig vártam, hogy elfogyjon. Ezután maradok a kevésbé ilaltos verziónál. A szaglásom elveszítésén kívül egyéb károkat nem okozott 😁 Az illata miatt 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.