Il Makiage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2012. május 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Kompakt alapozó.

jud678

2014. május 26.

Nekem is bevált, nagyon szép sima lett utána az arcom, külön örültem, hogy kellően világos volt a színe. A szivacsának a szaga picit zavaró volt, ezt a vásárlás után vettem észre, és végig megmaradt, de ezt lehet cserélni. Egyszer jó vétel volt, de többször nem veszem meg. 10e Ft, és ehhez képest nagyon kevés van benne, viszont a csomagolása kifejezetten szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

farkasgaboc

2014. január 26.

Nekem bevált, bár az árát tényleg nem éri meg, de szépen mutatott és tartós is volt.
Nem vettem újat, nem is fogok, egyrészt drága másrészt meg még utaznom is kellene hozzá Pestig nem keveset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

orchidea8627

2013. február 23.

Nagyon megbántam hogy megvettem...
Borzasztóan viszketett tőle a bőröm.
A púder állaga finomra őrölt, jó színekben kapni, de nem ér annyit amennyibe került.
(A doboza szerint az enyémben volt aluminum strach o., szerintem attól viszkettem, nagyon az összetevő lista elején volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Nagyon megbántam hogy megvettem...
Borzasztóan viszketett tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Squalene

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3