Il Makiage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lefteye, Módosítva: 2012. július 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Professzionális, természetes alapanyagokból készült, hosszantartó ajakrúzs. SPF 8

balogh.andrea

2015. augusztus 26.

Professzionális..?!?!???!!!!! Természetes..?!?!??!!????? TARTÓS..!?!??????? Na neeeem.
Botrányosan gusztustalan, a rúzsuk főleg, az egész cég meg méginkább.
Nekem nincs tőlük semmim, az egyik kolléganőm futott csúnyán beléjük, és ők ezt csúnyán ki is használták.
Mélységesen elítélem ezt az üzletpolitikát, a termékeik pedig minősíthetetlenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Botrányosan gusztustalan, a rúzsuk főleg, az egész cég meg méginkább.

Adele30

2014. március 26.

Én is vásároltam náluk rúzst, az enyém egy élénk, krémes állagú, matt rúzs. Én nem tapasztaltam, hogy szárazabb lenne tőle az ajkam és nagyon tartós is. .Valóban nem olcsó, de megéri, mert keveset használsz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

orsipanka

2013. november 13.

Voltam náluk sminkelésen. A rúzs az nekem nagy csalódás volt. Valami sötét rózsaszín árnyalatot használtunk, és egy miniatűr ecsettel kellett felvinni ami jó sokáig tartott (nekem erre nincs időm, villámgyorsan kell mindig felkennem a rúzst mielőtt a barátom meglátja és kezdi, hogy ne rúzsozz!!!). Ez még hagyján, de olyan cserepesnek látszott tőle a szám, amilyen még sose volt. A tartósságát nem tudom, mert 1-2 óra múlva vacsoráztam és azzal le is jött az egész. Egyébként mindegy is, mert nem fogok ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Sissy26

2013. október 18.

a napokban voltam náluk, a rúzs (is) egy tragédia. Nagyon gondosan ápolom az ajkaimat minden nap, hiszen ez nagyban hozzájárul ahhoz, hogy fiatalabbnak nézzen ki az ember lánya :-) Amint felkenték rögtön olyan kicserepesedettnek láttam és vénasszonyosnak. Amikor leszedtem (kb 1 órát volt rajtam) már kiszárította az ajkaimat. Soha többet ez a cég! Ha rúzs akkor Lauder, Chanel. Egyébként meg rengeteg ajakápoló és egy jó fehérítős fogkrém a fogaknak, ettől lesz szép a mosoly :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Michelle

2013. január 19.

Én is egy ingyen sminkelésnek estem áldozatul, sőt, megvettem a rám rakott rúzst is. A csomagolás tetszik és a rúzs színe önmagában szép: enyhén csillogó rezes-narancsos árnyalat. Sajnos, a narancsos és téglás árnyalatok azok, amelyek nekem rettentő rosszul állnak, legalábbis arcon és szájon, érdekes, a szememen nem. A sminkelésre használt helyiség megvilágításában ezt a narancsos tónust nem érzékeltem, ahogy a bronzosítóét sem, csak kinn, a természetes fényben derült ki, hogy évekkel tűnök öregebbnek és fáradtabbnak a valóságosnál, a fejem helyén pedig egy éretlen paradicsom trónol. A szín benézése az én hibám, de a rúzst nem kedveltem volna meg akkor sem, ha más árnyalatú. Egyszerűen nem tudtam szépen felvinni, úgy éreztem, hogy vastagon ül a számon. Félretettem és egy időre meg is feledkeztem róla, hogy van ilyenem. A napokban a kezembe került, és ahogy beleszagoltam, kellemetlen, avas illatot árasztott. Mintha anyukám lánykori rúzsa maradt volna vissza. Külsőleg nem látszik rajta semmi változás, de az a szag ...! Vagy ez normális? Anno nem szagolgattam, vagy csak nem emlékszem, hogy milyen illata/szaga volt. Nem régi darab, ennyi idő alatt nem lenne szabad megromlania. A többi ugyanott és ugyanúgy tárolt rúzsnak semmi baja sincs. Így még elajándékozni sem merem, hiába szinte teljesen használatlan darab. Szóval, ez nekem sem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

syrene80

2013. január 14.

Borzasztó rossz minőség,szárít,tartósnak meg éppen nem nevezném...(nem laikus véleményt mondok,hónapokig dolgoztam vele "makiéknál") soha többet nem veszek Maki terméket,mert az ár-érték arányuk nagyon rossz. Inkább maradok a jó öreg dm-es termékeknél: Maybelline,Astor,L'oreal,Rimmel...és akit csak tudok lebeszélek a Maki termékek vásárlásáról,ez tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

lefteye

2012. július 26.

Nem szoktam bedőlni az "ingyen kisminkelünk" promócióknak, de szülinapom volt pont és gondoltam hát csak megérdemlek ennyit. Az lett a vége, hogy csak rám sózták a Persimmon árnyalatú rúzsukat, ami egész jónak tűnt ott a helyszínen, de hamar kiszáradt a szám, pedig ez "ápolja" állítólag.. hát nem! Iszonyatosan nehéz felvinni, mert nagyon kemény, ecsettel ne is próbálkozzon senki, de leginkább NE vegye meg semmi esetre se! Majd' 4ezer forintom bánta. A színe fogott csak meg, ami egy ilyen igazi őszt idéző, aranyosan csillámló narancs, kombinálva más rúzsokkal szoktam használni, ez menti meg csak a 0 ponttól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77492, D&C Red 7 Calcium Lake, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Red 22 Lake / CI 45380, CI 12085, Ci 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 45370, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: BHA, Propylparaben

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.