Ilcsi

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toth900118, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra. Használjuk minden este a smink és a szennyeződések eltávolítására. Frissít, feszesít, fertőtlenít.

Littiii

2019. július 13.

A kozmetikusom ajánlására vettem meg a habkrémmel együtt. Egy hónapja használom kb. és nagyon meg vagyok vele elégedve, nem okozott pattanásokat, nem irritál, nem húzódik tőle a bőröm. Tiszta érzést nyújt. A sminkemet nem ezzel szoktam leszedni, arra külön micellás vizet használok előtte. Amióta használom sokkal szebb a bőröm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel az arctejjel is, amit otthon használtam tovább. Finom illatú, krémes állagú, viszont annak ajánlanám aki nem sminkel naponta. Nehezen szedte le az alapozót, a szemsminket, több nyomásnyi kell belőle és vattára téve lehet csak használni. Ezért nem venném újra, mert egy habzó lemosóval én sokkal könnyebben tudom tisztítani a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Tudi

2019. június 5.

Nekem nem jött be, sminket se viszi le, csak ha magamra kenek egy fél tubust kb. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Padli

2019. április 9.

Nagyon szeretem az illatát, nyugtatja a bőrömet és pirosság is halványul. Tisztának érzem a bőrömet a használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Cintia96

2018. április 19.

A pirosságot percek alatt lehúzza. Mimt minden Ilcsinek, imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

A pirosságot percek alatt lehúzza. Mimt minden Ilcsinek, imádom az illatát :)

SkaDorisz

Korcsoport: < 18
2018. március 9.

Egyszerűen imádom ezt a terméket.
Az illata is jó és jól meg tisztitja az arcbőrt is.
Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 9.

Egyszerűen imádom ezt a terméket.
Az illata is jó és jól meg tisztitja az arcbőrt is.
Szerintem nagyon megéri az árát.

adri0419

2018. február 12.

Most már lassan 2 éve csak Ilcsit használok. Mindig kipróbálok újakat. A meggy-kökény arctejem után az almás-citromosra esett a választásom. Nagyon szuper citromos illata van, nagyon jól frissít, szépen tisztít. Sminklemosásra és arclemosáshoz egyaránt használom. Mattá teszi az amúgy zsíros bőröm. A tonikkal együtt használom, szuper a hatásuk együtt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Klau07

2018. február 8.

Örülök, hogy kozmetikus tanulmányaim alatt megismerhettem az Ilcsi termékeket. Amúgy is egyre jobban hajlok a natúr kozmetikumok fele és ebben a tanultak is megerősítettek, hogy érdemes. Az arctejeket praktikusabbnak találom, mint a habzó arclemosókat, viszont vizes vattára és többszöri pumpálással tudom alaposan letisztítani a bőröm. Nagyon jó, friss illata van. Sminklemosásra nem, csak tisztításra használom. Az almás-citromos tonikkal jobb eredményt lehet elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Golyakalifa

2017. december 13.

Két hónapja használom, eddig sztem az 1/3 fogyott el, pedig mindig ezzel szedem le a sminket. A textúrája és az illata jó, viszont szembe kerülve nekem is nagyon csíp... Ami mondjuk fura egy olyan terméknél, amit sminklemosásra ajánlanak. Ár-érték arányban mindenképpen megéri!

Kicsit OFF:
Megrökönyödve olvasom azokat a hozzászólásokat, amik visszakövetelik a régi csomagolást. Nekem már szinte minden új csomagolású, kivéve ez a termék, és el sem tudom képzelni, miért tartja valaki szebbnek a régi dizájnt, mint a gyönyörű újat. Én évekig azért nem használtam Ilcsit, mert "nagyis" (ez a berögződés jórészt a csomagolásnak és a tálalásnak volt köszönhető), pedig BDIH minősített natúrkozmetikum, a Cosmos Standard rendszernek is megfeleltek, parfümmentes stb.

Örülök, hogy lecserélték az arculatot, gyönyörű a szín, a doboz, a csomagolás! :) Már csak ezért is megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Kicsit OFF:

danikin

2017. november 15.

A szememen nem használom, mert minden borzasztóan csípi a szemem, ami nem egy teljesen folyékony termék egy pamacson, de az arcomat szépen tisztítja minden kellemetlen mellékhatás nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0