Ilcsi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: toth900118, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 25.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2020-ban megújult összetétel!

Használjuk minden este a smink és a szennyeződések eltávolítására. Frissít, feszesít, fertőtlenít.

Ár: 2800 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

linevesun

2022. június 13.

Nagyon bevált, szépen leszedi a szennyeződéseket, nagyon jó illata van. Én le szoktam öblíteni vízzel, hogy teljesen tiszta arcbőrrel folytassam az arcápolást. Szépen oldja a sminket is - még a vízálló spirált is pikk-pakk leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

PatakiBoglarka

2022. április 14.

Kiváncsiságból rendeltem, gondoltam kipróbálom, ISTENI JÓ ez a kis arctej, nagyon kellemes az állaga, az illata, természetesen nem habzik, nem csíp és nagyon könnyen lemosható, és valóban tiszának érződik utána a bőr. Nekem Ő most a kedvenc, nem is tervezek váltani semmi másra ❤️.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

lipstickfan

2022. április 11.

Nagyon szeretem, újravevős termék. A sminket szépen leszedi, nem csíp. Az ekcémás szemhéjat szépen hidratálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

viragdobradi

2021. december 6.

Nos hát, nekem nagyon bejött. Jól esik felvinni a bőrömre, kicsit belemasszírozom, és maradéktalanul le lehet mosni. Bár annyit nem szoktam sminkelni, de azt a kicsit amikor igen, leszedi. Nem csíp egyáltalán. Felfrissít, kicsit segít a gyulladt, pattis, pigmentfoltos bőrömön. Utána a Babylove Waschbalsam-mal még átmegyek az arcomon, és úgy nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

kispajkos

2021. március 10.

Nem jött be annyira mint vártam. Sajnos csíp és az illata is irritál. Sminket jól leszedi, de kb ennyi pozitív hatást tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

AphroDithe

2020. november 24.

A legjobb arctej amit valaha használtam.Kissé tág pórusaimat is kordában tartja. Frissíti, nem szárít, nem irritál, az erős sminket is maradéktalanul eltávolítja. Imádom az illatát, évek óta használom és nem tervezem lecserélni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Angie22<3

2020. július 1.

Egy pár hónapja használom napi szinten, gyorsan fogy, de egyébként meg vagyok vele elégedve maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

viktoriam

2019. november 12.

első olyan arctej, amely nem okoz kipirosodást és nem csíp! Többé mást nem használok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Tinkatinka

2019. október 4.

A többi Ilcsi arctejjel mérlegre téve ezt kedvelem legkevésbé. Szárít, és semmi extrát nem ad, sokkal jobb illatokhoz vagyok szokva az Ilcsi termékeknél. Azt a bizonyos lehalványítást sem érzékeltem, csak a szokásosan szép összetevők miatt kap 2 csillagot. Elhasználom, de soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Littiii

2019. július 13.

A kozmetikusom ajánlására vettem meg a habkrémmel együtt. Egy hónapja használom kb. és nagyon meg vagyok vele elégedve, nem okozott pattanásokat, nem irritál, nem húzódik tőle a bőröm. Tiszta érzést nyújt. A sminkemet nem ezzel szoktam leszedni, arra külön micellás vizet használok előtte. Amióta használom sokkal szebb a bőröm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology