Ilcsi

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: toth900118, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 25.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2020-ban megújult összetétel!

Használjuk minden este a smink és a szennyeződések eltávolítására. Frissít, feszesít, fertőtlenít.

Ár: 2500 Ft , Eladó: TothViktoria
Állapot: Kétszer volt probálva, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen átvehető
Ár: 2200 , Eladó: Kencemániás
Állapot: bontatlan új, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kispajkos

2021. március 10.

Nem jött be annyira mint vártam. Sajnos csíp és az illata is irritál. Sminket jól leszedi, de kb ennyi pozitív hatást tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

AphroDithe

2020. november 24.

A legjobb arctej amit valaha használtam.Kissé tág pórusaimat is kordában tartja. Frissíti, nem szárít, nem irritál, az erős sminket is maradéktalanul eltávolítja. Imádom az illatát, évek óta használom és nem tervezem lecserélni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Angie22<3

2020. július 1.

Egy pár hónapja használom napi szinten, gyorsan fogy, de egyébként meg vagyok vele elégedve maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

viktoriam

2019. november 12.

első olyan arctej, amely nem okoz kipirosodást és nem csíp! Többé mást nem használok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Tinkatinka

2019. október 4.

A többi Ilcsi arctejjel mérlegre téve ezt kedvelem legkevésbé. Szárít, és semmi extrát nem ad, sokkal jobb illatokhoz vagyok szokva az Ilcsi termékeknél. Azt a bizonyos lehalványítást sem érzékeltem, csak a szokásosan szép összetevők miatt kap 2 csillagot. Elhasználom, de soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Littiii

2019. július 13.

A kozmetikusom ajánlására vettem meg a habkrémmel együtt. Egy hónapja használom kb. és nagyon meg vagyok vele elégedve, nem okozott pattanásokat, nem irritál, nem húzódik tőle a bőröm. Tiszta érzést nyújt. A sminkemet nem ezzel szoktam leszedni, arra külön micellás vizet használok előtte. Amióta használom sokkal szebb a bőröm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

HDorina

2019. június 21.

Első évben Ilcsivel vizsgáztam, köztük ezzel az arctejjel is, amit otthon használtam tovább. Finom illatú, krémes állagú, viszont annak ajánlanám aki nem sminkel naponta. Nehezen szedte le az alapozót, a szemsminket, több nyomásnyi kell belőle és vattára téve lehet csak használni. Ezért nem venném újra, mert egy habzó lemosóval én sokkal könnyebben tudom tisztítani a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Tudi

2019. június 5.

Nekem nem jött be, sminket se viszi le, csak ha magamra kenek egy fél tubust kb. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Padli

2019. április 9.

Nagyon szeretem az illatát, nyugtatja a bőrömet és pirosság is halványul. Tisztának érzem a bőrömet a használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Cintia96

2018. április 19.

A pirosságot percek alatt lehúzza. Mimt minden Ilcsinek, imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

A pirosságot percek alatt lehúzza. Mimt minden Ilcsinek, imádom az illatát :)

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology