Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillampor, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Elsősorban a dohányzástól, mozgásszegény életmódtól, elektroszmogtól laza sápadt, petyhüdt bőr, a szemkörnyéki és mimikai ráncok ápolására nyújt megoldást a gél. A vitalizáló növények, mint pl. a bodzavirág és az alga, valamint a mikroszemcsés vitamin nanoszómák hidratálják, feszesítik és rugalmassá teszik a bőrt, szemmel láthatóan kisimítják a ráncokat. Az antioxidáns növények védelmet nyújtanak a szabadgyökökkel szemben.

Kiszerelés: 35 ml

Narbeleth

2018. április 6.

Kivörösödött, hámlott a szemhéjam, ekcémás vagyok, de eddig ilyen tünetem nem volt. A szteroidos krémet nem akartam a szemhéjamon használni, az arckrémem marta, mint annak a rendje... Ez a krém a nővérem tulajdonát képezte, de kuncsorogtam belőle egy kicsit, hátha, és bejött! Egy hét alatt szépen helyrehozta a szemhéjamat, egy egész pici vörösség maradt utána, de az már szinte semmi. Egy ideig rendszeresen használtam, azóta tünetmentes vagyok, nagyon meg vagyok vele elégedve! Egyáltalán nem irritál, nem csíp, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

syrin

2018. április 4.

1-2 éve használtam, volt, hogy egész arcra is. Az illata és az állaga is kellemes. Ki akartam próbálni más Ilcsi terméket is, de ezt mindenképpen újra akarom venni, esetleg kiegészítem más szemkörnyékápolóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

martini11

2018. január 2.

Rengeteg szemranckremet kipróbáltam messze ez volt a legjobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Rengeteg szemranckremet kipróbáltam messze ez volt a legjobb :)

Pöti

2017. június 9.

Kozmetikus vizsgához vettem, mert kellett a kezelési sorba egy szemkörnyékápoló és én Ilcsivel vizsgáztam, ezért vettem ezt. Aztán megmaradt és gondoltam, miért is ne használjam el, bár rengeteg fenntartásom volt vele kapcsolatban, mert szemkörülre én a krémeket szeretem, a gélekkel úgy vagyok, hogy az csak kocsonyás víz. Először nem szerettem. Aztán csak azt vettem észre, hogy minden reggel megyek a hűtőhöz. 5 csillagot nem adok, de 4 megy, mert kellemes használni és a dehidratáltságból fakadó ráncocskákon segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

str89

2017. február 4.

A sok Ilcsi termék közül az egyik kedvencem. Megszünteti a szem alatti táskákat, illetve a sötét karikák ellen is hasznos! Két hónapja használom reggel és este, a kezdődő szarkalábakat enyhítette. Még a férjem is előszeretettel használja :) Ráadásul sokáig elég, nekem ő a tökéletes szemráncgél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

barigy

2017. január 8.

Valamiert hiszek benne, noha olyan nagy valtozast eddig (kb. 3 honap alatt) rendszeres hasznalat mellett nem tapasztaltam. Egy pumpalassal eleg sok kijon, igy a maradekkal atsimitom az egesz arcom is. Ha lesz valtozas, jon az update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

duplaperec

2014. május 18.

Én nagyon szeretem. Egyetértek, hogy sok jön ki egy pumpálásra (óvatosan kell nyomni) Az illata is jó. Viszont a szememet nem szabad a nap folyamán vadul dörzsölni, mert akkor kis darabokba áll össze a gél és kiül az arcomra. Sokági elég. 5 pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Móni@nya

2014. január 30.

Nagyon jó ez a pumpás kiszerelés. Egy nyomással viszont olyan mennyiséget kapok, amiből az arcomra is jut rendesen. Ezt persze nem bánom, mert a napi hidratálómmal szépen bemasszírozom, és minden tökéletes.
Minimálisan feszesít, rugalmasít, ránctalanításban viszont nem egy bajnok. Pedig elvileg ez lenne az elsődleges cél. A bőröm nem nagyon szívja fel a krémeket, talán ennél a gélnél is ez a probléma.
Nagyon kiadós, sokáig elég, így az ára is rendben van. Legközelebb azért megpróbálom a család egy másik termékét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 30.

burberry

2013. április 26.

Két hónapja használom ezt a terméket. Az ára annyira nem volt vészes, mert napi használati szinten sem fogy nekem gyorsan. Könnyen beszívódik, vizes érzetet kelt, ha felkenem a szememre, viszont sajnos kis piros pöttyöket okoz néha a szemem alatt, úgyhogy szoktam pár napra szüneteltetni. Szerintem alig van hidratáló hatása, a feszesítő az hatékonyabb, viszont a kezdődő szarkalábakkal nem tud mit kezdeni. Ha van karikám, azzal sem tud mit kezdeni.
Amikor megvettem, direkt vártam az értékeléssel legalább egy hónapot rendszeres használat mellett, de nagy szám, sajnos azt kell, hogy mondjam. :( Bár én szeretem az Ilcsi termékeit. Sminkalapnak szem alá jó, korrektor alá, de körülbelül itt meg is állt a tudomány. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

rikiki25

2013. január 2.

Valóban eltünteti a karikát. Hidratál, feszessé tesz.
Könnyű az állaga, hamar beszívódik.
Elég kevés belőle, így nagyon gazdaságos. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Valóban eltünteti a karikát. Hidratál, feszessé tesz.
Könnyű az állaga, hamar beszívódik.
Elég kevés belőle, így nagyon gazdaságos. Nekem az illata is tetszik.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Retinyl Palmitate, Squalene, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol h 1 1