Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az intenzíven tápláló Csicsókás kéz- és lábápoló krém növényi hatóanyagainak köszönhetően - csicsóka, kalendula- mélyen hidratálja, táplálja, nyugtatja, intenzíven regenerálja és selymesen puhává varázsolja még a legszárazabb, berepedezésre hajlamos kéz- és láb bőrét id.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

niomiode

2020. január 20.

A legszárazabb bőrt is rendbehozza. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

A legszárazabb bőrt is rendbehozza. Imádom!

Tutuj

2018. február 24.

A legjobb kézkrém(és láb),amit valaha használtam! Nincs utána az a rémes érzés,hogy csúszkál a kezemen a sok fel nem szívódó vacak, mint a többi drága krémnél...A leggyilkosabb kézrepesztő hideg időben ez a krém az egyetlen, ami meggátolja, hogy vérzésig repedjen a bőröm, csodás! Az illata tényleg érdekes, a férjemet az uszodákra emlékezteti, nekem semleges. A 4pont csak azért jár, mert az árához képest baromi gyorsan fogy, túl kevés ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Gica81

2017. április 9.

Én ezt a krémet télen használtam. Nem egy olcsó, de nekem annál jobban bevált a hideg idő okozta károsodott kezeim ellen.
Illata egy kicsit furi, de a hatása kiváló és gyorsan felszívódik.
És tudomásom szerint ezt a kézkrémet cukorbetegek is használhatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Illata egy kicsit furi, de a hatása kiváló és gyorsan felszívódik.
És tudomásom szerint ezt a kézkrémet cukorbetegek is használhatják.

Redlips

2016. december 27.

Nagyon jó krém az extra száraz, kirepedezett kezemet szépen rendbe tette. Lábra nem használtam, kézre viszont csúcs szuper, nagyon tudom ajánlani. Az illatát valóban szokni kell, de legalább természetes. Imádom a kezemre kenni, csodásan táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

hessviky666

2016. április 8.

Nem egy rossz krém. Nagyon gyorsan beszívódik, összetevőit tekintve pedig igencsak figyelemre méltó. Praktikus pumpás kiszerelése lehetővé teszi, hogy akárhová magukkal vigyük. Az illata nekem kicsit furcsa, szimatoltam már jobbat is. A hidratáló képessége viszont átlagon felüli! Nekem a kezem annyira nem is, e a lábam nagyon gyorsan kiszárad és főleg nyáron az ápoltsághoz nagy szükségem van a lábápoló termékekre. Ez a kis krém szuperül hidratálja, egységesíti a sarok bőrét! Kézkrémként is szépen teszi a dolgát (bár hozzáteszem, hogy a kezeim nincsenek túlzottan igénybevéve).
Az illata miatt egyedül levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Az illata miatt egyedül levonok egy csillagot.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulgeálószer és felületaktívanyag.