Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Halványító, vitamin feltöltő, regeneráló. Májfoltos, szeplős bőrre.

Fruskacsa

2018. február 18.

Nagyon szeretem, nagyon hatékony. Nyaralás után a kézfejemen pigmentfoltok sokasodtak, utáltam. Radírozás után kenegettem ezzel, én még az illatát is imádom, plusz Ilcsi rostos kövirózsa géljét, és egy hét alatt megújult a kezem. Azóta is használom, néha pakolásként, fóliázva, kesztyűvel, de at ritkán mert kicsit macerás, egyszer a kozmetikusom be is ultrahangozta, az kifejezetten látványos volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Abertawe

2017. január 15.

Az egyik legjobb fehérítő / pigmentfolt halványító krém (gél), amit valaha használtam. :) Nagyon szeretem, tényleg hatékonyan halványítja a pigmentfoltokat, ráadásul csupa természetes anyagból készült. Egyetlen hátránya talán, hogy inkább csak éjszakára lehet használni, mert látszik felkenve az arcon és picit ragacsos érzetet hagy, de így is mindenképp 5 csillagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

TelAviv

2016. január 23.

Én a fehérítő krémjét használtam évekkel ezelőtt. Ilcsi néni minden terméke FANTASZTIKUS!!!
Ezekre 100pont is kevés lenne.
Nyugodjék békében a természet igazi Nagyasszonya!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

Ezekre 100pont is kevés lenne.
Nyugodjék békében a természet igazi Nagyasszonya!!!!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.