Ilcsi

Ár:   4850 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Eryka, az összetevőket feltöltötte: Adr, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kiemelkedően magas növényiösztrogén-tartalmú szérum gyengíti a hámszövetben az androgén hormonok bőrcsúnyító hatását, lassítja az öregedési folyamatokat, és feszesíti a bőrt. Elsősorban az idősödő, nyúlós, laza, valamint a korpás szeboreás arcbőr kezelésére ajánlott. Kombináld a Fitoösztrogénes termékcsalád többi tagjával (pakolás, hidratáló krém, intenzív tápláló krém).

mitzi01

2018. november 14.

Évek óta használom, nagyon hatásos, mint általában a hatóanyagban gazdag Ilcsi-termékek. Kiváló bőrfeszesítő hatású, nappalra és éjjelre is alkalmazom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

kismadár

2018. október 13.

Szépen egységesíti a bőrt, felkenés után olyan, mintha "kifeszítené". Szerettem használni, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni is. Gyógynövényes illata van, kinek tetszik, kinek nem, de gyorsan elillan ez az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

TaBePa

2017. szeptember 20.

Az illata nekem nem igazán jön be, de kezdem megszokni, ez nyilván szubjektív. Kozmetikus ajánlotta, hormonális problémák okozta pattanásaim miatt. A csipkebogyós habkrém alá használom, szép, egységes, hidratált bôrképet kapok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

hessviky666

2017. április 13.

Nagyon jó termék, nyáron nappali krémnek használom. Pillanatok alatt beissza a bőröm! A hormonok miatti pattanásokat 1-2 nap alatt levitte, gyönyörű, egységes bőrképet adott. Nagyon elégedett vagyok vele!

Update: az őszi- téli időszakban mellőztem, nem volt szükség a hatására. Azonban most vészes sebességgel jönnek ki a kicsi pattanásaim, megint elővettem. Nem egészen 3 napi esti használat után ismét helyreállt a bőröm egyensúlya. Este a megtisztított arcbőrre viszem fel, beszívódás után a csipkebogyó habkrémet kenem fel. reggelre friss, egységes, tiszta bőrrel ébredek. Nagyon szépen teszi a dolgát még mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Eryka

2015. május 28.

Nagyon hatékony, kellemes, könnyű szérum. Nemrég cseréltem le az összes kozmetikumomat Ilcsi termékekre és nagyon elégedett vagyok velük. Ezt a szérumot azért választottam, mert a honlapon a felnőttkori pattanások kezelésére is ajánlják, mivel nagymértékben tartalmaz növényi hormonokat, amelyek a bőrben levő androgén hormonok hatását szabályozzák, káros mellékhatások nélkül. Azelőtt gyógyszertári krémeket használtam a pattanásokra, de a bőrképem nagyon sokat javult mióta áttértem ezekre- ichtilolos korrektor, ez a szérum és almás citromos habkrém, csipkebogyó tonik. A teljes bőrkép sokkal egyenletesebb és simább lett, a pattanásokat kellőképpen gyógyítja a korrektor. Engem teljesen meggyőzött, maradok ennél a termékcsaládnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Capsicum Annuum Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

További info az összetevőről a KM-blogon >>