Ilcsi

Ár:   6250 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hajápolók

A 8 féle növényt tartalmazó tonik természetes úton segíti a haj növekedését, és erősíti a szálak tartását. A gyógynövényes oldat haj- és bőrépítő, nyugtató hatású, és fokozza a vérkeringést. Hajhullás, kopasz foltok rendszeres kezelésével rövid időn belül fokozatosan megszűnik a hajhullás és kitartó használat után a haj is elkezd serkenni. Rendszeres használata segít megszüntetni a korpásodást, továbbá enyhíti a kellemetlen, viszkető érzést. Száradás után jó tartást ad a hajnak.

nikolkiss

2018. december 25.

Az eddig kipróbált hajszeszek közül ezt imádom a legjobban! Korpa ellen is tökéletes. Leginkább a halántékom/homlokom környékén észleltem a változást, ugyanis ott alig volt már valami, de szépen rendbehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

vkata96

2018. november 1.

Másfél üveggel használtam el belőle. Lett pár babahajam, de összességében nem volt áttörő a hatása, és elegem lett belőle, hogy minden nap bűzlöttem ettől az erős gyógynövényszagtól, és mindig zsírosnak tűnt a hajam. Egyébként nem volt zsíros, de mégis valahogy olyan kinézetet kölcsönzött, akárhogy szárítottam be vagy fésültem a használata után, valahogy megkeményítette a tincseimet vagy nem tudom hogy mondjam. Néha én is éreztem irritációt tőle. Sajnálom nagyon, nagy reményeket fűztem hozzá, főleg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

gloriaaa

2018. október 25.

Nálunk ő családi csodaszer, majd mindenki használja :D Feltűnően jelennek meg a kis babahajak a ritkább területeken, és valóban gyorsabban nő tőle a haj. Hetente 2-3 alkalommal használom, ami elégnek bizonyul és gazdaságosabb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Kencemániás

2017. november 8.

Sok éve használtam először, amikor a hajam kb fele eltűnt, mire észbe kaptam, hogy itt valamit tennem kell.
Egy ismerős ajánlott a hajserkentő tonikot, amit kicsit félve vettem meg, mert elég drágának találtam.
Minden nap használtam, de csak kezdetben, majd kb 2 hét után ritábban, csak másnaponta.
1 hónap után tömegével nőttek az új hajszálak, amit nem győztem lesimogatni, mert olyan voltam, mint a süni :D
Csúcsszuper termék, akinek hullik a haja vagy szeretne többet vegye meg és ne sajnálja rá a pénzt, mint én anno.
Ja és a másik jó hatás, hogy a fejbőr viszketésem is teljesen megszűnteti. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Ja és a másik jó hatás, hogy a fejbőr viszketésem is teljesen megszűnteti. 5*

Melaniee

2016. április 6.

Hajhullás és a korpa miatt vettem meg! Mivel elégé érzékeny a fejbőröm így sajnos nem használt.. viszketett tőle nagyon! Így abbahagytam a használatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Flamingo

2015. szeptember 13.

Amikor 19 éves voltam kihullott a hajam körülbelül 40 százaléka és nagyon megijedtem, ekkor ajánlotta a kozmetikus ezt a hajszeszt, de milyen jól tette. Akkor nagyon sokat segített, megerősödött és új szálak nőttek. Akkor kettő flakont használtam el. Most 24 vagyok és ismét hajhullással küzdök, csak most még több hullik. Rögtön rendeletem is megint. Este hajmosás után masszírozom a fejbőrbe, várok kb 10 percet amíg beszívódik majd megszárítom. 3 hete használom és már látszanak a pici új hajszálak, amitől rettentő boldog vagyok. Hullani még hullik, de már nőnek újak. Én zsíros hatást nem tapasztaltam, (én egyébként lehajtott fejjel szárítom a hajam) szárítás után teltebb hatása van és megemeli a hajtövet ezt is imádom benne! Egyszerűen szuper termék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

sajtosszenya

2015. június 2.

Azt hiszem Ilcsiéknek sikerült a maximumot kihozni ebből a termékből. Az első flakon (125 ml) vége felé járok, kb. 2-3 hónapja használom a terméket. Az biztos, hogy várakozáson felül teljesít, ami a babahajak mennyiségét és a haj tartásának javulását illeti. Sajnos az én problémás fejbőrömet és vékonyszálú, ritka hajamat az esti használat után reggelre eléggé bezsírosítja, ragadóssá teszi, úgyhogy hajat kell mossak. Emiatt csupán minden második nap tudom/merem alkalmazni. Az első hetekben az alkalmazás után erőteljes bőrpír jelentkezett a fejbőrömön (leginkább a homloki részen volt látványos), de ez 5-10 percnél nem tartott hosszabb ideig. Sem viszketésről, sem egyéb irritációról nem tudok beszámolni. Az adagolása számomra az eredeti kiszerelésből nem volt túl egyszerű és mindig sokkal több jött a flakonból a szükségesnél. Hogy a pazarlást kiküszöböljem, egy korábban használt Varga cseppes szórófejes üvegbe töltöttem át mindig egy adagnyit (50 ml) és úgy osztottam el a tonikot a fejbőrömön. Szinte biztos, hogy újravásárolom a terméket, mert nekem ebben a kategóriában ez vált be eddig a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Csermely

2015. május 17.

Használ!!!
1-2 hónap használat után sokkal és több hajam illetve babahajam nőtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Használ!!!
1-2 hónap használat után sokkal és több hajam illetve babahajam nőtt.

zitabeata

2014. március 12.

Szülés után 3 hónapig nagyon szép volt a hajam, utána viszont annyira hullott, hogy majd' a felére csökkent a mennyisége. Már teljesen kétségbe voltam esve, amikor itt olvastam róla. És igazatok volt! Nem használom mindennap, mégis 2 hét után megszűnt a hajhullásom, naponta 20-30 szál van a kefében. Nálam ötöst kap ez a termék!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

adri251982

2013. augusztus 18.

Hihetetlen, de igaz: egy hetes használat után teljesen megszűnt a viszketés és a zsíros korpa. Ugyan hajhullás ellen vettem, ez azért nagyon jó kis "mellékhatás", még akkor is, ha azt nem szünteti meg. Kíváncsian várom, hogy használ arra is. Majd updatelelek a további fejleményekről.
Ja, igen, az ára nem a legkedvezőbb, de ezért nem vonok le csillagot (5900 Ft, 125 ml). Egyelőre ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>