Ilcsi

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2021. december 16.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hajápolók

A 8 féle növényt tartalmazó tonik természetes úton segíti a haj növekedését, és erősíti a szálak tartását. A gyógynövényes oldat haj- és bőrépítő, nyugtató hatású, és fokozza a vérkeringést. Hajhullás, kopasz foltok rendszeres kezelésével rövid időn belül fokozatosan megszűnik a hajhullás és kitartó használat után a haj is elkezd serkenni. Rendszeres használata segít megszüntetni a korpásodást, továbbá enyhíti a kellemetlen, viszkető érzést. Száradás után jó tartást ad a hajnak.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

niomiode

2021. december 15.

Post covid hajhullás miatt kezdtem el használni még a nyáron. Nagyon jó eredményt hozott, 2 üveggel használtam el belőle. Fényes, erős újból a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 15.

apple&pear

2021. február 20.

Hajhullás kezelése miatt vettem meg kb 2 hónapja és eddigi tapasztalataim alapján is elmondhatom, hogy remekül eltüntette a problémát! Sőt a hajam rendkívül gyorsan nő tőle, a fodrászom szerint erősebb is lett a hajam! Nekem az illata is tetszik, így újravevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

kismadár

2020. december 8.

Egy üveggel használtam el, így a hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nem is fogom újra vásárolni, mert számomra beilleszthetetlen a mindennapokba. Sajnos nagyon nagyon ragad, összetapasztja a hajat, nekem pedig derékig érő hajam van, egyszerűen nincs időm 2 naponta mosni. Rosszat nem tudok rá mondani, de a formulája miatt számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

domnora

2020. augusztus 3.

Félve vettem meg az ára miatt, de megérte mert szuper termék!
Én hajmosások után szoktam használni. Viszonylag zsírosodásra hajlamos a hajam, de NEM zsírosította. Az illata hamar elillan.
Elsődleges célom a hajnövesztés serkentése volt és nagyon bevált rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Félve vettem meg az ára miatt, de megérte mert szuper termék!
Elsődleges célom a hajnövesztés serkentése volt és nagyon bevált rá.

nikolkiss

2018. december 25.

Az eddig kipróbált hajszeszek közül ezt imádom a legjobban! Korpa ellen is tökéletes. Leginkább a halántékom/homlokom környékén észleltem a változást, ugyanis ott alig volt már valami, de szépen rendbehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

vkata96

2018. november 1.

Másfél üveggel használtam el belőle. Lett pár babahajam, de összességében nem volt áttörő a hatása, és elegem lett belőle, hogy minden nap bűzlöttem ettől az erős gyógynövényszagtól, és mindig zsírosnak tűnt a hajam. Egyébként nem volt zsíros, de mégis valahogy olyan kinézetet kölcsönzött, akárhogy szárítottam be vagy fésültem a használata után, valahogy megkeményítette a tincseimet vagy nem tudom hogy mondjam. Néha én is éreztem irritációt tőle. Sajnálom nagyon, nagy reményeket fűztem hozzá, főleg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

gloriaaa

2018. október 25.

Nálunk ő családi csodaszer, majd mindenki használja :D Feltűnően jelennek meg a kis babahajak a ritkább területeken, és valóban gyorsabban nő tőle a haj. Hetente 2-3 alkalommal használom, ami elégnek bizonyul és gazdaságosabb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Kencemániás

2017. november 8.

Sok éve használtam először, amikor a hajam kb fele eltűnt, mire észbe kaptam, hogy itt valamit tennem kell.
Egy ismerős ajánlott a hajserkentő tonikot, amit kicsit félve vettem meg, mert elég drágának találtam.
Minden nap használtam, de csak kezdetben, majd kb 2 hét után ritábban, csak másnaponta.
1 hónap után tömegével nőttek az új hajszálak, amit nem győztem lesimogatni, mert olyan voltam, mint a süni :D
Csúcsszuper termék, akinek hullik a haja vagy szeretne többet vegye meg és ne sajnálja rá a pénzt, mint én anno.
Ja és a másik jó hatás, hogy a fejbőr viszketésem is teljesen megszűnteti. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Ja és a másik jó hatás, hogy a fejbőr viszketésem is teljesen megszűnteti. 5*

Melaniee

2016. április 6.

Hajhullás és a korpa miatt vettem meg! Mivel elégé érzékeny a fejbőröm így sajnos nem használt.. viszketett tőle nagyon! Így abbahagytam a használatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Flamingo

2015. szeptember 13.

Amikor 19 éves voltam kihullott a hajam körülbelül 40 százaléka és nagyon megijedtem, ekkor ajánlotta a kozmetikus ezt a hajszeszt, de milyen jól tette. Akkor nagyon sokat segített, megerősödött és új szálak nőttek. Akkor kettő flakont használtam el. Most 24 vagyok és ismét hajhullással küzdök, csak most még több hullik. Rögtön rendeletem is megint. Este hajmosás után masszírozom a fejbőrbe, várok kb 10 percet amíg beszívódik majd megszárítom. 3 hete használom és már látszanak a pici új hajszálak, amitől rettentő boldog vagyok. Hullani még hullik, de már nőnek újak. Én zsíros hatást nem tapasztaltam, (én egyébként lehajtott fejjel szárítom a hajam) szárítás után teltebb hatása van és megemeli a hajtövet ezt is imádom benne! Egyszerűen szuper termék!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>