Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikus   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikus
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az értékes növényi olajokban gazdag, intenzív tápláló krém hatékonyan enyhíti a zsírhiány okozta bőrszárazságot. A benne lévő növények – berkenye, sárgarépa, sárgadinnye – hatóanyagainak köszönhetően a krém rugalmasító, regeneráló, hidratáló hatású.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

niomiode

2020. február 18.

Nagyon jó krém, dehidratált és zsírozást igénylő bőrökkel csodákat művel. Csak ajánlani tudom. Téli időszakban vitaminokkal táplálja a száraz fakó bőrt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Anita7977

2017. szeptember 25.

Nagyon jó krém :). Többet használtam már belőle és imádom. Csak azért nem mindig ezt használom, mert azt gondolom néha jó kis időre váltani, de folymatosan vissztérek ehhez:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.