Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zsirmik.anita, az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2013. július 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A meggyben található különleges flavonoidok erős szabadgyökfogó hatásuk révén gátolják az öregedést. A krém a gyümölcssavaknak és cukroknak köszönhetően tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló is egyben. Az idősödő, vízhiányos bőr ápolására javasolt.

Kiszerelés: 125 ml

Eneee

2018. november 3.

Kb. két éve használom folyamatosan reggel és este és nem untam még meg :) Annyira szép a színe és kellemes az illata, hogy nem tudom elhagyni. Kipróbáltam kis adagban a sárgabarackos habkrémet, de be kellett látnom, hogy az nem az én bőrtípusomnak megfelelő, és visszatértem a jó öreg meggy-kökényhez. Szépen hidratál és egyáltalán nem zsírosodik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Vadkuku

2015. augusztus 28.

Normál bőrömre még télen is teljesen megfelel. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Normál bőrömre még télen is teljesen megfelel. Újra fogom venni.

rekag

2013. március 13.

Éjszakai krémként használom. Nagyon jól hidratál, finom puha a bőröm tőle. Én használok alá hidratáló szérumot, így a kettő együtt bőségesen táplál. Az illata isteni. Havonta 1-2 alkalommal pakolásként is szoktam használni, ilyenkor nem habosítom fel vízzel, csak magában, közepes rétegben viszem fel, kb. 30-40 perc után szinte teljesen beszívja a bőröm. Lemosás után sima, pihe-puha tőle a bőröm és csak úgy ragyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Eperhabbal

2013. január 25.

Szereti a bőrőm. Nappalra magában egy kis vízzel beütögetve az arcba, éjszakára rakok alá egy kis E-F-vitamin kapszulát, és szintén vizezve viszem fel, mint ahogy minden más habkrémet. Finom az illata is, igazi érett meggy!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

Jazz Juice

2013. január 14.

Nekem így télen is bőven elég a hidratálása. Ez volt az első Ilcsi habkrémem, és igazából valami sokkal hígabb, gyengébb cuccra számítottam. Szerencsére kellemesen csalódtam! Hidratálás szempontjából maximálisan elégedett vagyok, pattanásokat nem okoz, (ráncokkal még nem küzdök), az illata pedig isteni finom! Az árát mindenképp megéri, minősége vetekszik a drágadrága franciákkal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

rikiki25

2013. január 2.

Kellemes illatú, könnyű kis nyári arckrémnek ideális. Én száraz bőrűeknek legfeljebb nyárra javaslom, őszre és télre ez már kevés. Normál, illetve zsírosabb bőrre bőven elég hidratálást nyújt az őszi-téli hónapokban is. Nekem most fogyott el az 50 ml. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

dalma-julia

2012. június 25.

Könnyen és gyorsan beszívja a bőr, én elégedett vagyok a hidratáló hatásával, bár valószínűleg száraz bőrre tényleg kevés. A nagy melegben viszont az én normál-kombinált bőrömre kicsit sok, ilyenkor inkább csak éjszakára használom. Az illata nagyon finom :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Sephira

2012. január 25.

A csipkebogyó habkrémmel felváltva használom. Gyorsan beszívódik de nem hidratál eléggé, nyárra ideális ha az ember nem akar nagyon zsíros érzetet, télre kevésnek érzem, néha este Alterra/Weleda-t használok mellette. Az illata isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

agica10

2011. október 9.

nagyon jó krém, széppé teszi a bőröm, a hidratálást azonban kicsit kevésnek érzem, ezért virágharmat géllel együtt használom. mivel önmagában nem elegendő, ezért csak 4-es

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 9.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A cékla kivonata, melyet a kozmetikumokban természetes színezékként használnak.