Ilcsi

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. június 23.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az illatos zselétől szinte újjáéled a bőr, mert a benne lévő pektinek, flavonoidok, gyümölcscukrok és savak táplálnak, tonizálnak, hidratálnak és pórusösszehúzó hatást fejtenek ki. A meggy flavonoidjai erős szabadgyökfogó hatásuk következtében ideális a fiatal bőr védelmére, valamint a felszíni vagy mélyrétegi vízhiányos bőrtípusok ápolására. A kökény vastartalmának köszönhetően megköti az oxigént, javítja a keringést, táplálja, hidratálja, regenerálja és rugalmasítja a bőrt, javítja a kollagén rostok tónusát, elősegíti a kapillárisok vassal történő dúsítását.Rendszeres használatával a bőr megtelik élettel, egészséges színű és kellemes tapintású lesz.

Heyhey

2019. augusztus 12.

Tök jó kis pakolás,finom az illata,felturbózza a bőrömet :) ‘Többféle maszkot használom váltogatva,de ezt sem hagyom ki soha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Petravagyok

2018. november 8.

Imáádom! Nagy Ilcsi rajongó vagyok amúgy is, de az én bőrtípusomhoz nagyon bejött a meggy-kökény széria, így megvettem az egész "kollekciót" (arctej, tonik, habkrém, zselé) és imádom használni. Arctejjel lemosom az arcom, sminkem, majd tonizálok, végül jöhet a habkrém masszírozó mozdulatokkal. Heti egyszer pedig kényeztetem magam a zselé pakolással. A várt hatás nem marad el ;) Sápadt, fáradt arcom tündököl :) P.S. ne szenvedjetek a lehúzással, nem az a módja, egyszerűen le kell törölni vizes szivaccsal vagy törölközővel és pikk-pakk kész is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Eneee

2018. november 3.

Nagyon szeretem, nagyon jó az illata, és azok a meggydarabok <3 Szépen feszesít és hidratál, viszont picit nehéz lemosni, csak szivaccsal tudom leszedni maradéktalanul. De ettől függetlenül jár az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

kispajkos

2018. október 31.

Finom meggyes illatú zselés -darabos állagú pakolás. Frissít, hidratál, kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

Golyakalifa

2018. április 18.

Bőrszárazságra kaptam pakolásként, sajnos nem igazán lett a kedvencem. Tényleg látható a változás (nekem a spirulina jobban bejött), de ez az erős meggy illat és a meggy darabok engem zavartak. Igaz, gyümölcsként sem szeretem a meggyet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

adri0419

2018. január 29.

Szép összetevők, nagy meggydarabok, extra hidratáló hatás még a téli hónapokban is. Fantasztikus illata van és ha használom olyan gyorsan beszívja a bőröm, hogy észre se vettem, hogy kentem rá valamit, csak a meggydarabok látszódnak :D Az arctejjel és a habkrémmel együtt használom. Nekem ez a tökéletes téli arcápoló szett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Preka5

2017. november 14.

Imádom az illatát és a hatását is. A szemem alá kenve még a karikákon is segít. Puha, selymes bőr az eredménye! Nem kérdés az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

ronicic

2016. október 29.

Nagyon jó hidratáló maszk, heti egyszer használom radírozás után. Feszes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Penge

2015. november 10.

Imádom ! Hazsnálat után friss, üde , feszes az arcom és krémezni sem kell arra a napra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 10.

plast123

2015. június 9.

Frissé és üdévé teszi a bőröm. Illata nagyon finom (szó szerint), bár párom nem szereti:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 9.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Honey, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!