Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

A bőrfiatalító, zsíros masszázskrém rendkívül gazdag C-, E- és F-vitaminokban, emellett keringésfokozó és antioxidáns hatású. Az erős paprika karotinjai és flavonoidjai a bőrt gyönyörű színűvé varázsolják, és erősítik biofizikai működését. Kapszaicintartalma serkenti a vérkeringést, így tisztítja a belső lerakódásokat, meszesedéseket a szövetekből, és elősegíti a salaktalanítást, regenerálást. A masszázskrém az egész testet életre kelti, és ellensúlyozza az ülő életmód károsító hatásait.

Morgana27

2018. augusztus 21.

Gyakorlatilag narancsbőr ellen használom, mert egyenetlen, striás, csúnya sajnos a bőröm. Torna és/vagy forró fürdő, zuhany után bekenem vele, ahol kell (nekem comb, fenék), kicsit megpaskolom, csipkedem, intenzíven masszírozom ezeket a részeket - és akkor belobban. Nekem egyáltalán nem sok a csípő érzés, az illatát pedig kifejezetten szeretem. Hogy hosszú távon mennyire hatásos (nyilván mozgással együtt), az még elválik, de rövid távon egyszerűen tökéletes!!! Puha és bársonyos lesz a bőr, a striás, egyenetlen bőrt szépen kivasalja, teljesen odavagyok érte. Egy-kétnaponta szoktam használni, egyelőre úgy vagyok vele, hogy biztos újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

bettyboop

2014. július 11.

Engem sajnos nem pezsdít, többet vártam tőle. Kipróbálom én is AHA pakolással, köszi a tippet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Pöti

2014. június 26.

Nagyon hamar visszeres lett a lábam, emiatt sokszor érzem ólomsúlyúnak a lábszáramat. Este ezzel kenem be, masszírozva. Nagyon jó, tényleg pezsdít, nem csíp.. Azóta kevésbé fáj.

Update: arcmasszázshoz kezdtem el használni, sokáig lehet vele masszírozni. A végére már picit csípi a kezemet, és azt is, akit masszírozok vele, valóban pezsdít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

giudittina1978

2014. február 22.

Kozmetikusom, Tündi a tisztító kezelés első lépésében az AHA-s pakolással bekeni az arcomat, gézlapot helyez rá és még ezt keni fölé, így fokozza a pakolás hatását és alig kell nyomkodnia ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 22.

Rosefan

2013. október 27.

nekem semmi extra. Mit egy átlag testápoló, csak a szememt csípi, ha véletlenül belekenem. Amúgy a bőrömet, ahol vastagabb, pont nem.Szóval nem ért sokat. Vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0