Ilcsi

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Pár perc alatt friss, üde és bársonyos lesz bőrünk. A finom hidratáló krémbe dolgozott fűzfalevél és tejsav enyhe szaruoldó hatást fejt ki. A leoldott, fellazított szarut a szinte grízes finomságú tengeri homokkal könnyedén lekoptathatjuk. Hatására a bőr egy kicsit kivilágosodik, így kimondottan javasolt pigmentfoltos bőrre.

syrin

2019. március 30.

Mintát kaptam belőle, háromszor használtam kb. Rossznak nem mondanám, de valahogy furcsa, nem szárazra szárad hanem sűrűre, kicsit macerás leszedni, nem is biztos, hogy jól csináltam. A hatása ok, elájulva nem voltam tőle, van ami sokkal jobban bevált a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

manobeka

2019. február 3.

Kozmetikusom ajánlotta, a zöld szappannal együtt , utána flavonoid extra pakolással. Pajzsmirigyes, vízhiányos bőrre csodaszer ez is, ha a zöld szappannaé használjuk, elég 2-3 hetente használni ezt, utána pakolást felrakni. Nagyon szeretem, teljesen más ,mint gy vacak bolti arcradír, eddig azt hittem az Yves Rocher elixir arcradírja csúcs, de sehol nincs ehhez, vagy ezekhez a termékekhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 3.

Bettuli95

2017. december 26.

Heti 1-2 alkalommal használom. Nekem nagyon bevált. Könnyű használni, sokáig elég. Egyből pihe-puha bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

pankaland

2017. június 19.

Nekem nagyon bejött, hetente vagy kéthetente használom, kb fél éve kezdtem, nagyon kevés kell belőle (az első dobozból még megvan a fele) nagyon gyorsan végzek a tisztítással, miután jól átdörzsölöm az arcom vele már nem is kell lemosni, csak lesöpröm a kis homokszemeket és kész is, minden más beszívódik tiszta, friss érzetet hagyva maga után. Ami ezen túl még megnyugtató, hogy természetes összetevői vannak. Ilcsi néni szakértelme garancia a jó minőségre és a hatóanyag tartalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Kinekapappne

2016. december 3.

Évek óta használom hetente 1-2 x. Tényleg puha tőle az arcom, könnyű használni, nem karcol, nem irritál. Azt teszi, amit ígér, elégedett vagyok a hatásával, árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Pöti

2016. július 1.

Nagyon jó radír, de szerintem a méretéhez képest botrányosan drága. Egyáltalán nem karcolja a bőrt, tényleg olyan, mintha nagyon finom homokkal radíroznék, az illata is kellemes, bár én citromfű illatúnak érzem (amivel a világból ki lehet kergetni), de nagyon enyhe, szóval lehet, hogy inkább mégis csak citrom az.. :) Újra fogom venni, ha elfogy, de csak azért, mert fizikai radírhoz képest nagyon kíméletes, mégis látványos eredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

lenastewart

2016. május 11.

Sajnos már beavasodott az enyém, így nem használhatom, de már régi volt. Amíg használtam 2 hetente egyszer elég volt, és nagyon szépen tette a dolgát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

hessviky666

2016. március 22.

Szépen és gyengéden leradírozza az elhalt részeket. Heti egyszer használom. Az egyedüli problémám vele kapcsolatosan, hogy kicsit lehetne nagyobb a kiszerelés. Tetszik az illata viszont és a tubus is, mivel így nem kell kézzel belenyúlkálnom a krémbe, így higiénikusabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

annacska87

2016. március 10.

Pigmentfoltokat nagyon szépen elhalványítja, pihe puha lesz a bőr utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Pigmentfoltokat nagyon szépen elhalványítja, pihe puha lesz a bőr utána.

Kriszta.1983

2014. január 25.

Nagyon szeretem ezt az arcradírt,bár a méretéhez képest (35 ml) nem olcsó szerintem. Használata után bababőr lesz az arcomon,és nagyon-nagyon sima lesz. (Főleg ha utána feldobom az AHA + Esemény előtti pakolás kombinációt is) Az apró szemcsék nem karcolnak,és az illata is nagyon finom. 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2