Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillampor, az összetevőket feltöltötte: cassiopeia, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Sárgabarack habkrém normál bőrre. Hidratáló, vitaminizáló, tápláló. A sárgabarack flavonoidtartalma igen változatos, és tele van A-, B-, C-, D-vitaminnal. Csodálatos aromaanyagai, gyümölcscukrai, gyümölcssavai, pektinjei mind-mind a fiatalság és az egészség forrásai, nem véletlen, hogy szinte minden bőr gyönyörű lesz tőle. A normál, nem érzékeny bőr ápolására készülő Sárgabarack habkrém fiatalítja, vitaminokkal tölti fel, vitalizálja a bőrt.

Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Posta v szemèlyes
Ilcsi Sárgabarack Habkrém 50 ml
Ár: 3000 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Kimért, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta

Kingus23

2020. június 17.

Nekem nem volt rossz,inkább nyári használatra ajánlom.Mivel nagy kiszerelést vettem, így már a végére eléggé meguntam.Egyszer érdemes volt kipróbálni,de egyenlőre újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Nessy

2020. január 11.

A régebbi tégelyes változat került a kezembe, itt, a szülői házban.
Korábban két Ilcsi terméket próbáltam ki, de egyik sem volt igazán megnyerő számomra.
Most valamilyen csoda folytán (vagy a szerintem szuperjó új csomagolás és az órákig tartó böngészés miatt?) mégis rávettem magam, hogy beszerezzek néhány új terméket.
A tesztelésük közben úgy gondoltam, hogy kiválóan beleillene ebbe a rutinba, ha a hidratáló krém is Ilcsis lenne, így elkezdtem használni.
Tisztítás és tonizálás után, Rozi szérumra vizes kézzel kis mennyiséget eldolgozva kiválóan puhítja a bőrt és matt hatást biztosít. Élettel teli és egészséges kinézetű lett tőle a bőröm, ami amúgy kombinált, zsírosodásra hajlamos, de így 30 felett érezhetően könnyebben veszít a nedvességtartalmából. Nekem tetszik az illata is, kellemes barackos, nem tolakodó. Rosszat nem tudok rá mondani, de legközelebb valószínűleg egy másik Ilcsis habkrémet fogok választani.

Plusz: ajakápoló helyett is bevált! Napok óta szenvedek a kiszáradt számmal, kétszer bekentem, vékonyan a krémmel és nagyon szép lett, puha mintha radíroztam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

A régebbi tégelyes változat került a kezembe, itt, a szülői házban.

okroseva

2019. november 7.

Arcmasszázshoz használtam, amikor elfogyott sajnáltam. Ez úgy két éve volt, de nem szereztem be újat.
Maradjunk annyiban, hogy aromaterápiás hatása erőteljesebb egyéb jellemzőinél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Maradjunk annyiban, hogy aromaterápiás hatása erőteljesebb egyéb jellemzőinél.

sjudy89

2019. november 6.

Számomra Új kozmetikusnál voltam és mivel elméletileg bőrdiagnosztikával kezdenek, megkértem, hogy ajánljon hidratáló krémet. Ez volt az egyik, amit adott.
Nekem egyáltalán nem volt jó, pattanásokat okozott és a fenti pozitív hatásokból semmit nem érzékeltem. Az egyetlen pozitívum az illata. Az annyira jó, hogy legszívesebben megkóstoltam volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

vivitrius

2019. október 8.

2019. október 08. : Szerintem változtattak valamit a formulán, mert évek után először - korábbi jó tapasztalatokon felbuzdulva - teljes 50 ml-es kiszerelést vásároltam, hogy kicsit visszahozzam a nyarat. A kellemes barackillata, ami régen volt, teljesen eltűnt. Egy semleges, egy kaptafa kozmetikai krém illata lett. Értem, hogy az illatanyag is tud allergizálni, (magam példáján megtanultam), de ebben a krémben ennek nyoma sem volt és istenien illatozott amellett, hogy zseniálisan hidratált. Most kb. ugyanannyi illata van, mint a karotin extra habkrémemnek. Semmi. Számomra így pont a lényege veszett el. A hidratálást a márkánál más krém is tudja.

2016.november 11. : 4 napja használom, éjszakai krémként, egyelőre tesztmennyiséggel (10 ml). Nem olyan jó, mint a karotin extra habkrém vagy mint régen a berkenye habkrém volt, de isteni az illata és mivel az utóbbi időben nem Ilcsivel, hanem drogériás vackokkal kellett kennem magam, felszabadítja a bőrömet és éppen rakja helyre. Tény, hogy a T-vonalam picit olajosabb tőle, de mivel a bőröm könyörgött az extra hidratálásért és valami normális krémért, ez most nem zavar. Szerintem, miután megérkezik a szokásos karotin extra habkrémem, kiegészítésnek fogom használni. A férjem teljesen rá van fagyva az illatára, pedig alapvetően nem rajong a kencéimért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Fancsy91

2019. szeptember 21.

Pár napja kezdtem el használni a terméket száraz bőrömre. Nekem nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, érezhetően puhább és selymesebb lett tőle a bőröm. Kommentben olvastam, hogy páran az intenzív illatára panaszkodtak... hát ezzel nem értek egyet. Szerintem nem túl erős az illata és kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

aszepsegbelulrolfakad

2018. december 6.

Bátran használom éjszakánként, vigyáz a száraz bőrömre, hatásos, valóban hidratál, elvégzi azt amire használom. Nincs reá panaszom. És az illata is egészen játékos, különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Evelyn31

2018. november 24.

Beauty-box-ban jutottam hozzá egy 30 ml kiszereléshez. Sokáig csak pakolgattam,nem olyan rég rászántam magam,hogy végre kipróbálására. háát sajnálom,de két próbálkozás után már egyszerűen nem bírtam elviselni....nem a terméket hanem az illatát/szagát....vmi borzasztó... :/
Lehet,hogy jó az incije és hadonló dolgok,de miért kell ennyire szó szerint büdösnek lennie? Egész éjszaka körbelengett ez az illat....nem sajnálom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Molly01

2018. július 28.

A kozmetikusom ajánlotta, nagyon szeretem ezt a krémet. Isteni illata van, könnyed, mégis jól hidratál. Gyorsan beszívódik és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Sokáig eltart, mert elég egy picit tenni belőle az arcra. Nekem abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

pankaland

2018. július 17.

Nagyon szeretem ezt a krémet (állagát, illatát, hatását). Kozmetikusom ajánlotta télre. Ősztől tavaszig használtam is rendszeresen és nagyszerűen bevált, szépen feltölti az arcom, hidratál, élettel telít. Még a párom is észrevette, milyen pihe-puha az arcom (ahogy ő mondja, milyen sima) tőle.
Ahogyan a kozmetikusom tanácsolta, nedves kézzel masszírozom az arcomba. Nagyon kevés kell belőle de azt a keveset pikk-pakk beszívja a bőröm. Általában este használom arctisztítás után de néha ha a bőröm igényli reggel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.