Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillampor, az összetevőket feltöltötte: cassiopeia, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Sárgabarack habkrém normál bőrre. Hidratáló, vitaminizáló, tápláló. A sárgabarack flavonoidtartalma igen változatos, és tele van A-, B-, C-, D-vitaminnal. Csodálatos aromaanyagai, gyümölcscukrai, gyümölcssavai, pektinjei mind-mind a fiatalság és az egészség forrásai, nem véletlen, hogy szinte minden bőr gyönyörű lesz tőle. A normál, nem érzékeny bőr ápolására készülő Sárgabarack habkrém fiatalítja, vitaminokkal tölti fel, vitalizálja a bőrt.

Ár: 4900 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost packeta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sophie33

2022. május 9.

Nekem az egyik kedvenc hidratálóm lett, könnyen beszívódik, és selymes érzetet hagy maga után, az illata fenomenális, párom is mindig megdicséri krémezés után a természetes barack illatot.
Már a második tubussal használom, nappali krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Már a második tubussal használom, nappali krémnek.

PatakiBoglarka

2022. április 14.

Nagyon szeretem, nagyon jó az illata, könnyed az állaga, egyik kedvencem ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Nagyon szeretem, nagyon jó az illata, könnyed az állaga, egyik kedvencem ❤️

nyuszi.pok

2022. március 7.

Isteni finom illatú! 🍑🧡
Könnyed és táplaló krém, gyönyörű összetevőkkel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 7.

Isteni finom illatú! 🍑🧡
Könnyed és táplaló krém, gyönyörű összetevőkkel!

kispajkos

2021. március 10.

Nem rossz, de nem nekem való krém. Felkenés után izzadni kezd a bőröm alatta és le kell mosni érzésem lesz. Közepesen jól hidratál, illata elmegy. Nem veszem újra, várom, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

Kingus23

2020. június 17.

Nekem nem volt rossz,inkább nyári használatra ajánlom.Mivel nagy kiszerelést vettem, így már a végére eléggé meguntam.Egyszer érdemes volt kipróbálni,de egyenlőre újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Nessy

2020. január 11.

A régebbi tégelyes változat került a kezembe, itt, a szülői házban.
Korábban két Ilcsi terméket próbáltam ki, de egyik sem volt igazán megnyerő számomra.
Most valamilyen csoda folytán (vagy a szerintem szuperjó új csomagolás és az órákig tartó böngészés miatt?) mégis rávettem magam, hogy beszerezzek néhány új terméket.
A tesztelésük közben úgy gondoltam, hogy kiválóan beleillene ebbe a rutinba, ha a hidratáló krém is Ilcsis lenne, így elkezdtem használni.
Tisztítás és tonizálás után, Rozi szérumra vizes kézzel kis mennyiséget eldolgozva kiválóan puhítja a bőrt és matt hatást biztosít. Élettel teli és egészséges kinézetű lett tőle a bőröm, ami amúgy kombinált, zsírosodásra hajlamos, de így 30 felett érezhetően könnyebben veszít a nedvességtartalmából. Nekem tetszik az illata is, kellemes barackos, nem tolakodó. Rosszat nem tudok rá mondani, de legközelebb valószínűleg egy másik Ilcsis habkrémet fogok választani.

Plusz: ajakápoló helyett is bevált! Napok óta szenvedek a kiszáradt számmal, kétszer bekentem, vékonyan a krémmel és nagyon szép lett, puha mintha radíroztam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

A régebbi tégelyes változat került a kezembe, itt, a szülői házban.

okroseva

2019. november 7.

Arcmasszázshoz használtam, amikor elfogyott sajnáltam. Ez úgy két éve volt, de nem szereztem be újat.
Maradjunk annyiban, hogy aromaterápiás hatása erőteljesebb egyéb jellemzőinél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Maradjunk annyiban, hogy aromaterápiás hatása erőteljesebb egyéb jellemzőinél.

sjudy89

2019. november 6.

Számomra Új kozmetikusnál voltam és mivel elméletileg bőrdiagnosztikával kezdenek, megkértem, hogy ajánljon hidratáló krémet. Ez volt az egyik, amit adott.
Nekem egyáltalán nem volt jó, pattanásokat okozott és a fenti pozitív hatásokból semmit nem érzékeltem. Az egyetlen pozitívum az illata. Az annyira jó, hogy legszívesebben megkóstoltam volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

vivitrius

2019. október 8.

2019. október 08. : Szerintem változtattak valamit a formulán, mert évek után először - korábbi jó tapasztalatokon felbuzdulva - teljes 50 ml-es kiszerelést vásároltam, hogy kicsit visszahozzam a nyarat. A kellemes barackillata, ami régen volt, teljesen eltűnt. Egy semleges, egy kaptafa kozmetikai krém illata lett. Értem, hogy az illatanyag is tud allergizálni, (magam példáján megtanultam), de ebben a krémben ennek nyoma sem volt és istenien illatozott amellett, hogy zseniálisan hidratált. Most kb. ugyanannyi illata van, mint a karotin extra habkrémemnek. Semmi. Számomra így pont a lényege veszett el. A hidratálást a márkánál más krém is tudja.

2016.november 11. : 4 napja használom, éjszakai krémként, egyelőre tesztmennyiséggel (10 ml). Nem olyan jó, mint a karotin extra habkrém vagy mint régen a berkenye habkrém volt, de isteni az illata és mivel az utóbbi időben nem Ilcsivel, hanem drogériás vackokkal kellett kennem magam, felszabadítja a bőrömet és éppen rakja helyre. Tény, hogy a T-vonalam picit olajosabb tőle, de mivel a bőröm könyörgött az extra hidratálásért és valami normális krémért, ez most nem zavar. Szerintem, miután megérkezik a szokásos karotin extra habkrémem, kiegészítésnek fogom használni. A férjem teljesen rá van fagyva az illatára, pedig alapvetően nem rajong a kencéimért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Fancsy91

2019. szeptember 21.

Pár napja kezdtem el használni a terméket száraz bőrömre. Nekem nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, érezhetően puhább és selymesebb lett tőle a bőröm. Kommentben olvastam, hogy páran az intenzív illatára panaszkodtak... hát ezzel nem értek egyet. Szerintem nem túl erős az illata és kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.