Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2012. április 7.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító, frissítő, eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. A citroolaj felfrissíti a bőrt.

Kiszerelés: 250 vagy 1000 ml

Tildi

2014. augusztus 10.

Jelenleg az utódját használom szépen tisztít + hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Jelenleg az utódját használom szépen tisztít + hidratál.

Hópihe2011

2013. június 1.

Pár éve használtam,s imádtam.Mivel nagyon körülményes számomra a beszerzése,ezért váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

doramora

2013. március 24.

Kedvenc Ilcsis arctejem :) Nagyon fincsi az illata és minden bőrtípusra ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Rachel

2012. október 31.

Hmm:)Az illata nagyon fincsi.Imádtam reggelente használni.Igazi frissítő érzés volt.Még van belőle egy pici. Valóban sokáig elég és praktikus,ahogy előttem is mondták.:)Pattikkal nem sokat kezdett,de nem is ez a funkciója..legalább nem húzodott a bőröm használat után.Sminklemosónak is megállja a helyét.Már nem használom,hiszen áttértem teljesen natúrra és a szappanokat részesítem előnyben(fekete szappan,kecsketejes).De ettől függetlenül ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

kismaszat

2012. október 9.

Már csak az almás citromosat gyártják, ami jól tisztít, összehúzza a pórusaimat, illata is isteni. Nagyon sokáig elég, és praktikus a kiszerelése. Éjszakára használom, megszünteti a csillogást, frissít:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

bogibooo

2012. szeptember 19.

Imádom. Már régóta szemeztem vele,de végül megrendeltem. Nem vagyok egy "arctejes", és a szappanra esküszöm, de napközben egyszerűbb ezzel tisztítani az arcomat,pl edzés után (leszögezem: nem használok alapozót,nagyon maximum nagy alkalmakra,hogy a családi fotókon egységesebb fejszerkentyűm legyen). Tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket és az esetleges faggyút az arcomról, valamint frissíti a bőrt. Nekem a használata után kipirosodik a őröm egy kicsit, de ez kb 3perc múlva eltűnik és csak a friss bőr marad utána,no meg a komfortérzet. Nagyon sokáig elég a kiszerelése is, szóval én csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Banoca

2012. szeptember 14.

Nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Nagyon jó

Indira

2012. augusztus 28.

Imádom, nem is tudtam h már nem lehet kapni, pedig pont kifogyóban van.
Az állaga, a sminklemosó képessége és a frissítő hatása is nagyon ott van a szeren.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Imádom, nem is tudtam h már nem lehet kapni, pedig pont kifogyóban van.

kovariviki

2012. június 4.

Jól tisztít, sokáig elég, kellemes friss illatú, nekem kicsit olyan mint amikor a sütibe reszeljük a citromot... :D...sminklemosónak is jó, utazáskor egy flakonnal kevesebbet kell vinni. Volt egy-két pigmentfoltom, azokat idővel halványította is, szóval megtartjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

cicóka

2012. május 8.

Sajnos már nem lehet kapni, almás citromos van helyette.
Nagy kár. :-((( Az egyik legnagyobb kedvencem volt, ősrégi Ilcsis termék, úgymond kötelező darab. Nem értem, miért szüntetik meg, miért kell ezt is átalakítani, amikor úgy volt tökéletes, ahogy volt. Ha valaki még esetleg tud szerezni, egyet szívesen veszek, legalább még egy évig akkor használhatom, aztán már csak az üres dobozát lehet nézegetni. :-( :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 8.

Sajnos már nem lehet kapni, almás citromos van helyette.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0