Ilcsi

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2020. január 17.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A szőlő őssejt a kifejezetten magas polifenol tartalmának köszönhetően rendkívül gyorsan és hatékonyan lép fel a külső- (légszennyezettség, UV sugárzás) és belső káros hatások (stressz, dohányzás, egészségtelen táplálkozás) miatt keletkező szabadgyökök ellen. A szőlőben található értékes hatóanyagok, az OPC-k képesek megújítani az emberi test fontos építőelemeit, a kollagén- és elasztin rostokat. Ezeknek az értékes hatóanyagoknak és a szőlő őssejteknek hála látványosan lassíthatjuk a ráncok kialakulását, növelhetjük a bőr ellenálló képességét és késleltethetjük a bőr öregedésének jeleit, növelhetjük az epidermális sejtek életképességét, élénkíthetjük a sejtmegújulást, ezzel is hatékonyabbá téve a bőr regenerációját, megújulását."

Rean519

2020. április 22.

Télen használom inkább, akkor jobban igényli a bőröm a zsírosabb krémet, mint ez. Az időszakosan száraz/érzékeny bőrömre ez a krém a leghatékonyabb. Negatívuma, hogy (valószínűleg azért, mert nem minden nap hasznélom) néha beszárad a pumpa végébe a krém, de fogpiszkálóval ez könnyen orvosolható..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

szida

2019. április 1.

Kedvenc Ilcsi termékem. Jó illatú, könnyen felszívódó, jól hidratál. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Szisszka

2018. április 17.

Akkora csalódás, én azt hittem az Ilcsi termékek szuper jók. Pl a fekete szappant nagyon szeretem. A krém nagyon vastag, felkenem, nem szívódik be rendesen, este használom mert akkor van jobban időm várni rá, ha végre felszívódott akkor meg egy filmréteget hagy a bőrömön amit reggeli arcmosásnál mosok le. Nappal ezt el sem tudnám viselni. Szörnyű... A hatása is elmaradt, semmit nem javított a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Qassam

2018. február 3.

Kozmetikustól vettem 15 ml-t 2700ft -ert. Borsónyit kell a vizes kézre tenni aztán felkenni. Teljesen beszivja a bőr és nem marad zsíros hatás utánna. Viszont az én arcbőröm még szomjasabb lett utánna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 3.

alfie21

2017. április 21.

Nekem még csak-csak elmegy, nem a legjobb, de volt már rosszabb krémem is. Megül a bőrömön, nehezen szívódik fel, réteget képez az arcomon. Viszont anyunak egyáltalán nem vált be, egyszerűen nem csinál neki semmit, reggel felkeni és még délután is tapintható rajta! Kifejezetten megutálta!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

lenip

2017. április 7.

A szőlő őssejt vonzereje miatt rendeltem meg. Kellemes az illata, szerintem remekül hidratál, de 35 felett már ez is kevésnek tűnhet, mert ráncsimító hatását nem igazán láttam. Mindenesetre vonzó, hogy natúrkozmetikum. Macerás, hogy kozmetikusnál lehet megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Anne74

2017. január 25.

Megvásároltam, használtam, alapjában véve nem rossz de a tökéletességtől picit messze van.
Azt vettem észre az esti arctisztítás után, hogy nagyon enyhén, de színezi az arcbőrt.

Édesanyám elégedett vele.
Kinek a pap, kinek a papné... :)
Viszont selymes hatás, kellemes illat... s természetes összetevők. Ezek azért nem mellékesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 25.

Édesanyám elégedett vele.
Kinek a pap, kinek a papné... :)

Flower1008

2016. december 10.

Nagyon jó krém! Természetes összetevők,nagyon puha lett tőle az arcom, finom illatú, szép bőrképet ad. Pár aprócska ráncom van, halvánnyabbak lettek, eltűnni viszont nem tűntek el, de azt nem is ígérte senki :) Annyit említenék meg negatívumnak, hogy drágállom, de egyébként nagyon jó krém :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Hancsi

2016. április 6.

Nekem valahogy nem túl hatásosak az Ilcsi krémek sajnos, pedig nagyon szeretem a természetes összetevőket! Egy kozmetikai kezelés során kaptam belőle egy kis tégellyel ajándékba. Nagyon gyorsan beszívódik, az illata picit furi, de nem vészes, viszont puha nem igazán lett tőle a bőröm, ezért elajándékoztam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

Leoka

2016. március 29.

Közepesen hidratál, amit viszont nagyon szeretek benne, hogy nem csípi a szemem. Napközben hajlamos vagyok dörzsölgetni a szemem és sajnos néhány krémmel már pórul jártam. Kellemes krém, nekem kevés, de ez nem a krém hibája, rosszul választottam. Az ára egy kicsit sok :( ennyiért én egy kicsit több csodát várok :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid