Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: lynettee, Módosítva: 2014. július 21.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

mitzi01

2018. november 14.

Az Ilcsik köszül az egyik leghatásosabb krém. Intenzív napozásos nyaraláskor esténként használva nem száradt ki az arcbőröm. Az idősebb korosztálynak nagyon ajánlható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

enna93

2017. június 6.

Anyukám használja ezt a krémet, és nagyon- nagyon szereti! Az illata- állaga teljesen rendben van és nagyon jó a mattító hatása is! Én is bele-bele "kóstoltam", de a kozmetikus letiltott róla, mert még túl "erős" lenne a bőrömnek, de nagyon szuper kis krém, imádjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

kmj1012

2017. március 31.

Különös ez a krém, nagyon! Nekem olajos csillogásra hajlamos a bőröm, sok krémre finnyás.
Ezt a krémet kifejezetten a mágneses maszk alá vettem, hogy a heti egy nagygenerál esetén könnyebben le tudjam nyúzni magamról.
Aztán miután a kökény habkrémtől is csillogott az arcom, nem tudom, milyen indíttatásból, de ezt kentem rá. Nos, azóta ezt használom nappalra (vékonyan) és éjszakára is, és csodák csodájára egyáltalán nem fényesíti a bőrömet, persze télidőben.
Én szeretem.

UPDATE: Most vettem harmadszor is újra, egyszerűen kötelező kellékké tornászta fel magár ez a krém, nagy kedvenc! Nyáron csak éjszakára használtam, nappalra semmire sem volt szükség, annyira feltöltött. IMÁÁÁDOOOM!

UPDATE2: Újravettem. :D De most anyukámnak is vettem. Rajongásom azóta is rendíthetetlen, és úgy fest, Anya is a rajongók táborát erősíti. Ha jól emlékszem, így fogalmazott: "Imádom!"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Én szeretem.

palzsu

2015. július 7.

Isteni az illata, nagyon jót tesz a bőrnek. Nekem kicsit sok, ezért csak 2-3 naponta használtam. Azóta találtam könnyebb krémet, ez pedig szemránckrémként folytatja nálam pályafutását, úgy is szépen dolgozik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

natasa

2015. március 10.

Ez nagyon-nagyon jó krém. Azt hittem, hogy nehéz és zsíros krém lesz, de nagyon nem! Lágy, kellemes textúrájú, jól bedolgozható, a bőröm hipp-hopp beszívja. Finom, selymes érzet, nagyon jóleső. Szépen ápol, hidratál. Érettebb bőrre is jó! Szépen tölt, rugalmasabb lesz a bőr. Az illata először nem igazán tetszett, de már megszoktam, és amúgy sem ez a lényeg. Igen, drága, ez igaz.... már a drogériás átlagkrémekhez képest. De szerintem megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 10.

szzh01

2014. április 16.

Néhány hete használom, nekem nagyon bevált, Félve vettem meg, mert ez ennek a krémnek a gazdagabb, olajosabb vátozata, és aggódtam, hogy nem szívja majd be a bőröm, zsírosan fog fényleni, de szerencsére nem így lett. Maradéktalanul felveszi a bőröm, nem hagy semmilyen utóréteget, nem fénylik tőle. Jól kenhető, krémesen lágy állagú, kellemes, természetes, nem túl erőteljes illatú krém. Reggel és este is ezt használom, jól hidratál. Egyetlen "hibájának" talán csak az róható fel, hogy valamivel több kell belőle, mint az eddigi arckrémeimből, így elég gyorsan fogy, és a hát az ára sem túl alacsony (nekem). Hosszútávú hatásáról még nem tudok beszámolni, mivel csak néhány hete használom, esetleg majd visszatérek később ezzel kapcsolatban.

Update: Néhány héttel az előző vélemény megírása után már csak a krém 1/4-e van az 50 ml-es tégelyben, olyan sokat vesz fel belőle a bőröm, pedig látva a gyors fogyását elkezdtem spórolósabban kenni az utóbbi időben, ill vettem más krémet nappalra és ezt már csak éjszakára használom. Emiatt sajnos el kell vegyek tőle egy csillagot, mert elég drága krém és a kb. 1-1,5 hónapnyi adag ~4000 Ft-ért úgy, hogy csak éjszakára használom számomra luxus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

bogarka

2013. augusztus 15.

Nem szerettem eddig az Ilcsi krémeket mert sok jó tapasztalatom nem volt velük. Pénzkidobás volt eddig minden, amire csak beneveztem :( Sem a kénes krém, sem a csipkebogyós habkrém nem jött be, egyiktől durván beragyásodtam, a másikra allergiás vagyok sajnos, nem is kicsit. Volt valami meggyes zseléje, azt meg ajándékba kaptam,de semmi extra, mintha egy adag lekvárt kentem volna magamra.... Most anyukám vett ebből a csodaszerből. Szuper! Láthatóan szebb az idősödő ( 50 + ) bőre, amúgy sem öreges típus, hát mostmár aztán lazán letagadhat jópár évet. Ez a krém kivasal! Annyira szép az arca, hogy rácsaptam én is. Nem olcsó, így óvatosan bánunk vele,én is használni kezdtem, nem pattogok ki tőle,a pattanás utáni hegeimmel meg nagyon szépen bánik, az én bőröm is láthatóan feltölti, hogy öröm rá alapozni. ( sokkal szebben tudok fedni :) )Nem zsíros, nem nehéz, nekem nappalra is, éjjelre is jó. Mivel drága, csak kis mennyiséget vettünk egyelőre, de lehet ezek után benevezek, ez a termék bejött! :)

Egy érdekes véletlen felfedezés: az otthoni kozmetikusom teljesen véletlen ötlettől vezérelve rákente egy vendége kisfiának az ujjára, ahol szemölcs volt. A krémtől eltűnt. Ez után az érdekes felfedezés után a kisfiú talpán lévő szemölcsre is rákenték, és nyom nélkül gyógyult, pedig ki akarták vágni. Eddig erről a hatásról nem olvastam, de aki ezzel küzd megér egy próbát. Érdekes.

( akinek kell a miskolci kozmetikus cím, szívesen adok :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

( akinek kell a miskolci kozmetikus cím, szívesen adok :) )

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid