Ilcsi

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: bence.molnar, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum hatóanyagainak és könnyű állagának köszönhetően a bőr legmélyebb rétegeibe is eljut, így a szőlő őssejtek itt fejthetik ki bőrmegújító és sejtvédő hatásukat. A szőlő és az őssejtek együttes antioxidáns hatása a bőrt simává, rugalmassá teszi. A szérum hatóanyagai lehetővé teszik a bőr nedvességtartalmának hosszabb ideig történő megőrzését még a mélyrétegi vízhiányos bőrön is. Rendszeres használata segít megelőzni a bőr korai öregedését, javítja állapotát, növeli a bőr ellenálló képességét.

Ár: 6500 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

orsssi

2017. szeptember 1.

Kozmetikus javasolta az első szemkörnyéki ráncokra. Két hónapja használom: nagyon kellemes kis szérum, gyógynövényes illattal. Kíváncsi leszek a hosszútávú preventív hatásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

sunshine81

2016. március 27.

Egy AHÁ-s kúra után kozmetikusom javaslatára váltottam át erre, és nem is használok mást, csak ezt reggel és este. Télen is elég volt a bőrömre, nem hiányzott a krém. A korábban hámló, foltokban száraz, mitesszeres bőrömet nagyon szépen rendbe tette, a mitesszerek száma jelentősen csökkent, már nem száraz, nem hámlik, hanem szép sima. Az állapot fenntartása érdekében havonta egyszer felteszem az AHA+ esemény előtti pakolást. Nálam abszolút bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

natasa

2015. június 6.

Télen a szőlő őssejtes tápláló krémet használtam. Az első osztályú krém! Mivel elfogyott, gondoltam, nyárra elég lesz egy könnyebb kis szérum is. Ezért most nem a krémet, hanem ezt a szérumot szereztem be.
Csalódott vagyok. Nekem sokkal jobb volt a tápláló krém. Ez mintha kiütné a bőrömet, besokall tőle, főleg a melegben, a napon. Érdekes, mintha ez nehezebb lenne, mint a tápláló krém. Vagy csak a bőröm nem bírja valamiért. Kár. Próbálom nyakra elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 6.

nixike

2014. július 29.

Màr több, mint fél éve hasznàlom. Nagyon szeretem, krém alà hasznàlom, főleg esténként. Én làtom és érzékelem a vàltozást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 29.

kissenikor

2014. július 29.

Nagyon drága krém, én csak egy kis mintát kaptam belőle tégelyben, de nekem az is nagyon sokáig elég volt. Minimális mennyiség kell belőle, azt gyorsan beszívja a bőr és finom, puha lesz tőle. Én estére használtam leginkább tonikos áttörlés után. Talán nem teljesen az én bőrömre való, ezért tovább keresem a tökéletes hidratálót a zsíros-normál bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

kmj1012

2013. szeptember 16.

Szeretem, mert egész nap üde és hidratált a bőröm tőle. Nappalra használom, a csipkebogyó tonikos áttörlés után. Igaz, nem szeretem felkenni, mert kissé ragacsos, és a bőröm is nehezebben issza magába, már ha csak kicsit is többet sikerül kipumpálni a tégelyből. Valójában egy teljes pumpa is sok nekem. Figyelni kell a mennyiségre, de a hatását szeretem. Illat tekintetében nem ájultam el, de valójában az érdekel a legkevésbé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Pöti

2013. május 16.

Valami isteni ez a szérum.. Nem tudom mennyire hatásos a növényi őssejt, de nagyon kellemes használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid