ILNP

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. december 30.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultrakróm" pelyhes fedőlakk.

13 árnyalatban kapható

3-free, állatokon nem tesztelt körömlakkok.

sugarplumhellie

2016. július 7.

Ennyi pénzért épp nem adnám el a lelki üdvömet, de lányok... vannak dolgok, amik megérik az árukat. Nekem - egyelőre - csak a Glory van meg, de egyszerűen csodaszép! Enyhe ocd miatt én gyűlöltem a pelyhes lakkokat, mert semmi szabályosság nem volt bennük, de mióta ezt megszereztem, nincs megállás. Szuperlatívuszokban tudok csak róla beszélni <3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

bandita

2015. október 10.

Újszülött Success-tulajdonosként én azt mondom, hogy aki ezt a finist körömlakk-fronton kitalálta, kozmetikai Nobel-díja érdemelne.
A látvány elképesztő, mármár szürreális, soha életemben nem láttam még ehhez fogható szépséget. Nem kifinomult, nem bájos, nem nőies. Olyan, mint egy másik dimenzióból idetévedt idegen létforma. Lehetetlen elmenni mellette szó nélkül. A legkülönbözőbb fényviszonyok mellett úgy mutatja ezer arcát, hogy kizárt dolog megfejteni, megunni, félretenni.
Ehhez a lakkhoz érdemes az embernek szívet-lelket beleadva, fáradságot nem kímélve körmöt, kezet ápolni, hogy a legteljesebb pompájában mutathassuk meg.

A lakk minősége kiváló.
A pelyhek simulósak, három rétegben, vagy szivaccsal full-fedésre alkalmasak. Vékony rétegekben jól teríthető, a lemosás villámgyors, de szívettépő élmény-volt-nincs-ilyen lehet a lefejezés élménye.

Az árát a legteljesebb mértékben megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 10.

A lakk minősége kiváló.

Az árát a legteljesebb mértékben megéri.

silver

2015. augusztus 9.

Supernova 2 rétegben fekete alapra kenve... Dzsíííííízösz! Annyira szép. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Supernova 2 rétegben fekete alapra kenve... Dzsíííííízösz! Annyira szép. :D

Rita

2015. július 4.

Teljesen elvarázsoltak ezek a lakkok, gyönyörűek, csodákat lehet vele alkotni és szuperkönnyű lemosni is. Eddig 4 darabbal rendelkezem és csak a magas ára tart vissza hogy mindet beszerezzem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

gendur.berni

2015. június 5.

Hármat is kipróbáltam már, a Supernovát, a Lunát és a Brilliancet. Mindegyik gyönyörű, nehéz betelni a látványukkal. Egy rétegben felkenve is különleges hatást lehet velük elérni, de 2-3 rétegben szerintem még szebbek. Érdemes kipróbálni őket többféle színű alaplakkal, sőt keverni is lehet színeket. Több rétegben is gyorsan száradnak. Kár, hogy ennyire drágák, de szerintem sokáig elég lesz, és a szépségük kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Lina14

2015. április 2.

A Supernovával rendelkezem. Egy univerzum által küldött jel kellett hozzá, hogy megvegyem, de azt hiszem, megérte. Elég híg, de így legalább nem fog a vége fele használhatatlanul besűrűsődni. Elég flake jut már egy ecsetre is, ha fedőlakként akarjuk használni, de 3-4 rétegben már szépen fed, gyorsan szárad, tartós(bár ez nagyban függ az alaptól is, ha van alatta). Számomra majdnem sokkoló volt, hogy milyen könnyen le lehet mosni, dörzsölésre elolvadnak(?) a pelyhek,és szürke lakként jelenik meg a vattakorongom. És a színe..... Ennyi színt varázslat nélkül biztosan nem lehet ekkora üvegbe zsúfolni, de valahogy az Ilnpnek sikerült! Azt hiszem, életem legdrágább lakkját kaparintottam meg - mindkét értelmében ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 2.

nemesfalvi.adel

2015. március 31.

Ez a lakk valami csoda. Lehet, hogy az ára iszonyat, de komolyan, minden egyes cseppje arany! Fekete alaplakkal már egy rétegben is csodás, önmagában pedig 3 réteg ad teljes fedést. A kis pelyhek nagyon könnyen és egyenletesen terülnek és a színű valami elmondhatatlanul csodás. Kíváncsian várom milyen lesz az új holografikus verzió. Az ILNP ecsetek pedig nagyon jók, mint mindig; nagyon egyszerűen kezelhetőek.
A lakk száradása is jó, viszont a tartósságáról én nem tudok nyilatkozni, mert 1-2 naponta lakkozok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Carmenessque

2015. március 27.

Hosszas gondolkodás után a Gaia árnyalat mellett döntöttem, úgy érzem, ez illik leginkább hozzám: kék és zöld átmenet, utóbbi valamivel erőteljesebb. Varázslatosan szép, bármilyen sötétebb lakkra kenve egy-két rétegben gyönyörű, mintha kék alufólia lenne a körmeimen. Igen, húzós az ára, de ennél a lakknál végre azt éreztem, hogy minden fillért megért, mert nagyon különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

borntobe

2015. február 11.

Szereleeeem! Így utólag persze szörnyülködök, hogy ennyi pénzt kiadtam egy lakkra. De gyönyörű. A Brilliance árnyalat van meg, a standnál zöldnek tűnt, napon arany-bronz, lámpafénynél bordós. Gyorsan szárad, három rétegben magában is elmegy. Imádni fogom próbálgatni más-más alapokon, de legközelebb meggondolom az árát, mielőtt beleszeretek valamibe :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Barnás sárga.