Image Skincare

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. március 22.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Aktív összetevő: 2%  Hidrokinon (INCI végére téve, külön listázták)

Intenzív, olajmentes szérum mely hidrokinont, glikolsavat, azálsavat, és természetes fehérítő összetevőket alkalmaz a bőr elszíneződéseinek világosítására. Teafaolaj segíti a gyulladt bőr csillapítását, segíti a kíméletes alkalmazást. Parabénmentes.

MormiOrsi

2019. szeptember 30.

Nagyon szeretem, már szerintem ez a 3. üveg, amit elhasználok belőle.
Alkalomszerűen szoktam felkenni, hetente 1-3x, másnap reggel mindig nagyon szembetűnő a hatása. Az arcom feltölti, pórusokat összébbhúzza. Ha egy kis törődésre vágyik a bőröm, akkor mindig bevetem! :)
Az "illata" valóban nem túl kellemes, de az pikk-pakk elillan, nekem a bőröm teljesen jól beissza a szérumot, semmilyen zavaró ragacsos érzetet nem hagy.
Ha nappalra használom szintén nem érzek ilyet, mintha semmit sem viselnék, ellenben szép matt hatást varázsol az arcomra, remekül lehet rá sminkelni is, szóval nekem örök kedvenc marad szerintem a borsos ára ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nagyon szeretem, már szerintem ez a 3. üveg, amit elhasználok belőle.

LililiL

2019. január 18.

Anyukámnak vettem, de nem volt hajlandó többé magára kenni az első pár alkalom után, mivel rettentő ragadósnak ítélte meg. Végül visszaadta hogy neki ez nem kell xD
Az én arcom is képtelen maradéktalanul beszívni. Fullasztó érzést hagy maga után, de más krémekkel "hígítva" felvitelkor egészen jól működik. Az árából kiindulva jobbnak képzeltem, lehet a szárazabb bőrűeknek jó. Hogy vilagosít e azt nem tudom mert nincsenek sötét pigmentfoltjaim

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

kdorci

2018. október 22.

Csodát tesz a bőrömmel!! Pikk-pakk lehúzza a gyulladást a sok sok pattanásomról és a bőröm már nagyon régen nézett ki ilyen pattanásmentesen :D és hidratáltan. Nekem nagyon kevés kell belőle, egy fél pumpányi is elég, ha nem olyan pocsék a bőröm, de 1 pumpa az a max. Kicsit ragacsos érzetet hagy maga után én ezért szoktam neki hagyni egy kis időt (5-10percet) még szépen beissza a bőröm és utána kenek rá minden mást. :)
Most lehet kapni karácsonyi csomagban ezt és mellé még adnak egy lemosót és krémet. (szerintem, akinek problémás a bőre az bátran vegye meg. :) Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

pingu89

2018. március 24.

Csak nemrég használom, és az illata kicsit zavaró, de eddig nagyon szereti a bőröm, tényleg elkezdtek halványodni a pigmentfoltjaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.