Image Skincare

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikusok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautyfanrb, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   kozmetikusok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Napi használatra készült, könnyű, nem zsíros hidratáló, növényi őssejt kivonatokkal. Erős UVA/UVB védelmet és infravörös sugarak elleni védelmet nyújt. Az áttetsző cink-oxid és a hatékony antioxidánsok kombinációja védi a bőrt a szabadgyök károsodástól, és késlelteti az öregedési folyamatot.

Plasztikai sebészek által kifejlesztve. Parabénmentes.

Penge

2020. június 30.

Más mint az eddig általam használt koreai, japán fényvédők.Ezért kicsit bajba is voltam az értékeléssel. A koreainál előfordul ,hogy 4-5 óra múlva (ha nem tudom frissíteni ,mert melóba vagyok) alatta elkezd bőröm bezsírosodni, ami átüt, hiába itatgatom, 10 perc és újra csillog a homlok-orr vonal. Ezt csak azért írtam ide, mert nekem újdonság, hogy az Image pont fordítva működik. Felkeve, először zsíros -fényes..nagyon nehezen ivódik be (bár én felkenem az előírt kb negyed teáskanálnyit ), de ha leitatgatom a csillogós zsírosabb részeket kis zsepivel ,akkor már el is értem az optimális finist. Cserébe ,ahogy múlik az idő egyre jobban idomul a bőrhöz, ami fontos , abszolut nem zsírosodik alatta bőröm, estére is egyenletes marad. Keverem színezett Image alapozóval, semmi kukacososdás, nem ül a ráncokba, mint a legtöbb cink-oxidos fényvédő, és nem kopik foltosan sem. Szóval ha hosszú nap van előttem, akkor bevállalom, de egyre inkább óckodom ,hogy érte nyúljak. Az illata valami mennyei , viszont a pepecselés a zsíros állaga miatt nagyon lehangoló , főleg ezért az árértékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 30.

beautyfanrb

2019. március 4.

A kozmetikusom ajánlatára vásároltam meg. Reggelente viszem fel, de csak olyan napokon amikor nem sminkelek, mert sajnos azt tapasztaltam, hogy kukacosodik az alapozóval. Egyébként finom az illata és hidratál, de azért hagy egy filmréteget az arcomon,ami egy kicsit zavar. Mindezek ellenére elhasználom, de azt gondolom, hogy nem ő lesz számomra a végső megoldás a fényvédős hidratálókrémre. Ehhez a teljesítményhez túl drágának találom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Antioxidánsok: Arabidopsis Thaliana Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Erythritol, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.