Image Skincare

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   177 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laryah, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio zöld tea és kamilla tartalmú géles tisztító, mely eltávolítja a sminket és szennyeződést. Kiegyenlíti a bőr pH-t és nem kell utána tonikot használni. Harmonikus keveréke a fekete nadálytőnek, körömvirágnak, és gazdag növényi összetevőknek, melyek esszenciális tápanyagokat szállítanak a bőrnek, hogy visszaállítsák egyensúlyát. A bőr  puha, hidratált, és természetesen tiszta lesz.

Ár: 7300 Ft , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Negyede hiányzik, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalás után postázom

Nomchy

2020. december 15.

Első használat után feszült tőle egy kicsit a bőröm. Egyébként kellemes az illata és jól habzik a termék. További használatok után kifejezetten szárította bőröm, majd újabb apró pattik jelentek meg. Félre is raktam akkor. Később vettem észre, hogy az összetevő listája alapján már tudhattam volna, hogy mi nem leszünk barátok, van benne 2-3 olyan adalék is, amitől pattanásos szoktam lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Hajcie

2020. október 28.

Több éve használom, egyetlen hibát tudok említeni, hogy lemosást követően szárítja a bőrömet. Ezt a problémát viszont megoldja a vizes alapú C vitaminos nappali krém. A kettő együtt vált be nálam. Nagyon keveset kell használni és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Beiggi

2020. október 16.

Mintát kaptam belőle az egyik boxban, korábban még soha nem hallottam a márkáról így nagyon kíváncsi voltam milyen lesz, de semmi extra. Előnye, hogy az illata enyhe és nem bántja az érzékeny bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

ditta91

2020. augusztus 5.

Nem rossz, lassan a végére érek de szerintem ezt egy bioderma lemosó is tudja harmad áron. Tehát az ára miatt jön le csillag plusz ugyan annyi pattim van mint mielőtt elkezdtem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

delzsi

2020. június 24.

Valóban kis mennyiség is nagyon jól habzik és a sminket is hibatlanul eltávolítja, viszont egy ilyen drága kategóriáju terméktől én többet vártam mint csak "tisztítás" valami pluszt, ami miatt megér ennyit. Kétségtelen, hogy ártani nem ártott a bőrömnek (ami mindentől képes kipattogni), de csodát sem tett.
Nagyon szerettem volna szeretni ennek a családnak minden tagját... de számomra nem hozta azt amit elsőre vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

nusmanna

2020. május 28.

Minden sminket szépen leszedett. Jól tisztított, minimálisan szárította csak ki a bőrömet utána, de ez nem is egy könnyed lemosó. Nagyon kevés kell belőle és könnyen habzik. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

lillus09

2020. február 21.

Sajnos az Image termékek brutálisan drágák, ebből csak a 7 ml-es mini változatott használtam el. Szeretem ha 1 termékkel le tudok mindent szedni az arcomról, beleértve a szemsminket is, nem kell pepecselni még külön szemfestéklemosóval. A használati leírás szerint próbáltam 2 percig bemaszírozni és a szememet csak a folyamat legvégén dörzsöltem be, szépen lemosott mindent. Utána egyáltalán nem húzodott a bőröm, alapavetően mindenféle hatóanyagot, kencét bírok, nem vagyok érzékny semmire de a lemosoktól enyhén szokott mindig feszülni a bőröm, ettől viszont egyáltalán nem. Nagyon bírtam a tutti frutti illatát is. Viszont nem vettem meg a teljes kiszerelést, hanem inkább egy erősebb hatónyaggal ellátott lemosót kértem a kozmetikusomtól mert azért a teljes árat sokkalom érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Brigimania08

2020. február 21.

Nagyon régóta kísérletezek lemosókkal. Kozmetikusom ajánlotta,hámlasztás után kaptam is kisebb kiszerelésbe.Utána meg is vettem nagyobban:) Azt kell mondjam életem lemosója. Megéri a pénzét!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

vanoemi8

2020. január 17.

Update: na jó, csak össze kellett szoknunk, és hát ez egy hosszú barátság kezdete. :) -mondjuk az egész termékcsaládot imádom..-
Természetesen jár az 5 csillag. Ő egy szuper lemosó, nagyon szép összetevőkkel: Sosem szárít és nagyon szépen tisztít!

Ezt ajándékba kaptam, előtte egy szintén Image lemosóm volt, a Max Stem Cell Cleanser,ami instant szerelem volt, a sminket és a szennyeződéseket gyönyörűen eltávolította, nem húzodott a bőröm, stb.
Ennél a terméknél most az van, hogy már használom egy ideje, de vagy nem masszírozom elég ideig a bőrömbe, vagy nem tudom, mert nálam vegyesek az eredmények: hol ragyogó csoda bőröm lesz, hol pedig olyan mintha kicsit TALÁN zsírosabb lenne a T-vonalam. Most mindenesetre megfogadtam, hogy a zuhany alatt minimum 1-2 percig tapicskolom a bőrömbe, hátha csak én bénáztam el. A sminket leszedi szuperül, az illata is kifogástalan. Több Image termék szerelmeseként és használójaként nem tudom elhinni, hogy ez nem működik úgy ahogy kéne..
Most ezért kap csak 4 csillagot, de amint látom a változást jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Most ezért kap csak 4 csillagot, de amint látom a változást jövök updatelni.

evelynsmith

2020. január 12.

Már 1 éve használom a terméket és minden pénzt megér. Nagyon kevés kell belőle és mivel jól habzik könnyű eloszlatni az arcomon. Kellemes illata van, és garantált puha marad az arcbőr használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1