Image Skincare

Ár:   10 300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   177 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: laryah, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   10 300 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio zöld tea és kamilla tartalmú géles tisztító, mely eltávolítja a sminket és szennyeződést. Kiegyenlíti a bőr pH-t és nem kell utána tonikot használni. Harmonikus keveréke a fekete nadálytőnek, körömvirágnak, és gazdag növényi összetevőknek, melyek esszenciális tápanyagokat szállítanak a bőrnek, hogy visszaállítsák egyensúlyát. A bőr  puha, hidratált, és természetesen tiszta lesz.

edina810

2019. augusztus 23.

Kellemes az illata, tisztábbnak is érzem utána a bőröm, illetve tényleg nagyon sokáig kitart, kevés elegendő belőle. Viszont időnként mintha szárítana, és az én problémás bőrömet se érzem, hogy igazán rendbetenné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

vanoemi8

2019. május 27.

Ezt ajándékba kaptam, előtte egy szintén Image lemosóm volt, a Max Stem Cell Cleanser,ami instant szerelem volt, a sminket és a szennyeződéseket gyönyörűen eltávolította, nem húzodott a bőröm, stb.
Ennél a terméknél most az van, hogy már használom egy ideje, de vagy nem masszírozom elég ideig a bőrömbe, vagy nem tudom, mert nálam vegyesek az eredmények: hol ragyogó csoda bőröm lesz, hol pedig olyan mintha kicsit TALÁN zsírosabb lenne a T-vonalam. Most mindenesetre megfogadtam, hogy a zuhany alatt minimum 1-2 percig tapicskolom a bőrömbe, hátha csak én bénáztam el. A sminket leszedi szuperül, az illata is kifogástalan. Több Image termék szerelmeseként és használójaként nem tudom elhinni, hogy ez nem működik úgy ahogy kéne..
Most ezért kap csak 4 csillagot, de amint látom a változást jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Most ezért kap csak 4 csillagot, de amint látom a változást jövök updatelni.

Birkin22

2019. március 3.

Nekem ez teljes pénzkidobás volt. Egy elit kozmetikában tukmálta rám a kozmetikus, én meg gondoltam kipróbálom. 2 napig használtam, de olyan szinten szárította a bőröm, hogy rendesen fájt az arcom miután ezt használtam. Szerencsére egy kis mintát (7,4 ml) vettem, mert most nagyon sajnálnám, ha beruháztam volna a rendes kiszerelésre. Maradok a gyógyszertári mosdókenőcsnél továbbra is, vazelin ide vagy oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

kdorci

2018. október 22.

Nekem is kozmetikus ajánlotta, mert már semmi nem használt a hormonális aknés bőrömön. Nem mondom, hogy csak ez elég volt, hogy az arcom szebb legyen, de biztos,hogy nagyon sokat segített. Tényleg kevés kell belőle, jól habzik, jól tisztít. Nekem nem lesz utána száraz a bőröm és húzódni se húzódik, ami nálam nagyon nagy plusz pont.
Most lehet kapni karácsonyi csomagban ezt és mellé még adnak egy szérumot és krémet. (szerintem, akinek problémás a bőre az bátran vegye meg. :) Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

A kozmetikusom ajánlotta a bőtípusom alapján. Kevés kell belőle, nekem először nehezen habzott fel,de később egyre rutinosabban nyúltam hozzá és akkor már gyorsan ment. Szépen tisztít, nem lesz matt tőle a bőröm (aminek nagyon örülök),de olajos sem. Nagyon jól nyugtatja a bőröm,de még várom a csodát, aztán updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Cseniko

2018. június 9.

3 hónapja váltottam erre a lemosóra. Első néhány alkalom után csalódott voltam mert nagyon szárította arcom, de összeszoktunk. :)

Egészen ici pici mennyiséget teszek reggeli zuhanyzáskor a benedvesített arcomra, alaposan eloszlatom , egy percig maszírozom majd leöblítem.

Illata is kellemes és szeretem, hogy nem kell mellé arctonik.

Update:

További két hónap használat után kénytelen vagyok lepontozni😥
Első egy hétben rettenetesen húzódott tőle a bőröm, de hozzá szokott és egy hónapig jól müködött. Aztán elkezdte szép lassan bezsírosítani a T zónámat, mostanra pedig apró miteszerek is keletkeztek...Ha túl sokat teszek az arcomra szárít, ha keveset akkor nem tisztít eléggé, vagy csak egyszerűen nem az én bőrömhöz való.....egy sima LRP lemosó jobban működik nálam.

Rendeltem egy luxus kategóriás arclemosót, ma használtam először, ha az se válik be visszatérek valamelyik patikában kapható lemosóhoz.😥

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Illata is kellemes és szeretem, hogy nem kell mellé arctonik.

Update:

További két hónap használat után kénytelen vagyok lepontozni😥

pingu89

2018. március 24.

Legjobb arclemosó, amit eddig használtam! Az ára borsos, de megéri kipróbálni, mert sokáig kitart, az összetevők szuperek, kíméletesen, de alaposan tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

dorabeata

2018. március 21.

Kellemes illata van, jól tisztít, azonban az olajos, aknéra hajlamos bőrömnek nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

MormiOrsi

2018. február 19.

Update: hát, hát... kb 4 hónapja használom, de nagyon elkezdte szárítani a bőröm :( így visszaváltottam a Baleás lemosóra, mert az meg nem. Szóval kicsit csalódott vagyok, mert hiába a tökéletes tisztítás, ha arcmosás után ennyire kiszárít. Azt hiszem melegebb időben elhasználom majd, de nem fogom újra megvásásolni, és így jár a pontlevonás...

Szerettem volna egy megbízható és jó lemosót, mert ugye ez az abszolút alfája a bőrápolásnak és nem is csalódtam a termékben. Nem szárítja ki a bőröm miközben tökéletesen tisztít (teszteltem micellás vattapamaccsal, ami egyáltalán nem színeződött el). Emellett nem okozott irritációt vagy pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

kiisviirag

2018. február 13.

A legeslegjobb arclemosó ami létezik. Én évek óta ezt használom mindennap, nem szárít. Segített megküzdeni a problémás arcbőrömmel, mindig kis hű társam. Kiegyensúlyozza az arc pH-t, tisztít, puhít. Van hogy 3 percig fent hagyom, ha nincs időm egy hosszabb arcpakolásra, egyből rendbe tesz mindent. Ha valaki szereti a természetes dolgokat akkor ennél aligha van jobb választás. Nagyon sokáig elég egy tubus. Kedvenc arcápolási rutintermék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1