Image Skincare

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: garden32, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2020. április 19.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló öregedésgátló szérum

Ultrahidratáló, C-vitamint és antioxidánsokat tartalmazó termék, amely azonnal hidratálja a száraz, dehidratált bőrt. Azonnal frissít, feszesít és ragyogóvá tesz.

Water / Aqua Sodium Hyaluronate h 0 0Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Imperata Cylindrica Root Extract Linoleic Acid eo Phospholipids h Caprylic/Capric Triglyceride eo Glycine Soja (Soybean) Sterols eo Glyceryl Stearate eo I euPalmitoyl Pentapeptide-4 pep Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil i Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Palmitoyl Oligopeptide pep Darutoside Stearyl Glycyrrhetinate gy Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Corallina Officinalis Extract Panthenol eo I v 0 0Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Ascorbic Acid a I v Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Tocopherol a I v 2 2Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Squalane eo 1 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Yeast Polysaccharides Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Citric Acid kh Dipotassium Glycyrrhizate gy Spiraea Ulmaria Flower Extract Phyllanthus Emblica (Indian Gooseberry) Fruit Extract Disodium EDTA Magnesium Aluminum Silicate 0 0Glucosamine HCL Algae Extract eo I h Saccharomyces Cerevisiae Extract h Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder Polysorbate 20 ti I eu 0 0Xanthan Gum ti I eu Leucine Valine i Tyrosine Arginine Lysine

Ár: 12000 , Eladó: wonderful
Állapot: Kb. egy hétig használtam, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, foxpost
Ár: 18.000 (nem alkuképes) , Eladó: NDorottya23
Állapot: Kb. 3/4-eig van, Helyszín: Budapest , fizetés: Csak szemelyes atvetel

anetta.filip

2020. május 31.

Szép összetevők, kellemes könnyed állag, finom illat. Pozitívuma még, hogy szemkörnyékre is lehet kenni. Selymes lesz a bőr használata után. Az egyetlen dolog ami nem tetszett, az hogy nem volt egy üde arcszínem tőle, mint ahogy én azt gondoltam, hogy majd lesz, ránctalanító hatását sem észleltem. Ez egy szérum, tehát télire krém mindenképp kellett fölé. Úgy tudnám jellemezni, hogy jó, de nem kiváló. Nem tervezem újravenni.
A vital c termékcsaládból a krém és a maszk jó volt, ez, és a tisztítója nélkülözhető, nem éri meg, van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

nusmanna

2020. május 28.

Imádom. Nagyon szépen beszívódik és hidratál, nem hagy ragacsos vagy olajos érzetet maga utána. Az illata remek. A kiszerelése is szuper, pumpája pont annyit nyom ki amennyi nekem szükséges, így sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

Kingu89

2020. április 16.

Nyárra használom,naponta 2x is. Ránctalanításra alkalmatlan. Szépen lehet rá sminkelni. Isteni citrusos az illata,isteni hatóanyagok vannak benne,de szerintem ár érték arányban nem állja meg a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

szandra0125

2020. április 5.

Imádnám szeretni! Csupa C-vitamin bomba, könnyed állag, gyors beszívódás, nem okoz pattanásokat, isteni illat, kevés is elég belőle, megfelelő hidratálás nappalra... de hiába, mert olyan zsírossá teszi a T-vonalamat, mintha be lennék kenve olajjal... rengeteg ismerősöm használja, szereti, én elajándékoztam. 3 csillagot azért kap, hátha csak velem van a baj...Úgy sajnálom, pedig kedvelem az Image-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

kati545

2019. december 28.

Június óta használom ezt a szérumot, az otthoni arcápolási protokollomba lett beépítve. Nagyon szereti a bőröm, egy könnyed, kellemes kis szérumról van szó. Reggel és este is bekenem vele az arcomat miután megmostam (szintén Image) lemosóval. Nem zsírosodik tőle a bőröm. Reggel a (szintén Image) fényvédő hidratálót kenem még fel. Nem sok együtt a kettő.
3 este nem használom, mert akkor egy másik (szintén Image) krémet kémek az arcomra. Így volt elég majdnem fél évig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

veganita81

2019. november 22.

Az illata és a könnyedsége miatt a 4 csillag. Könnyen beszívódik, de sokat nem tesz hozzá az egyébként szép egyenletes, de vízhiányos, száraz bőrömhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

PIppa88

2019. november 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet bár hozzá kell tenni hogy főleg nyáron megfelelő, télen kellm mellé egy másik taplalobb Hidratáló krém.
Az illata nagyon kellemes, szerintem ránctalanítást nem nagyon csinál inkább egy konnyed krémecske :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

LililiL

2019. október 1.

Én tavaly karácsonykor vettem egy díszdobozos kiszerelés nagyon jutányos áron a kormetikusomtol. Ez volt benne, az 50es arcnaptej, egy arcmaszk, és lehet még valami, már nem emlékszem. KB egy termék áráért kaptam meg, és mivel a napteje elképesztően jó, így nem bántam meg annak ellenére sem, hogy ez a krém ezért az (eredeti) árért egy vicc. Nekem nem a ránctalanítás volt a célom, és eredetileg is ez inkabb csak egy c vitaminos könnyű hidratáló... De hidratálónak szerintem rettentően kevés, pedig nekem nagyon zsíros a bőröm. Nekem pont semmire sem volt jó :/ ha vannak ráncaim sem csinált velük semmit, de az illata remek. Nagyon erős, de fincsi...

Újra véleményezném, igazából nyárra egészen remek kis krém, így felemelném a csillagozást :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

req

2019. május 3.

Nagyon jó termék! Imádtam! Szép, egyenletes, ragyogó arcbőrt varázsolt. Nagyon jól hidratált is, hámló részek is eltűntek az arcomról.
Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó.

madri

2019. április 25.

Szintén Pixiboxos szerzemény. Nekem nagyon bejött, imádtam az illatát és a hidratáló hatását is. Sajnos eredeti áron nem fogom megvenni, de kipróbálni nagyon jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Acetyl Hexapeptide-8, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-4, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Squalane eo 1 0

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.