Imperial Leather

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2011. október 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nessy

2012. október 2.

Szeretem ezt a szappant, és a hagyományos társát is. Nagyon finom illata van, mindig London jut róla eszembe, hiszen ott használtam ezt a márkát. Még van két-három csomag belőle itthon. Nem szárítja agyon a bőrt, kellemes illatot hagy maga után. Ami szerintem nagyon különleges, az az hogy a kis címke, ami rajta van, azt hinnéd első használatkor lejön, de nem, nagyon sokáig nem esik szét!:) Amikor először láttam ilyet, azt hittem dísz csak ez a szappan, mert volt mellette folyékony szappan is, és csak pár nappal később derült ki, hogy használható, a címke nem fog leesni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Csillagvirág

2011. október 19.

Nagyon jó szappan,maximálisan tisztit,kiválóan hidratál,krémesen,lágyan siklik:-)
Az illata megfelelő,friss "szappan illat".Krémesen habzik.
Megfelelő nagyságú,sokáig elég,gyönyörű a csomagolása és maga a szappan is különleges! Nem irritálja a bőröm!!!
Széleskörű választék van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 19.

Az illata megfelelő,friss "szappan illat".Krémesen habzik.
Széleskörű választék van belőle.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2