Imperity

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chanello, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

UV- filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Keratin, búzaprotein, selyemprotein, B5 provitamin és szilikon hatóanyagai a hajat fénylővé, könnyen fésülhetővé és egészségessé teszik. Nem kiöblítendő.

Csillagpor123

2014. július 9.

Nekem sárga színűben van meg, lehet, hogy az nem ugyanaz mint ez. :)

Nagyon kellemes az illata, nem érzem kifejezetten a hatását. A fodrászom szokta ezt használni azért vettem meg.

Sajnos elég fura állaga lett a tetején felrázás előtt. Nem tudom, hogy ez normális-e. Ha felrázom olyan mint volt. Ezért csak 4*

Az ára megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Nekem sárga színűben van meg, lehet, hogy az nem ugyanaz mint ez. :)

Az ára megfelelő.

Đóri

2013. december 1.

Annyira jó az illata, hogy már attól imádom. De azért hál istennek teszi is a dolgát, nagyon puha lesz tőle a hajam, imádok beletúrni miután megszáradt. Plusz a barátomnak is tetszik, mind az illata mind a puhasága, szóval ez is egy plusz csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

takacseszti1985

2013. szeptember 9.

Nagyon szuper hajápoló, jól hidratálja a szalmaszerű szőkített hajamat, isteni az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

bőregér00

2013. június 19.

No kipróbáltam, tudtam én Odil, hogy rád érdemes hallgatni, köszönöm szépen:) Eddig a Gliss kur Regeneráló 19 kifésülőjét használtam, nem volt rossz, de ez sokkal jobb. Ápol, fényt ad, dúsít, az illatától sem leszek rosszul. (A Gliss Kur-tól egy párszor majdnem jött Vuk, elnézést kérek, de így van :D )
Én megadom neki az 5-t és abszolút ajánlom, festett hajra mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Én megadom neki az 5-t és abszolút ajánlom, festett hajra mindenképp.

szavliz

2013. április 11.

Évek óta használom ezt a terméket és jobban bevállt, mint a The Body Shop-os, vagy az Alfa Parf-os cégek által gyártott termékek. Ár-érték arányban kíváló, minősége hibátlan.
Szívesen ajánlom nyaraláskor is, mert könnyen megóvható a nap- és a víz káros hatásaitól a haj textúrája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

Judittttt

2013. március 21.

Hosszútávon még nem tudok nyilatkozni a termékről, tegnap vettem meg, vizes hajat akarom vele fújkálni hajszárítás előtt, hogy könnyebb legyen fésülni és kevésbé viselje meg a hajszárítás. Egyelőre annyit tudok nyilatkozni, hogy szuperpuhává teszi a hajat tüstént és fényessé, ahogy ráfújja az ember. Annyit biztosan tud, mint a fújós gliss kur-ok, ha nem többet. Nagyon jól porlasztja az anyagot. Elég sok olyan anyag van benne ami egy kémiailag kezelt hajnak bizony jó nagy segítség. Először én is tincsesnek láttam a hajamat de egy 20 perc után maradéktalanul felszívódott nálam. De azért mértékkel kell használni, nehogy túlzásba essünk és elnehezítse a hajat. Én egyelőre úgy érzem, jóban leszünk, bár most még csak száraz hajra tettem, de eddig tetszik, négyest megelőlegezem neki. Az egyetlen ami nem tetszik, a szaga. Illatnak azt nem nevezném. Ez mondjuk elég sajnálatos szerintem, az iylen nem kiöblítős balzsamoknak szeretem ha jó az illatuk nagyon, mintegy hajparfümként szuperálva. Ja és az ára, 800 ft körül vettem a kisebb kiszerelést, de szerintem sokáig elég lesz, mert nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Lyah

2012. november 26.

Ma próbáltam elsőre, a boltban volt Imperity és Infinity néven is, az Infinity az eladó szerint az újabb verzió. Ma nem használtam balzsamot, és Lush Ultimate Shine után fújtam be vele a hajam. Szerintem egész jó, ha többet fújtam volna, valószínűleg sok lett volna, de így egész kezelhető lett a hajam. Nekem nagyon sok, vastag szálú és kemény hajam van, azt hiszem, teljesen puha sosem lesz, semmitől, úgyhogy amit megtehetett ez a spray, azt szerintem megtette. Balzsammal szokott ilyen lenni a hajam, szóval elégedett vagyok. Jobb, mint a Gliss Kur shea kasmír spray az én hajamon legalábbis, és majdnem dupla mennyiség, úgyhogy ha legközelebb kell ilyesmi, ez lesz az. Hacsak nem olvasok itt valami másról jókat :D Örök hálám a Krémmániának, mióta itt olvasgatok, nem nagyon fürödtem be termékekkel.

Update: megadom ennek az eddig talomban tartott csillagot, abszolút bevált, hajszerűbb a hajam, mint eddig bármitől. Remélem, így marad a hatás. Ezen felbuzdulva vettem sampont és pakolást is, majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Odil

2012. október 28.

Nem lehet, hogy azóta megváltoztatták? Az én most vett példányomnak vízzel kezdődik az összetevője, és nem is olyan, mint egy hellenisztikus oszlop.
Mindenesetre ha az enyémről van szó, akkor lávci egyelőre, később visszajövök lerontani, ha szükség lesz rá. :) Az illata mondjuk egy olcsó férfidezodoré, de abszolút elillan a hajamból.
ud.1. Oké, brutálisan selymesít, kérdés, hogy csak a szilikontól-e, ezt majd két héten múlva tudom meg. Zsírosít, tincsessé tesz, ha nem csak a végekre kenjük - egy nappal hajmosás előtt lévén természetesen barbár módjára a hajtöveimet is befújkáltam vele, ti ilyet ne csináljatok. Valahogy tele vagyok reményekkel, nem húzom le, az Imperity termékekkel jóban vagyok.

szerk.: Még mindig szuper a hatása, azonban az szagát már átmenetileg sem bírom elviselni. x____x

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

felicitas

2011. október 3.

Nagyon száraz hajra ajánlanám, és csak hajvégekre. Az enyém is száraz, mégis tincsessé tette, mintha 2 napja mostam volna meg, még akkor is ha balzsamot nem is használtam. Télen és csak hajvégekre fogom elhasználni, mert egyébként jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 3.

chanello

2011. szeptember 2.

Könnyen kitudom fésülni a hajam,nagyon jó az illata,sokáig elég,nagyon jó ár,fodrászkellékes boltokban kapható csak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Glycereth-26
Vitaminok: Panthenol

Hidrolizált (nagy molekulák kisebb egységekre bontása) selyem fehérje, melyet haj- és bőrápoló termékekben használnak felületi hártya képző (film-forming) és hidratáló tulajdonságai (valamint marketing szempontokból jól hangzó csengése) miatt. Részletes információ arról, hogy valójában mennyire hasznos is a selyem fehérje a kozmetikumokban a BeautyBrains blogon.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.