Imperity

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   1200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wk62, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

UV- filtert tartalmaz a káros napsugarak és a hajszín kifakulása ellen. Keratin, búzaprotein, B5 provitamin hatóanyagai elősegítik hogy haja fénylő, könnyen fésülhető és ellenálló legyen.

bubilany

2017. szeptember 13.

Nagyon szeretem az Imperity termékeket és ebben sem kellett csalódom, ahogy a többiben sem. Illatorgia, és puha, ápolt, könnyen kifésülhető haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

moco22

Korcsoport: >54
2016. október 3.

Nagyon elégedett vagyok a balzsammal. Most használtam először. Az én festéstől kócos, töredezett hajamat gyönyörűen ki tudtam bontani vele hajmosás után. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 3.

encicsipke

2016. szeptember 18.

Szerencsére nem az 1 literes kiszerelést vettem meg belőle, hanem a 400 ml-es verzióját..tanultam a Kallos hajpakolásokból amik sosem váltak be a hajamra.. Az illata szuper (vaníliás Danette :D ), az állaga is rendben van, viszont ha sokat használok belőle akkor habzik amit nem igazán értek benne...Ápoló hatását tekintve nagyon becsapós...amikor a hajon van, akkor hiper-szuper puha, selymes és fényes a hajkorona, aztán szárítás után marad a száraz, sprőd érzés. Ez így nekem gyenge, elhasználom, mert nem vagyok a pocsékolás híve, de sajnos nekem ez (sem) vált be, pedig nincs szanaszét tört hajam, csupán ráférne a plusz ápolás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

miss3rdward

2016. január 16.

Nálunk elég drágán lehet kapni ahhoz képest amit itt és máshol ovasok. (nálunk 1200 ft az 1.2L) de még így is marhára megéri. A lehető legtökéletesebb termék. Balzsamként használom minden hajmosáskor, de néha kicsit vastagabban kenem fel és fent hagyom tovább hajpakolásnak. Jó az illata, puha és könnyen fésülhető tőle a hajam. Nagyon nagyon sokáig elég a nagy kiszerelés. 15 csillagot is adnék rá ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Dolorez

2015. május 26.

az én drótos,száraz göndör hajam fényes,puha,könnyen fésülhető lesz tőle...kb 1-2 órát szoktam a hajamon hagyni,törölközőbe csavarva,megéri:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 26.

Kriszto

2015. április 21.

Puha és selymes lesz tőle a hajam és a fésülést is megkönnyíti. Nagyon sokáig elég és az ára is jó! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

feketesheep

2015. február 6.

Eddig 2 alkalommal próbáltam, bár én nem a leírás szerint, hanem hajpakolásként használtam, hajmosás után vizes hajra, fél órára, majd lemostam. Nekem göndör, száraz hajam van, így az ajánlott pár perc nem érne semmit. Összességében eddig meg vagyok elégedve. Puha és fényes lett a hajam a használata után, pedig már azt hittem semmilyen termékkel nem fogom elérni ezt a hatást. Remélem a későbbiekben is így marad. Az illata eleinte nem tetszett, nagyon erős mű vanília illata van, de használat során már nem zavart. Szóval nekem bevált, az árát tekintve pedig tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

mimikehh

2015. február 3.

Jól puhítja és könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, az illata pedig nagyon fini :) Simán felveszi a versenyt a drága balzsamokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Greetel

2014. szeptember 24.

Ezt a balzsamot nálunk az egész család használja, még én is aki nagyon megválogatom, h mit használok a hajamra. Én a balzsamon kívül mindig használok valamilyen hidratáló hajpakolást vagy hajmosás előtt, vagy pedig balzsamozás után. De úgy gondolom, hogy ez a balzsam tud annyit mint bármelyik drogériás akár drágább kategóriás balzsam. Éveken át Gliss Kurt használtam és állítom, hogy ér annyit annak ellenére, hogy 1,2 liter veszek 770 Forintért, míg a Gliss Kurból 250 ml kerül ennyibe. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Adél Zsanna

2014. június 23.

Egy barátnőm ajánlotta,akinek keratinos hajhosszabbítása volt (igazi hajjal) és ezt használta balzsamként!
Úgy voltam vele, hogy végre én kapok tanácsot és nem én adok, elmentem és megvettem a 400ml-es kiszerelést valami komoly 400 Ftért talán!
IMÁDOM! Gyönyörű fényes és puha a hajam, nem nehezül el, fésülhető és nem törik, nem vékonyodik el! CSODÁS! :D all time fav :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol