Imperity

Ár:   700 Ft és 1520 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zoe444, az összetevőket feltöltötte: kosztyanna, Módosítva: 2016. december 23.

Ár:   700 Ft és 1520 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

SLS-, SLES-, parabén-, szilikon- és színezékmentes kímélő sampon organikus bambusz kivonattal, akár mindennapi használatra, minden hajtípusra. Összetevőinek köszönhetően mélyen hidratálja és ápolja, valamint fényessé teszi a hajat.

Oficsek

2019. július 2.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Egy ideje megpróbáltam áttérni "mindenmentes", vagy legalábbis szilikonmentes samponokra, de az összessel volt valami gond. Vagy száraz lett a hajam, vagy korpásodtam tőle, vagy nem tisztított rendesen. Nekem ez vált be eddig a legjobban, nem csinál semmi extrát a hajammal, egyszerűen csak megtisztítja anélkül, bármi mellékhatása lenne. Én nem drágállom, nagy kiszerelésbe szoktam venni, és 4-5 hónapig kitart (igaz nem dús a hajam). Azért kap 4 csillagot mert balzsamot kell használjak mellé (eddig még egy olyan sampont se találtam ami mellé ne kéne), anélkül nagyon szállós lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

nikolett96

2018. október 17.

Fekete hajam 9 hónapja lett barna, ez a kezelés megviselte a szerkezetét. Nemrégiben voltam a fodrászomnál és azt mondta, sosem volt ennyire száraz a hajam, szerinte a szilikonos sampontól lett ennyire nehezen fésülhető, törékeny és száraz ezért jócskán vágtunk is belőle és azt tanácsolta, hogy szerezzek be szilikonmentes készítményeket, kérdeztem melyik márkát javasolja, azt mondta vagy Imperity, vagy Alfaparf vagy Indola. Úgy gondoltam, igaza van a fodrászomnak mert amikor ő mossa meg a hajam, mindig úgy jövök el tőle, hogy nagyon szép, egészséges, jó tapintású a hajam addig amíg én valamilyen agyonra reklámozott sampont és balzsamot vagy pakolást rá nem kenek. Még most kezdtem használni a pakolásával együtt, plusz folyékony keratint és argánolajat is alkalmazok mellé, de eddig szupernek tűnik. A célom az volt amikor megvettem, hogy hajmosás után olyan legyen a hajam, mint mikor a fodrászom mossa meg. Most azt mondom, hogy ha nem is teljesen olyan, de majdnem hozza azt a szintet . Úgy hogy az eddigiek alapján azt mondom, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

bednem

2018. július 9.

Semmi extra.
Ugyanebből a termékből a maszk jobban teljesít.
Nem habzik és hozza amit kell, de semmivel nem tud többet mint egy másik sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Semmi extra.
Ugyanebből a termékből a maszk jobban teljesít.

Moni86

2018. május 26.

Én is megvettem. Régen az alfaparfnak volt ugyanilyen névvel,mintával, színnel terméke. Azt nagyon szerettem. Ennek szépek az összetevői. A balzsammal együtt vettem és a hajolajjal. Első két mosásnál úgyláttam jó. De nem az igazi. Szárítja a hajamat. Viszket tőle a fejbőröm. 6-7 mosás után korpás is lettem. Kislányomnak is evvel mostuk. Neki is korpája lett. Alig habzik. A balzsam híg. Nem hidratál eléggé! Viszont a hajolaja hibátlan!!! 3x vettem újra már. Kellemes illata van. Nem ragacsos a haj tőle. Szuper!!! A sampon meg a balzsam annyira jellegtelen, illattalan hogy nem hozta le a koszt és a hajam ugyanolyan szagú volt mosás után mint elötte. :(
Viszont van 1 allergiás kutyusom, akinek minden sampontól viszket a bőre-szőre. A kutyasamponoktól is. Őt fürdetem vele és szuper! Azóta nem vakarózik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

seatib

2018. április 1.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg. BORZALOM! Semmilyen sampon nem szárította még így ki a hajam, arról nem is beszélve, hogy az összes festéket leszedte róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

MademoiselleSumire

2018. március 16.

A sok jó vélemény miatt vettem meg. Egy relatíve gyengéd sampont kerestem a vékonyszálú, hullámos hajamra. Első használat után nem tetszett, de akkor még átlagosnak volt mondható a teljesítménye, kicsivel átlagos alatt. Már akkor kikészített a rettentően mű, rágógumi illata, és nem sikerült megszoknom azóta sem. Ha egsyszer samponozok vele, akkor igencsak lelapul a hajam, ha kétszer tisztítom meg a hajam vele, akkor viszont semmilyen hullám-definíció nem marad. Mivel olcsó sem volt, és először átlagos volt a teljesítménye, ezért szüntelenül használtam, idestova másfél hónapja. Olyan sunyi módon roncsolta a hajamat, hogy csak ennyi idő multán eszméltem rá, hogy már fel sel ismerhető az amúgy egészséges, fényes hajam. Fénye alig van, sprődek a végei, a hullámaim/fürtjeim szanaszét állnak. Nem tudom többet használni. Ritkán találkozok olyannal, hogy kiszárítja a hajamat ennyire egy termék. (Balzsamjával együtt használom amúgy). Hittem a mentességében, az ígéretében, szerettem volan szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

liza431

2017. november 17.

Fantasztikus! 2 hete használom a balzsamjával és a hajvégápoló olajával szőkített hajra. Soha nem volt még ilyen puha és könnyen kezelhető a hajam, teljesen rendbe rakta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

bubilany

2017. szeptember 13.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, selymes, puha hajat eredményez, nálam se zsírosító, se hajhullasztó hatása nem volt. Csak pozitívumot tudok mondani róla!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Adél Zsanna

2017. augusztus 29.

Sajnos nagyon rossz véleménnyel kell jönnöm.... :(
Megvettem s hatalmas lelkesedéssel kezdtem el használni, nem tudtam rá semmi extrát mondani de kellemes az illata, jól habzott, tisztított bár viszonylag több kellett belőle ugyanakkor balzsam nélkül is korrekt volt a hajam állapota bár 2-3 használat után már a 2. napon elég zsírosnak látszott a hajam. Ami a problémám lényegi oka, hogy nagyon durván elkezdett hullani a hajam 3 hét után... Nem tudom, hogy a festékük közrejátszott-e (ami botrány sz*r) de mire rájöttem , hogy ez lehet a baj... Abbahagytam kb 3 hete s mérséklődött a hajhullásom, nem hullik hajmosáskor sem kb csomókban. Sajnos másra nem tudok gondolni (rengeteg minőségi vitamint szedek, egészségesen étkezem) s elég bizonyíték, hogy miután abbahagytam a használatát szépen visszaállt normális mértékűre a hajhullásom. :( hatalmas csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Sajnos nagyon rossz véleménnyel kell jönnöm.... :(

nreka

2017. augusztus 6.

2-3 hete használom, és egy vidéki fodrászcikk boltban találtam rá. Az ára nagyon kedvező (600 Ft körül volt a 2,5 dl-el sampon és a balzsam is, és 1300 Ft az 1 literes). Finom tutti-frutti illata van, ahogy előttem is írták. Körülbelül 3 naponta mosok vele hajat(ez nálam átlagos), és egy alkalommal 2x-3x mosom vele át a hajam. Nagyon puha lesz tőle a hajam, és nem szárítja egyáltalán. A balzsamból egy kicsit sokat használok, de csakis a végekre. Én nagyon elégedett vagyok, az ára nagyon kedvező, mindenmentes, a hatása is kiemelkedő, úgyhogy legközelebb is ezt veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.