Imperity

Ár:   700 Ft és 1520 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zoe444, Módosítva: 2022. június 3.

Ár:   700 Ft és 1520 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

2022-ben megújult összetétel!

SLS-, SLES-, parabén-, szilikon- és színezékmentes kímélő sampon organikus bambusz kivonattal, akár mindennapi használatra, minden hajtípusra. Összetevőinek köszönhetően mélyen hidratálja és ápolja, valamint fényessé teszi a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KittiF89

2022. január 15.

Ajándékba kaptam, megvettem hozzá a balzsamját. Gyönyörű puha tőle a hajam, az illata pedig csodás! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Masnilány

2020. november 27.

Sajnos elképesztően szárította a fejbőröm, állandóan vakaróztam tőle.
Soha semmitől nem volt még ilyen bajom, és mivel ez volt az első mentes samponom, egy darabig még nyomattam, mert mondom lehet, hogy az elején nem haverkodott vele össze a fejbőröm és majd megszokja...
Hát sajnos rosszabb lett, már a végén szabályosan úgy hullott a korpa a hajamból, hogy egyedül elintéztem volna mindenkinek a fehér karácsonyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Sajnos elképesztően szárította a fejbőröm, állandóan vakaróztam tőle.

emiko

2020. november 9.

Szerintem tragédia. Festett szőke hajamra vettem. Úgy gondoltam ha a kristályolaja jó a családnak ez sem lehet rossz. Tévedtem. Rettenetesen büdös, rosszul tisztít. 2 hét használat után úgy néztem ki mint aki nem mosott hajat. Konkrétan undorító volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Schatzi

2020. szeptember 23.

Meg kell védjem szegényt...Nekem nagyon bevált. Keratinos hajegyenesítés miatt kerestem SLS mentes sampont, erre esett a választásom, mert ár-érték arányban szuper volt. Most már a hatásáról is tudok nyilatkozni: jól felhabzik, könnyű kimosni, és 6 napig bírja utána a hajam mosás nélkül, ami nálam nagy szó. Van egy enyhe illata, engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

brigi50c

2020. január 16.

Gondoltam, veszek egy szulfátmentes sampont, mint ahogy a Cocochoco keratinos kezelést elvégző fodrász csaj ajánlotta. Nyilván az árukeresőn maxos értékelések vannak rajta, aztán mikor megjött, akkor jöttem rá, hogy SLS helyett HÁROM másik szulfát van benne, plusz a hajmosás estéje utáni második napon már úgy nézek ki, mintha leöntötték volna a fejem egy üst abalével. Egyetlen előnye, hogy nagyon olcsó volt 1000 ml-es kiszerelésben, de ez még nem jelenti azt, hogy nem lesz belőle habfürdő valamikor...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Oficsek

2019. július 2.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Egy ideje megpróbáltam áttérni "mindenmentes", vagy legalábbis szilikonmentes samponokra, de az összessel volt valami gond. Vagy száraz lett a hajam, vagy korpásodtam tőle, vagy nem tisztított rendesen. Nekem ez vált be eddig a legjobban, nem csinál semmi extrát a hajammal, egyszerűen csak megtisztítja anélkül, bármi mellékhatása lenne. Én nem drágállom, nagy kiszerelésbe szoktam venni, és 4-5 hónapig kitart (igaz nem dús a hajam). Azért kap 4 csillagot mert balzsamot kell használjak mellé (eddig még egy olyan sampont se találtam ami mellé ne kéne), anélkül nagyon szállós lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Sunnyvagyok

2018. december 29.

Szerettem volna valamilyen professzionálisabb sampont ami “mentes” és ezt ajánlották a fodrászcikkesben.

Első 1-2 használat során imádtam, nagyon jól tisztított, bár az illata kicsit zavaró, nem a természetességet tükrözi, de eltekintettem tőle.

Több használat után észrevettem, hogy nagyon lapos, zsíros és csúnya lett a hajam tőle. Nem csak, hogy zsíros hatású lett, hanem nem mosta ki rendesen a hajam, iszonyat zsíros volt a hajtövem.
Ráadásul fejbőrirritációt okozott, kivörösödött a fejbőröm és fájt.

Abbahagytam a használatát és elmúlt minden panaszom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Ráadásul fejbőrirritációt okozott, kivörösödött a fejbőröm és fájt.

Abbahagytam a használatát és elmúlt minden panaszom!

nikolett96

2018. október 17.

Fekete hajam 9 hónapja lett barna, ez a kezelés megviselte a szerkezetét. Nemrégiben voltam a fodrászomnál és azt mondta, sosem volt ennyire száraz a hajam, szerinte a szilikonos sampontól lett ennyire nehezen fésülhető, törékeny és száraz ezért jócskán vágtunk is belőle és azt tanácsolta, hogy szerezzek be szilikonmentes készítményeket, kérdeztem melyik márkát javasolja, azt mondta vagy Imperity, vagy Alfaparf vagy Indola. Úgy gondoltam, igaza van a fodrászomnak mert amikor ő mossa meg a hajam, mindig úgy jövök el tőle, hogy nagyon szép, egészséges, jó tapintású a hajam addig amíg én valamilyen agyonra reklámozott sampont és balzsamot vagy pakolást rá nem kenek. Még most kezdtem használni a pakolásával együtt, plusz folyékony keratint és argánolajat is alkalmazok mellé, de eddig szupernek tűnik. A célom az volt amikor megvettem, hogy hajmosás után olyan legyen a hajam, mint mikor a fodrászom mossa meg. Most azt mondom, hogy ha nem is teljesen olyan, de majdnem hozza azt a szintet . Úgy hogy az eddigiek alapján azt mondom, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Metamorphosis

2018. október 7.

Ha lehetne 4,5 csillagot adnék. Jó állag, kitisztította a hajamat, pont jól hangzott, de az illata nem a legjobb és az ára is magas- mindent egybevetve, tudom ajánlani 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

bednem

2018. július 9.

Semmi extra.
Ugyanebből a termékből a maszk jobban teljesít.
Nem habzik és hozza amit kell, de semmivel nem tud többet mint egy másik sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 9.

Semmi extra.
Ugyanebből a termékből a maszk jobban teljesít.