In Vitro

Ár:   980 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   patikák, bioboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Az ANTIVAKARIN® krém kiválóan alkalmazható az alábbi okok miatt kialakuló viszketések csillapítására, megszüntetésére:

• rovarcsípések (szúnyog, pók, méh, darázs),
  • a medúza, a csalán érintése,
  • valamint az allergiás eredetű (pl.: napfény, leégés hatására jelentkező) viszketések.

Különösen javasolt gyermekeknél, hogy megakadályozzuk a vakarózást, illetve a bőr véresre dörzsölését.
Hatására a viszkető kellemetlen érzés 10-20 másodpercen belül enyhül, majd megszűnik. Azonnal megnyugtatja a bőrt. Megelőzhető, hogy a csípés helyén feszülő duzzanat alakuljon ki. Megakadályozza a viszkető érzés napszakonként ismétlődő kiújulását. A krém gyógynövény komponensei elősegítik a bőrfelszín hámosodását és a sebgyógyulást.

tonic

2019. július 2.

"Ezer" éve használjuk,az egyetlen,ami megszünteti a viszketést,mindenkinek szoktam ajánlani. Bár nem egyszer volt,hogy azt gondolták, hogy viccelek ezzel a névvel.. :)
De hatásos,ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 2.

De hatásos,ez a lényeg.

Inezke

2019. július 1.

Sokkal jobb, mint a Fenistil, nem is nagyon látszik meg a bőrön, legalább is nekem beszívta. Pár napon belül elmúltak a szúnyogcsípések és enyhítette a viszketést is. Mostantól csak ezt használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Jucuus

2019. június 11.

Legjobb krém szúnyogcsípésre! Körömvirág krém is jó rá, segít enyhíteni a viszketést, de ez a krém gyorsabban elmulasztja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

ponilopopolopo

2019. június 11.

Csak ezt veszem, jól működik. Feleannyi mint a Fenistil, de nem rosszabb semmivel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

martuska83

2018. szeptember 21.

35 évesen megértem azt is, hogy szúnyogcsípés allergiám lett. Megcsípett egy, lett mellett még kettő. Úgy néz ki mind a lábam, mint egy domborzati térkép, pedig nem az erdőben ettek meg ezek a vérszívók. Nekem már más a csomagolása, de a termék neve ugyanez. Gyógyszertárban ajánlották, mert a 2500 Ft-os Fenistilt nem akartam megvenni. És hatásos. A kb. 50-60 darab pöttyömből már csak 3-4 viszket és két napja kenem, igaz az egész lábszáram. De sok nem kell belőle, igaz kissé zsíros tőle a bőröm, nem szívódott be, de nem is testápolónak vettem. Halványította is a duzzadt vörös pöttyöket. Én megadom az 5 csillagot. De ki fogom próbálni a körömvirág krémet is, ha már előttem azt írtátok, hogy az is hatásos ezekre a fájdalmas puklikra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

sailorluna

2018. szeptember 7.

nagyon érzékeny vagyok a csípésekre, akár egy héttel később is őrülten tudnak viszketni. ez a krém tényleg megszünteti a viszketést, de újra kell kenni időről-időre. talán az alkohol nem gáz benne, hiszen fertőtleníti a szétvakart csípéseket, az sls-t viszont nem értem. a hatóanyag tulajdonképpen a körömvirág, lehet, hogy egy sima körömvirág krém is ilyen hatásos lenne, ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Geo8

2018. augusztus 28.

Teljesen elégedett vagyok vele, már fél nap után látványosan lehúzta az elviselhetetlen rovarcsípéseimet. Köszönöm az itteni ajánlásokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

felicitas

2017. augusztus 22.

Szúnyogcsípésre kellett valami, de Fenistilt nem akartam az semmit nem ér. Ez viszont mától a "gyógyszertárunkban" megtalálható lesz, gyorsan elmulasztja a viszketést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Elkofen

2016. június 2.

Valóban egy hasznos, gél állagú krém ez. Mi szúnyogcsípésre használjuk (én és öt éves gyermekem). Csillapítja a viszketést és gyorsabban is gyógyul a csípés helye.
A Fenistil gél nekem nem vált be és továbbra is kínzott a viszkető érzés. (Bár állítólag az is remekül gyógyít). Ez viszont tényleg enyhíti a gyötrelmeket és nem kell annyit vakarózni. Szóval találó a neve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

sipocsi

2014. szeptember 16.

Kislányom ekcémás. Most jött ki ismét a kézfején és nem volt nálam más, csak ez a krém. Este és éjjelre is bekentem és reggelre látványosan javult a bőre. Kevésbé piros és mintha "vékonyodott" volna ez a vastag, pikkelyes bőr. Ma kenem be harmadjára estére és tényleg egyre szebb! Ilyen hatással eddig egyetlen krém sem volt rá, pedig már kb. három éve ezzel szenvedünk. (Neki a hűvösebb idő bejövetelével kezdődik, ősszel és a melegebb tavaszi napsütéses napoknál kezd elmúlni illetve a parfümök valamelyik összetevője irritálja még. Kedves ekcémások, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 16.