Indeed Labs

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 2.

Ár:   10 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A formulában található neuropeptid blokkolja az arcizom összehúzódását és ellazulását. Puhítja" az izmokat, aminek köszönhetően a ráncok kisimulnak. A PerfectionPeptide P3™ a bőr természetes hámlási folyamatának támogatásával felgyorsítja a sejtmegújulást. Finomítja a bőrtextúrát, csökkenti a ráncok mélységét, és mélyen hidratálja a bőrt.

ViviN

2022. február 27.

Juujj, olyan sokat ígér és semmit sem teljesít........ istenem annyira sajnálom, pedig annyira akartam.
Na jó legyünk reálisak, 31 éves vagyok nincsennek brutál ráncok a fejemen, inkább kicsi kis mimikai hajszálkák, de nekem ezekkel sem birkózott meg. Konkrétan semmit nem látok az arcomon nem hogy "botox" hatást. Jó, nyilván nem vagyok teljesen hülye nem azt vártam hogy kivasalja az arcom, de azért hogy semmi??? 2* de csak azért mert a hidratáló hatása tényleg szuper, de ennyi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38, Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)