Indola

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsid, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A #colorblaster balzsamokkal egyszerűen elkészítheted magadnak az áhított hajszínt, miközben kondicionálja a hajad

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam "willow"
Ár: 1500,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 300 ml, Helyszín: Nyíregyháza/Debrecen, fizetés: Személyes átvétel / posta
Ár: 3000 Ft , Eladó: VeresKatalin
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben vagy Foxpost-tal küldöm

Picieri

2021. július 14.

Meglepett a márka nagyszerűsége, eddig nem használtam, de szeretettem volna valami mást kipróbálni és a willowra esett a választásom a rose gold hajam festése végett. nagyon bevált! Igaz ez a krém inkább pastell árnyalatot ad neki, de a szintén indolás pink samponnal nagyon szép a végeredmény. Nekem nem csöpögött, könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

Angelless

2021. július 5.

Mayfair (vörös) árnyalat van meg. Először is: mindent befog. Mármint le lehet sikálni tusfürdővel a füled meg a nyakad, illetve a kádat is, de a tenyerem még most is piros. Tanultam az esetből, a következő hajmosáskor kesztyűt veszek.
A hajam jelenleg részben festett piros, részben eredeti sötétbarna. Két hajfestés közötti színtartóként gondoltam használni ezt.
A puhaság és a könnyebb kifésülhetőség mindenképp érezhető utána.
A sötétbarna részt nem fogta be egyáltalán, a piros részen szerettem volna, ha élénkít egy kicsit, talán élénkített is. Igyekszem rendszeresen használni, és majd megfigyelem, hogy eltolódik-e a hajfestés esedékessége.
Bocsánat, hogy lepontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

A puhaság és a könnyebb kifésülhetőség mindenképp érezhető utána.
Bocsánat, hogy lepontozom.

Monica83

2021. március 28.

Már a 3.flakont használom. Az ősz ( szerencsére kevés van) hajszálakat nem fogja be. Egyèbkènt puha, illatos hajat varázsol. Nekem sötèt barna hajam van. A Sierra nevű hajbalzsamot használom havonta 1 szer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 28.

Jucccc

2021. március 27.

Két színben vettem meg, az egyik a rózsaszín, a másik pedig a Juno - a hamvasító változat. Mindkettő nagyon jól ápol, hidratál, könnyebb fésülést tesz lehetővé. Minden alkalommal érezhető a hatásán, hogy professzionális termék. Az ára is elfogadható, szerintem ár-érték arányban szuper. A hamvasító nagyon-nagyon jól bevált, már újravettem, nem is tudom kiváltani semmivel, pedig más márka hamvasító balzsamát is próbáltam már. Rendszeresen megdicsérik a hajamat, mert jó a színe és ápolt, és azt szokták hinni, hogy nemrég voltam fodrásznál. Amúgy melírozva van, kemény 7 hónapja látott utoljára a fodrászom, úgyhogy most már olyan balayage hatású az egész.... De ez a hamvasító nagyon jót tesz neki, frissíti és karban tartja a színt is, meg a hajamat is.
A rózsaszín változat ápolásban hozza ugyanezt, viszont nem színezi úgy a hajamat, mint vártam. Csak bizonyos fényviszonyban látszik, hogy van benne egy kis nagyon halvány rózsaszín, viszont nekem olyan, mintha sárgítana, a hamvasságot elveszi. Emiatt nem vonok le pontot, mert nem ront a hajamon, csak nem épp olyan a színe, mint amire számítottam, úgyhogy ezt el is ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

LauraDorina

2020. november 29.

Puha,ápolt és illatos lesz a hajam sokáig! Önmagában is jó balzsam. Nekem a hajfestéket kiváltja, 10 percig hagyom rajta. Nem hagy nyomot. Kifésülhető lesz tőle a hajam! Megéri az árát. Váll alá ér a hajam. Heti 1x festem vele, 1 hónap után félig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 29.

Brunettee

2020. november 10.

Update: másfél hónap után végre azt látom, amit szeretnék, rézvörös a hajam. Még van belőle, de úton az utánpótlás. Heti egyszer újra felviszem, de egyébként 3-4 mosásig egészen jól tart és nem fogja meg a ruhát, párnahuzatot.
Nashville árnyalatot vettem meg. A Balea hajszínező balzsamja helyett kerestem valamit. Az itteni vélemények győztek meg. Első használat után azt kell mondanom, hogy le a kalappal. Világosbarna hajam van, arra próbáltam ki. A hajhosszomat kifogástalanul megfogta, a tövekre nem mertem olyan lendületesen felvinni, de nem lett csúnya, olyan ombre hatása van. Csodálatos rézvörös, amit én imádok. A hajam puha, nem szárította ki, és kellemes az illata. Legközelebb bátrabb leszek, hogy mindenhol megfogja a hajamat. Tartósságról még nincs infóm, az viszont jó pont, hogy nem fogta meg a zuhanytálcát, simán le tudtam öblíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Recsu

2020. október 24.

Balayage technikaval keszult frizuram novesztem le mar kb 1 eve. A szoke tonkretette a hajam,ami alapbol is szoszos, nehez ra jo termeket talalnom,ami valoban apolja. Legutobb a fodraszom beszinezte a hajam,es bar nem tudom mit hasznalt,a vegeredmeny csodas lett. Egysegesebb,tomottebb hatas,es pont ezt az eredmenyt vartam,es kaptam ettol a szinezotol. A sutro arnyalatot vettem, ami hideg barna es nagyon hasonlit a sajat hajszinemre,emellett apolta,puhava tette. Mindenkepp ajanlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

noriri

2020. szeptember 10.

A crema árnyalatot használom, a világos hajam újrapigmentálására. Vannak benne vörös és sárga pigmentek is. A hajam aranyszőke lesz tőle, úgy hogy nem szárít, vagy roncsol. Szeretem, jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

nagy.karolina.0723

2020. szeptember 9.

A rózsaszín verziót használom, barna hajon ez nem látszik meg, de rose gold-ra színezett hajra jó színt megtartani, illetve szőke hajat halványan színezi.
Nagyon szeretem az illatát, ami tartós. Pár perc alatt nagyon puha, selymes hajat eredményez, ápol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

schnau.adelle

2020. június 4.

Én a hamvasító változatát használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Szuper termék.
Hamvasító sampon helyett ajánlotta a fodrászom.
Ez kevésbé szárítja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Én a hamvasító változatát használom és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Szuper termék.
Hamvasító sampon helyett ajánlotta a fodrászom.
Ez kevésbé szárítja a hajat.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.