Inebrya

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2015. június 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás száraz, sérült hajra

• Innovatív, csúcsminőségű hajpakolás, mely rendkívül gazdag mandula, búza és selyem proteinekben.
  • A haj selymessé, puhává és csillogóvá válik, már az első használat után. A frizura könnyen kezelhető, nincs több probléma a fésüléssel sem.
  • Élettel teli, dús, és fényes hajat eredményez, ami ellenállóvá válik a töredezés és a szálkásodás ellen.

Vika

2015. június 13.

Igazi csodaszer ez a hajpakolás! Gondoltam feltöltöm a krémmániára és megosztom veletek a véleményemet. A fodrászom használja már évek óta az Inebrya termékeit, ő ajánlotta nekem az új Ice-cream termékcsaládot. Nekem ez a hajpakolás a kedvencem. Elképesztően puha, lágy tapintású lesz a használata után a hajam. Könnyen kifésülhető, nem nehezíti el a hajszálakat, tömör lesz utána a hajam. Finom banán illata van. A használati utasítás szerint egészen a hajtövektől a hajvégekig kell alkalmazni, picit féltem hogy hamar bezsírosodik utána, de erre nem került sor. 3-4 napig is bírja a hajam mosás nélkül. Az ára nagyon kedvező, fodrászkellékes internetes oldalról rendeltem mindössze 6 Euróért. Annak ajánlom, akinek száraz, sérült, nehezen kezelhető a haja. Professzionális termék, megéri az árát. Szívből ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat Gluten, Hydrolyzed Silk