Inecto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2018. november 13.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testápoló valódi argánolajjal.

zsannasko

2014. szeptember 28.

Az aragán olaj miatt vettem meg, mondjuk egy valódi aragános (vagy egy normál mennyiségben aragánt tartalmazó) készítményhez képest gyanúsan olcsó volt, normál árban is.
Rájöttem miért...Hidratálása nagyon gyenge. Aragános krémhez viszonyítva főleg. Illata a szokásos, átlag kencefice illat, de én ezért nem vonok le. Az állaga könnyű, amihez viszonyítva meglepően lassan szívódik fel, ami a gyenge ápolás mellett még kevésbé érthető.
A kókuszos változatának az illata jobb, de azt meg sem vettem, amikor megláttam, hogy azt arcra nem szabad használni (nem arckrémnek akartam persze, de akkor is gáz, ha az összetevői olyanok...).

Pár hét használat után teljesen kiszáradt a bőröm tőle. Sokáig halogattam a cserét, remélve, hogy majd, ha eleget használom kifejti a hatását. De nem. Szépen le lett cserélve, azóta rendben van a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

szzh01

2014. június 19.

Én is féláras kuponnal vettem a DM-ben, úgy kb. 500 Ft-volt az ára, hát kipróbáltam, az argán olaj fogott meg benne. Amikor először felkentem, teljesen el voltam ájulva az illatától - negatív értelemben. Iszonyatosan erősnek, töménynek éreztem, azt hittem, többet fel sem fogom kenni. A hatása egyébként nagyon jó, gyorsan maradéktalanul felszívódik, jól hidratálja a bőrömet, könnyen eloszlatható, kissé hígabb állaga mindennapos testápolásra szerintem nagyon alkalmas. Na de a furcsa, erőteljes illat?!? Ami ráadásul estig kitart?... Néhány nap múlva tettem még egy próbát, majd még egyet. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy nagyon megszerettem az illatát. :-) Reggel zuhanyzás után felkentem, hagytam beszívódni, majd felöltöztem, és a napközben viselt ruhám este a szennyesbe téve is kellemes illatban pompázott a krémtől. Furcsa dolog ez, amit már több ízben tapasztaltam más termékeknél is, hogy egy elsőre nem kedvelt, vagy túl tolakodónak tűnő illatot meg tud szeretni az ember; érdekes módon még a parfümömmel való keveredése sem zavart.... Azóta kiürült a flakon, épp gondolkodom, hogy újra kéne venni, akár teljes áron is; gondolkodásra a nem annyira szép összetevői késztetnek. Jobban örülnék neki, ha több zöld pötty lenne az összetevők listáján, emiatt csak 4 csillagra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 19.

Yolanda

2014. március 14.

Nagyon finom az illata, hamar beszívódik, de a hidratáló hatásával én sem vagyok megelégedve. Alapból nincs száraz bőröm de télen azért jobban oda kell figyeljek, a hidratálásra. Minden nap használtam, de az alkarom és a lábszáram még így is száraz volt. Tavaly ilyenkor a Helia-D testápolóját használtam és ilyen gondom nem volt. Inkább visszatérek arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

kate26

2014. február 22.

Volt hozzá akciós kuponom,gondoltam egy próbát megér..
Finom illata van,az állaga is kellemes,de nem hidratál eléggé főleg így télen.
Félretettem és váltottam az isana új ureás testápolójára.
Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Volt hozzá akciós kuponom,gondoltam egy próbát megér..
Finom illata van,az állaga is kellemes,de nem hidratál eléggé főleg így télen.
Félretettem és váltottam az isana új ureás testápolójára.
Biztosan nem veszem újra.

Olív

2014. február 8.

Féláron vettem a DM-ben, aminek nagyon örülök, mert igazán tetszik!! Az illata szolid és nagyon kellemes, könnyen beszívódik és jól kenhető. Teljes áron nem venném meg azért, de így megkapja az 5-öt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

pixie

2014. február 2.

Én is féláras kuponnal vettem, 500 Ft-ot abszolút megért. Finom illatú, könnyen beszívódik, nem ragad. Normál bőrön jól hidratál, nekem a lábszáram sajnos nagyon gáz, arra picit kevés. De arra minden az. :( kicsit lehetne benne kevesebb sárga pötty, és az eredeti áráért nem biztos, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

szaboka79

2014. január 28.

A DM-ben féláron hozzájutottam, kár lett volna kihagyni. Az illata mennyei, nagyon finom, nekem nagyon tetszik! Az állaga nem túl sűrű, könnyen beszívódik, egy ideig megmarad az illata is. Hidratáló hatása nekem hosszantartó, puha tőle a bőröm, még a könyökömön is, ami nagy szó, mert ott hiába krémezem, érdes szokott maradni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

cirmok

2013. december 18.

Tetszik! Állandóan váltogatom a testápolókat, leginkább azért, mert egyikkel sem vagyok elégedett. Ez sem csodaszer egyelőre, de nagyon kellemes használni, elég könnyen beszívódik, nem ragacsos, de tápláló. Az illatmentes testápolók a kedvenceim, ennek van valamennyi illata, de nagyon kellemes, visszafogott, különösen drogériás viszonylatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.