Inglot

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: megamelon, Módosítva: 2020. január 27.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

Klasszikus ajakrúzs E-vitaminnal és sárgabarackmag olajjal, melyek hidratálják és védik az ajkakat a kiszáradástól. A krémes, hosszantartó formula könnyű felvitelt ígér.

Hortenzis

2022. július 26.

Lipsatin verziója van meg,csodás krémes,mégis matt-ra szárad. Krémes rúzshoz képest nagyon tartós és gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

juditszep

2021. december 22.

Meglepően jól bírja az evés-ivást is, jó pár órán át kitart. Egyszerűen megszereltem, több árnyalatot is be kell szerezzek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Lencseee

2020. december 12.

Na, ez a 131es arnyalat, amim van es annak az allaga az en kedvenc ruzsformulam. DM kiarusitason vettem potom penzert. Szatenfenyu es kibir hosszabb idot a szajon, egy kavezassal nem tunik el, nem szarit, konnyen felviheto a 2.reteg, nem lesz vastag az ajkakon. Ha meg latsz ilyet valahol, ne gondolkodj, csapj le ra 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 12.

dunaimano

2020. június 6.

Nekem gyorsan a szívembe lopta magát. :) A tökéletes hétköznapi rúzsra ruháztam be, egy mályvás fényes szín van a birtokomban. Jól bírja az egyszerű evés-ivást, szépen egyenletesen kopik. Alapvetően nem a legtartósabb és legpigmentáltabb darabom, de azért szépen fed, és hétköznapokra teljesen megfelelő számomra. Van egy kis kellemes illata is. Szeretem, és tervezem további rúzsok beszerzését is a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

gerbera12

2020. június 4.

tényleg tartós és nagyon szépen "kopik" nap közben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

tényleg tartós és nagyon szépen "kopik" nap közben

danyadi77

2020. május 23.

A Pink Rose Satin szett részeként a 306-os rúzs van meg. Nem ütős pink, de nem is olyan natúr, nekem nagyon tetszik. Állagra inkább egy kicsit mattnak érzem, egy kis szatén "fénnyel". Egész tartós, valamennyire evést, ivást is bír. Az ára picit sok, ennyiért ritkán veszek rúzst. A külcsín viszont 5 csillagos, fekete, szögletes fém tok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

vivitrius

2020. április 26.

Teljes áron nem mertem kipróbálni, de a DM-ben most volt Inglot akció és az 5000 forintos rúzs most 1690-ért volt. Igaz, nem volt nagy választék, de mivel a Naked 3 paletta színei mellé kerestem rúzst és itt volt megfelelő árnyalat, így nem zavart. A 251-es színkódú, szatén finisű rúzst választottam. Ez egy sötétebb, púderes rózsaszín, kissé barnás beütéssel, amilyen a Naked 3 paletta színei is. Krémes, telt szín. Nem mattul be, külön csillag érte. Evést, ivást nagyon jól tűri. A finnyás nózimnak is bejött az illata, holott nem kifejezetten rúzs illat. Csodás érzés a szájon, a csomagolásletisztultsága pedig szintén dicséretet érdemel. Ezt várom egy rúzstól. Ennyi pénzért, amennyit fizettem érte, ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Lina14

2019. november 17.

Nekem a 301es van meg, ami egy barackos nude, kis lazacos beütéssel. Én inkább félmattnak mondanám, viszont kellemesen krémes a texturája, szépen lehet felvinni, szépen fed, kellemes viselet és nem szárít. Nekem csak az árával van gondom, a maybelline ruzsaim is tudnak ennyit kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Sandrine

2019. március 16.

Nagyon szeretem, hogy ilyen elegáns a csomagolása, és letisztult, fekete. Nekem az igazán vad piros színű van meg, és sosem használtam még ennyire jó vörös Rúzst. Matt rá szárad, de egyáltalán nem szárítja a számát, és a szaraz részeket sem emeli ki. Az állaga is nagyon kellemes, szépen lehet vele dolgozni. Nagyon sokáig fentmarad, csak akkor csuszik el mindenhova ha eszem. De ezt a problémát valahogy orvosolom,mert úgy gondolom ez nem maga a ruzs hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Judiit

2019. február 15.

A szatén kollekcióból szereztem be kettőt is. Mit ne mondjak, csodásak. Már maga a csomagolás is igényes. Fekete , fém tokocska, fehér felirattal. Igazi luxusélmény. A rúzs maga krémes, gazdag textúra. Az illat..... imádom. Tartósak. Gyönyörű színekben kaphatóak. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, DI-PPG-3-Myristyl Ether Adipate , Pentaerythrityl Stearate/Caprate/Caprylate/Adipate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Methyl Glucose Sesquistearate, Lanolin, Isoeicosane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Isodecyl Neopentanoate, Hydrogenated Vegetable Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: CI 15850, CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Blue 1 Aluminum Lake, Red 27 Lake, Carmine / CI 75470, Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Isostearic acidból származó bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant). Gazdag, kipárnázott bőrérzetet és szokatlanul magas fényességet kölcsönöz. Filmképző képességgel is rendelkezik, de nem hagy ragacsos réteget maga után, és elősegíti a termékek tartósságát és vízállóságát. Az összetevővel leggyakrabban ajakápoló termékekben találkozhatunk.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.