Inglot

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 9.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

Klasszikus ajakrúzs E-vitaminnal és sárgabarackmag olajjal, melyek hidratálják és védik az ajkakat a kiszáradástól. A krémes, hosszantartó formula könnyű felvitelt ígér.

Ár: 3.700 Ft , Eladó: Niobe28
Állapot: 1-szer próbált, doboza nélkül, Helyszín: Szolnok, fizetés: Előre utalással (postát átvállalom)
KERESEM❤️Inglot Matt Ajakrúzs 428
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Argold
Állapot: Mindegy , Helyszín: --, fizetés: --
Sandrine

2019. március 16.

Nagyon szeretem, hogy ilyen elegáns a csomagolása, és letisztult, fekete. Nekem az igazán vad piros színű van meg, és sosem használtam még ennyire jó vörös Rúzst. Matt rá szárad, de egyáltalán nem szárítja a számát, és a szaraz részeket sem emeli ki. Az állaga is nagyon kellemes, szépen lehet vele dolgozni. Nagyon sokáig fentmarad, csak akkor csuszik el mindenhova ha eszem. De ezt a problémát valahogy orvosolom,mert úgy gondolom ez nem maga a ruzs hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Judiit

2019. február 15.

A szatén kollekcióból szereztem be kettőt is. Mit ne mondjak, csodásak. Már maga a csomagolás is igényes. Fekete , fém tokocska, fehér felirattal. Igazi luxusélmény. A rúzs maga krémes, gazdag textúra. Az illat..... imádom. Tartósak. Gyönyörű színekben kaphatóak. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 15.

LSlemmer

(!)
2018. december 9.

J205 Flor árnyalatát kaptam tesztelésre. Fantaszikus a színe, de ami fontosabb: tartós.
Jennifer Lopez rúzsainak az összes árnyalata káprázatos, ha elfogy, egészen biztosan vevős termék lesz számomra.
Allergiás típus vagyok, nagyon sok márkától feldagad a szám, ekcémás lesz a bőröm, ezért nagyon örültem, amikor az INGLOT megnyitotta első üzletét. Az INGLOT termékei nem okoztak irritációt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

nellik

2018. június 2.

A 190-es gyönyörű rózsaszínes csillogós rúzsát választottam, és nem kellett csalódnom. Nekem igazi nyári szín!
Nagyon jó az állaga, egy rétegben visszafogottam, de kettőben mégjobban tetszik.
Ár/érték arányban is megállja a helyét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Ár/érték arányban is megállja a helyét!

laanyka

2018. május 5.

Óriási Mac-rúzs rajongoként természetesen skeptikusan mentem be az üzletbe. Uhhh..bármennyire is szigorúan álltam hozzá, szerelmes lettem. A J.lo kollekció színei nem nagyon tetszettek, ezért az állandó kollekció felé vettem az irányt. Úristen, ezek a színek..a matt részleg nem annyira erős szerintem, mint a Macnek, de a csillámos rúzsok...elképesztően szép színek. Hosszas vacilálás után egy rózsaszín enyhén metálos ányalatot teszteltem es meg aznap teszteltem is élesben. Egészen jól bírja, bár az evés ivást nem szereti, de egyébként pár órán át kitart. Szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.