Inglot

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   Inglot márkabolt

Ez a vízálló gél tökéletes a szemöldök kipótlásához, színének kihangsúlyozásához és kontúrozásához. A tápláló ceramidokban gazdag formula biztosítja, hogy a szemöldökök egész nap makulátlanul teltek és definiáltak legyenek.

Hipoallergén

kinga53315

2020. június 12.

Fogyóban volt az Anastasia szemöldök gélem és szerettem volna kipróbálni valami hasonlót és jobban elérhetőt, (Pócsi Petra egyik livejában ezt ajánlotta alternatívaként). Sok videót néztem, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb árnyalat nekem és végül a 16-osat rendeltem meg, és teljesen jó a színe, nagyon szép hidegebb tónusú közép barna. Egyetlen dolog ami zavar benne hogy nagyon picike a csomagolás és a 2g termék se túl sok, bár nagyon kevés kell belőle( mindig át szoktam menni rajta egy kis porral is a Catricetől + szemöldök spirál). Lehetséges, hogy maradok ennél mert egyszerűbb beszerezni és nagyon szépen meg lehet csinálni vele a szemöldököt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

Lina14

2019. december 14.

Nekem a 13as van meg, ami tökéletes az én vörös hajamhoz. Nagyn krémes, nagyon kevés kell belőle, de nem mozdul el napközben, nem hullik és nagyon pigmentűlt. Jelenlegi kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

muszika

2019. november 18.

Kicsit szkeptikus voltam vele az elejen, mert korabban mar probaltam (olcsobb) pomadet, de sajnos elmaszott. Belenyugodtam akkor, hogy egyszeruen az en boromon nem maradnak meg.. de ez szerencsere igen. Ezen kivul ez az egyetlen marka, ami szamomra eleg vilagos (az ABH sem jo sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Barbara95

2019. június 26.

Régóta szemöldökformázó GÉLt kerestem, mert a ceruzák vagy színben nem passzoltak, vagy nehezen voltak eldolgozhatóak. Ez a termék tökéletes az elvárásaimat tekintve. Szépen fog, a szín is tökéletes. Az ára soknak tűnik, viszont nagyon kevés is elég belőle, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

vknynelli

2019. május 3.

Könnyen eldolgozható és egész nap tart.Semmi kifogásom nincs a termékkel teszi a dolgát és kész! Amennyiben gyorsan akarod beszerezni (mert ez ugye kapható Magyarországon is), akkor mindenképp ezt ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

nellik

2019. április 9.

Elégedett vagyok vele. Könnyen eldolgozható, lehet természetesen és erősebben is felvinni.
Tartós, egész nap fennmarad, nem kopik, nem potyog. Elég drága, pici adag, viszont nagyon kevés kell belőle.
Persze lassabb vele dolgozni, mint egy szemöldökceruzával, de sokkal precizebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Eszterke9

2019. január 24.

Féltem kicsit a tégelyes szemöldök gélektől, mert a Pupa Milano Eybrow Definition Gel-jével megszívtam, mert használhatatlan volt.
Aztán megtaláltam ezt...<3 Krémes, könnyű használni, bár szerintem kell hozzá azért némi gyakorlat, hogy precízen lehessen vele alkotni. Viszonylag kevés kell belőle és tényleg szépen lehet dolgozni vele. Nagyon tartós, nem mászik el semerre se.
Ami negatívum, hogy picike, viszont borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Ami negatívum, hogy picike, viszont borsos az ára.

Vendy254

2018. november 5.

Alleeban a márkaüzletben felrakta nekem az eladó lány és nagyon jól állt így megvettem
. Nagyon könnyű vele dolgozni és tényleg nem kenődik el. Talán kétszer volt olyan hogy pótolnom kellett, de egyébként kibír egy egész napot! Csak azt sajnálom hogy inkább sötétebb színekben van, kéne egyel világosabb, mert nekem a legvilágosabb pont jó de néha sötétnek érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Nicole97

2018. október 1.

Minőségben simán vetekszik az Anastasia Beverly Hills szemöldökgéljével, könnyű vele dolgozni, talán még egy kicsit tartósabb is. Az egyetlen negatívuma, hogy nagyon picike, viszont mentségére szolgáljon, hogy elég belőle felvinni egy kis mennyiséget is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Hidratálók: PEG-8, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.