Inglot

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. december 2.

Kiszerelés:   1,9 g
Lelőhely:   Inglot márkabolt

10 egyedülálló szín, melyeket a legkedveltebb Inglot pure pigmentek inspiráltak. Speciális formulájának köszönhetően könnyű a felvitele, és nem porzik. A színek elérhetőek utántöltő formában a Freedom System paletta méreteihez igazítva.

Lina14

2019. november 29.

Nekem 3 szín is megvan:
702 Hustle'n'Bustle: Barackos alapban arany és pinkes csillámok
705 Cheers: fehérarany alapban pink és arany csillámok
707 Reunion:halvány pasztell lila alapban ezüst és kék csillámok
Nagyon fényesek, minden szögbő máshogy vetődik rá a fény. Lehet őket építeni, aonban ragadós alap kell alájuk, ugyanis hajlamos felvitelkor potyogni, Én MAC Painterly Paint Pot-ot használok alá és eddig semmi problémám nem volt nap közben potyogással. Kicsit borsos, de megéri szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Nekem 3 szín is megvan:
702 Hustle'n'Bustle: Barackos alapban arany és pinkes csillámok