Inglot

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2019. október 16.

Kiszerelés:   4,8 ml
Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a magas fényű szájfény nem csak hidratálja, hanem optikailag növeli is az ajkaidat 3D effekt segítségével. Csökkenti az ajkakon megjelenő mini ráncokat, így teltebb hatást kölcsönöz. Használd a terméket napi szinten 2 hétig, hogy lásd a hosszan tartó hatását.

6 árnyalatban kapható

Lina14

2019. december 14.

Nekem a Cosmopolitan van meg, ami egy világos rózsaszín alapban úszkáló arany-pink-lila dukróm csillámos szájfény. Felvíve inkább csak kellemes csillogást és nagyon kevés színt ad. A formula vaskos, de nem ragad, és kellemesen ül, nem mászik el annyira. Én érzek egy kis ápoló hatást, de nyilván kevesebbet, mint egy ajakbalzsamnál. Sokat használom, mert szolíd, kellemes viselet és sokmindenhez megy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.