Inglot

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiváló körömlakk, amely egy különleges összetevőjének – egy rendkívül fejlett polimernek – köszönhetően megőrzi a köröm víz-, és légáteresztő-képességét. A termék a lehető legjobb állapotban tartja a körmöket körömlakk viselése közben.

dunaimano

2020. augusztus 9.

Egy málnapiros szín van a birtokomban, akciósan vettem, alig 1500 Ft-ért szerintem megéri az árát. Legjobban azt szeretem benne, hogy nagyon gyorsan szárad. Egy rétegben is van fedése, de cserébe gyorsan kopik, ezért én két réteget használok. Mindig alaplakkra kenem, és még így is tényleg nagyon gyorsan megszárad a második réteg is. Fedőlakkot teszek rá, esetenként nyomdázok is, így több rétegben lesz átlagos a tartóssága. Már nézegetem más színekben is, de nekem csak akciósan jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

blessed

2018. október 6.

A lakk textúrája szuper, szépen terül és szépen fed már 2 rétegben is. Az összetevők sem rosszak, remélem tényleg jó a körmömnek. Egyedül az ecset nem tetszik, hosszú és nagyon vékony, számomra nem praktikus, mert egy réteghez is többször kell az ecsetet az üvegbe mártanom. Az ára is picit magas, de a színválaszték elég nagy. Egyelőre megkapja a 4 csilagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.