Inglot

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   Inglot márkabolt
Kategória:   Sminkek szájra

2019. INGLOT x The Powerpuff Girls kapszula kollekció része

• Lágy és hatásos fedés
  • Magas pigmentáció
  • Simítja, hidratálja és vizuálisan javítja az ajkak rugalmasságát
  • Táplált és regenerált ajkak érzését adja
  • E-vitamint, cseresznyemag-, argan-, sárgabarackmag- és kókuszdióolajokat tartalmaz

3 árnyalatban kapható

LoRs

2020. június 17.

A Super Cute árnyalatot rendeltem meg, mert egyrészt egy visszafogott, rózsaszín árnyalatú rúzst kerestem, másrészt nyilván maga a kollekció is megvett magának, mivel hatalmas Powerpuff Girls rajongó voltam gyerekként :) A csomagolás 5*,de a rúzs viszont nem tetszik, nagyon szárít, még bőséges aláhidratálást követően is, maga a szín szép, de nem tartós, elhasználom majd, de ez csak 2 csillag nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Lolychan

2020. március 29.

P305-ös Pukkancs szuperhősös árnyalat van meg. Azt kell mondjam, hogy iszonyat gyönyörűű. <3 Amúgy is a sötétebb rúzsokat preferálom. :) A fedése szuper, akár egy rétegben is. Krémes állag, könnyen felkenhető. A tartósságára sincs panasz, egy vacsorával egybekötött estén volt az ajkamon és egész jól bírta (1x kentem újra). Az ára is kedvező. Szerintem jól el lett találva. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.