Inglot

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dirob108, Módosítva: 2018. november 3.

Lelőhely:   Inglot márkabolt

Nagy koncentrációjú, laza, színezett por, amely az alkalmazásától függően lehet enyhe vagy ultra intenzív hatású.

Ár: 5500Ft/db , Eladó: csuyi
Állapot: 1x próbált mindkettő, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Személyesen Kecskeméten, Bp Infopark körül, utalás után küldöm is

Dorcikahh

2022. február 5.

Az összes Inglot termék közül a kedvencem... Az első mono szemhéjfesték amiből az összes szín kell :D egyik márkánál sem tapasztaltam ekkora csillogást. Színválasztékot imádom, bár hiányolok pár extrémebb árnyalatot, viszont elnézem neki. Tökéletes. Icipici lapos tömött ecsettel egyáltalán nem potyog, nap közben egy sima szemhéjalappal is működik, semmi plusz glitterprimert nem igényel. Nap közben rejtett szemhéjon egész nap hibátlanul fent marad. A Nyx pigmentjeivel össze sem lehet hasonlítani. A Lasplash még hasonló, mint ez, és abból vannak élénkebb színek is. De ez hibátlan. Egy rétegben is gyönyörű, de kicsit átlátszó. Szerintem 2-3 kell a tökéletes teljes fedéshez, de hihetetlen hogy milyen kevés kell belőle. Éppen hozzáérintem az ecsetet, pár porszemet vesz fel, és az elég az egész szemhéjra. Aztán az intenzitása fixáló sprays ecsettel/glitterprimerrel tovább fokozható. Ezekkel a potyogást is ki lehet küszöbölni, mert ha nagyobb ecsettel visszük fel, felvitelkor kicsit pereg. Széthasználom, 111, 112 és 114 a kedvenceim. Borzasztóan sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 5.

adryenka

2021. június 16.

Nagyon nagy kiszerelésűek, picurka kell belőle és csodát lehet velük teremteni. Régebben miattuk jártam ki Bécsbe. Már nem kell szerencsére utazni értük. Imádom őket. Az összes menyasszonyi sminkhez, fotózásokhoz szinte kötelezőek. Nagyon fel lehet dobni vele a sminkeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Sushi

2019. július 11.

Iszonyatosan tömény, magasfényű, profi módon használhatóak az Inglot pigmentjei, nem is nagyon láttam még máshol ekkora szikrázást, pedig szinte az összes professzionális pigmenthez volt szerencsém...az ezüstöt és arany/pezsgős fényűt használom, most beszereztem egy Jennifer Lopez kollekciósat is.Szépen tapad, egyetlen kis hibája, hogy jobban potyog mint más pigmentek.Úgy értem felvitel közben...utána már nem. Csak emiatt 4 csillag, egyébként 5öt adnék.

Update: Inglot Duraline-val használva hibátlan!!! Nem potyog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Update: Inglot Duraline-val használva hibátlan!!! Nem potyog.

laanyka

2019. május 21.

Huu gyönyörű ez a pigment. Arany színűben vásároltam meg, amiből korábban a NYXet használtam, de ég és föld a különbség. Szerintem nagyon nagyon pigmentált és csillogós. Önmagában is megállja a helyét, de ha fújok rá egy kis fix plusot, akkor szerintem már az űrből is látszik :D Elképesztő. Tartósnak is tartós, bár kicsit tényleg potyog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Cannes

2019. január 16.

Nagyon pigmentalt gyonyoru szinek pazar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Nagyon pigmentalt gyonyoru szinek pazar

vdora

2018. november 18.

Nekem a 120-as van meg, brutálisan szép színe van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nekem a 120-as van meg, brutálisan szép színe van :)

tinyblackpaw

2018. október 17.

Sosem láttam még ilyen gyönyörűen szikrázó, extrémen pigmentált szemhéjpúdert 😍
A 115-ös árnyalat van meg, ami egy gyönyörű rose goldos-pezsgős szín, lélegzetelállítóan szép ragyogással. Az üzletben az Inglot-os szemhéjbázissal ajánlották de én a NYX szemhéjbázisát használom alá vagy pedig a MAC Fix+ fixálóspray-vel fújok egy keveset az ecsetre és azzal viszem fel a mozgó szemhéjamra. Az viszont tény, hogy kissé ügyesebbnek kell lenni a felvitelkor mert kissé potyog. Bármilyen alkalmi sminket meséssé varázsol, csillagos ötös! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Sosem láttam még ilyen gyönyörűen szikrázó, extrémen pigmentált szemhéjpúdert 😍

ErikaKovacs

2018. július 2.

Gyönyörűen pigmentált szemhéjfesték, amivel feldobhatod a hétköznapi sminked.
Alkalmi sminkhez egy vizes ecset segítségével vidd fel szemhéjadra így még intenzívebb hatást érhetsz el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

Gyönyörűen pigmentált szemhéjfesték, amivel feldobhatod a hétköznapi sminked.

georginahorvath

2018. június 27.

Nagyon szuper a szemhéjon, extravagáns, különleges alkalmakra tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Nagyon szuper a szemhéjon, extravagáns, különleges alkalmakra tökéletes :)

dorakopp

2018. június 27.

Nekem az 123 árnyalat van meg, nagyon szeretem, szép aranylóan csillog. A szemhéj primerüket szoktam használni előtte és úgy nem potyog semerre :)
A többi árnyalat is csodaszép

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

A többi árnyalat is csodaszép

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.