Inglot

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dirob108, Módosítva: 2018. november 3.

Lelőhely:   Inglot márkabolt

Nagy koncentrációjú, laza, színezett por, amely az alkalmazásától függően lehet enyhe vagy ultra intenzív hatású.

Ár: 5000 , Eladó: pottomkattus
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Nyugati pu/Lehel tér), Foxpost, posta
Inglot Pure Pigment Szemhéjpúder 85-ös színben
Ár: 5500 , Eladó: szyrup
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: Balatonmáriafürdő, fizetés: Személyesen, vagy előre utalás után kívánság szerint küldöm
laanyka

2019. május 21.

Huu gyönyörű ez a pigment. Arany színűben vásároltam meg, amiből korábban a NYXet használtam, de ég és föld a különbség. Szerintem nagyon nagyon pigmentált és csillogós. Önmagában is megállja a helyét, de ha fújok rá egy kis fix plusot, akkor szerintem már az űrből is látszik :D Elképesztő. Tartósnak is tartós, bár kicsit tényleg potyog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Cannes

2019. január 16.

Nagyon pigmentalt gyonyoru szinek pazar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Nagyon pigmentalt gyonyoru szinek pazar

vdora

2018. november 18.

Nekem a 120-as van meg, brutálisan szép színe van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Nekem a 120-as van meg, brutálisan szép színe van :)

tinyblackpaw

2018. október 17.

Sosem láttam még ilyen gyönyörűen szikrázó, extrémen pigmentált szemhéjpúdert 😍
A 115-ös árnyalat van meg, ami egy gyönyörű rose goldos-pezsgős szín, lélegzetelállítóan szép ragyogással. Az üzletben az Inglot-os szemhéjbázissal ajánlották de én a NYX szemhéjbázisát használom alá vagy pedig a MAC Fix+ fixálóspray-vel fújok egy keveset az ecsetre és azzal viszem fel a mozgó szemhéjamra. Az viszont tény, hogy kissé ügyesebbnek kell lenni a felvitelkor mert kissé potyog. Bármilyen alkalmi sminket meséssé varázsol, csillagos ötös! ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Sosem láttam még ilyen gyönyörűen szikrázó, extrémen pigmentált szemhéjpúdert 😍

Sushi

2018. július 26.

Iszonyatosan tömény, magasfényű, profi módon használhatóak az Inglot pigmentjei, nem is nagyon láttam még máshol ekkora szikrázást, pedig szinte az összes professzionális pigmenthez volt szerencsém...az ezüstöt és arany/pezsgős fényűt használom, most beszereztem egy Jennifer Lopez kollekciósat is.Szépen tapad, egyetlen kis hibája, hogy jobban potyog mint más pigmentek.Úgy értem felvitel közben...utána már nem. Csak emiatt 4 csillag, egyébként 5öt adnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

ErikaKovacs

2018. július 2.

Gyönyörűen pigmentált szemhéjfesték, amivel feldobhatod a hétköznapi sminked.
Alkalmi sminkhez egy vizes ecset segítségével vidd fel szemhéjadra így még intenzívebb hatást érhetsz el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

Gyönyörűen pigmentált szemhéjfesték, amivel feldobhatod a hétköznapi sminked.

georginahorvath

2018. június 27.

Nagyon szuper a szemhéjon, extravagáns, különleges alkalmakra tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Nagyon szuper a szemhéjon, extravagáns, különleges alkalmakra tökéletes :)

dorakopp

2018. június 27.

Nekem az 123 árnyalat van meg, nagyon szeretem, szép aranylóan csillog. A szemhéj primerüket szoktam használni előtte és úgy nem potyog semerre :)
A többi árnyalat is csodaszép

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

A többi árnyalat is csodaszép

sziza91

2018. június 27.

Imádom, élénk, tartós, könnyen kezelhető és fantasztikus sminket lehet vele csinálni :) Kell még valami?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

demegyongyi

2018. június 20.

Az INGLOT pure pigment szemhéjpúderek közül nekem a 123-a árnyalat van meg, ami azonkívűl, hogy szemhéjpúderként remekül használható (jól pigmentált és kellemes színű), emellett sokoldalúan használható highlighterként, valamint színtelen "rúzs bázissal" szájfényként. Inkább party sminknek ajánlom, bár egy visszafogottabb rúzzsal, szájfénnyel a mindennapokra is kíváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.