Inglot

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Inglot márkabolt

Világos bézs színű, hosszan tartó szemhéjalap

"Ez a sminkbázis hajnaltól estig segít majd tökéletesen tartani sminkedet. A termék praktikus tubusban érkezik, bézsszínű, segítségével egy félig átlátszó réteget vihetsz fel szemhéjadra, így előkészítve más termékek használatára. Kis mennyiségben is elegendő a hatás eléréséhez. Bármely szemsminket hosszú élettartamúvá varázsol."

Dodo2017

2019. július 9.

Nem rossz, de nem is jobb számos olcsóbb társánál. Inglot rajongó vagyok, ennek ellenére nálam ebben a kategóriában az art deco kis tégelyes szemhélyalapozója változatlanul verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Mesi

2019. április 19.

Utánpótlást kerestem a milani szemhéjbázisa után és azt hiszem, meg is találtam. Jó alap, tartóssá teszi a sminket, könnyű használni. Lemosásig makulátlan a szemhéjfesték. Csillagos 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Nicole97

2018. október 1.

Nagyon tartóssá teszi a szemhéjpúdereket, gyönyörűen kihozza a színüket, viszont tőlem csak négy csillagot kap, mert sajnos megnehezíti a satírozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

CeCeDrake

2018. július 27.

Szuper termék!
Hosszú évekig az Artdeco szemhéjbázist használtam, néha kipróbáltam mást is, de soha nem tudtam tőle elszakadni. Aztán bejött az Inglot és vettem náluk jópár dolgot, köztük ezt a szemhéjbázist is.

Nagyon, de nagyon jó! Egész nap tart rajt a festék és szépen kihozza a színeket! Melegben is a helyén marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Szuper termék!

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.