Inika

Ár:   10290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Naurel.hu-n 10290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Vedd meg online: Naurel.hu, 10290 Ft

Az INIKA organikus minősítésű folyékony alapozóját vezető sminkmesterek közreműködésével fejlesztették ki. Amellett, hogy gyönyörű árnyalatai csodás fedést biztosítanak, természetes összetevői ápolják a bőrt.

A pumpás kiszerelésű flakonban egyesítették a shea- és kakaóvajat az aloe verával, valamint a jojoba-, olíva- és kókuszolajjal. Különlegességként megtalálható benne a zöld tea- és kakadu szilva kivonat, ezen kívül levendula-, csipkebogyó-, kankalin-, ylang-ylang-, muskátli és citromfűolaj.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, színezékeket és illatanyagot.

Négy árnyalatban kapható.

Az OFC organikus certifikációjával rendelkezik.

Ár: 10290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 11.990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

bubilany

2021. október 1.

Nagyon szeretem az INIKA termékeit, így smink terén kipróbáltam valami újat. Eddig a BB krémjét használtam, most gondoltam próbát teszek az alapozójával is (mind a kettőt NUDE árnyalatban használom, amivel nem is lőttem mellé.)
Mint a BB krém, ez is rendkívül gyorsan szárad, így én kézzel dolgozom el, de így is hibátlan, egységes bőrképet hagy maga után.
Nekem kicsit sok az alapozó a mindennapokra, így maradok a BB krémnél, de mivel szerencsére lehetett kapni mini kiszerelésben, így alkalmakra azért simán jó. (:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

Szuzi95

2020. október 15.

Nekem nem igazán vált be. Porcelán árnyalatot rendeltem, de sötét volt még az is a bőrömhöz, illetve szerintem nem fed olyan szépen. Ami pozitívum az az, hogy olyan volt mintha nem is lenne semmi a bőrömön, nem volt maszkos hatása, amit eddig sok alapozónál tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

bernadettu

2020. április 19.

Minta kiszerelésben van meg a Beige árnyalat, amennyire tökéletesek a vele szettben lévő por állagú alapozók, annyira nagyon sötét és meleg tónusú ez az alapozó árnyalat a bőrszínemhez.
A kevert bőrtípusomra a hidegebb időben is soknak éreztem ezt a sokféle olajat ami benne van, mivel a színe nem passzolt ezért csak otthon próbálkoztam vele, hamarabb lemostam mint hogy tesztelhessem mit bír.
A bemutató szettből nagy csalódás volt nekem ez a termék, ettől függetlenül örülök hogy volt lehetőség kicsiben kipróbálni.
Más márkák is csinálhatnak ilyen mini bemutató szetteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Más márkák is csinálhatnak ilyen mini bemutató szetteket.

Supertramp

2020. április 1.

Az én célom hogy egy természetes összetevőjű minél természetesebb hatású alapozót használjak, ami úgy néz ki mintha ott sem lenne, de azért mégis fed. Az Inika alapozóban megtaláltam ezt, tökéletesek az összetevői, és az apróbb bőrhibáimat fedi, igazából úgy nézek ki vele mintha nem is lenne rajtam smink. Használom hozzá a báziskrémet, és ha olyan napom van, hogy erősebb fedésre vágyom, akkor a por alapú alapozóból is viszek fel. Ami a legjobb, hogy végre nem érzem nap közben azt a szárító hatást amit az eddigi összes alapozónál éreztem. Én nagyon imádom, az ára elég húzós, de én mostantól úgy gondolom, ezeket a termékeket fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

natulcien

2019. május 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, mert megnyugtató az INCI-je és nagyon univerzális darab. Sokféle alapozóval keverem, korrektorral is szem alá és olyan jól együttműködik eddig miden termékkel, hogy az meglepő. Koreai rétegezős rutint használok, primer, fényvédő jól alá van hidratálva a bőröm és ez az alapozó nagyon szépen terül, nem kopik, nem szárít. Szeretek alapozókkal kísérletezni, nem tudom újra fogom-e vásárolni még, de nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Kobold

2018. november 16.

Olyan érzésem van, mintha hidratálót kennék az arcomra. A fedése nem rossz, de lehetne jobb is. Gyorsan kell felvinni, mert hamar szárad. Ecsettel számomra lehetetlen, általában kézzel szoktam, mintha egy arckrémet kennék fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Miffi

2018. június 8.

Rossz, sőt, borzalmas. EL DW helyett keresek könnyebb, de még inkább natúr alapozót. Nagyon szerettem volna, ha beválik, de konkrétan már a felvitellel is komoly problémáim voltak, annyira gyorsan szárad. Nagyon régen volt olyan, hogy egy alapozót azonnal lemostam, de ezt le kellett. Olyan volt, mintha nem is hidratáltam volna alá, poros volt, száraz szinte semmi fedéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

kikinga

2017. június 2.

Nagyon jó kis termék, a por alapozóval együtt vettem meg. Néha egyiket, néha másikat használom, vagy a kettőt együtt ha "erősebb" fedésre van szükségem. Nekem nagyon bevált, tetszenek az összetevők. Fedése is elég, főleg ha a poros tesójával együtt használom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

rosetta5

2017. május 17.

Az eddigi legcsodálatosabb alapozóm. Nagyon természetes árnyalatú, hihetetlen kellemes az állaga. Olyan, mint egy fincsi nappali krém. Eszméletlen jól hidratál és gyönyörűen fed, nekem egész napos takarást biztosít. Nem ül meg az apróbb ráncokban. Takarékos, pont annyit adagol, amennyire szükségem van. Tele van ápoló hatóanyagokkal. Nem kell ennél több! Abszolút favorit! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

lysza1985

2017. március 22.

Fedése nagyon gyenge, mégis szép messziről az összkép, de kell korrektor mellé. Összetevői szépek, illata nagyon tetszik, de irritálja a szemem :(((
Sajnos meg kell alkudni az organikus alapozóknál a fedés kárára, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

További info az összetevőről a KM-blogon >>