Inika

Ár:   10290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Wellbe-n 10500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 6.

Vedd meg online: Wellbe, 10500 Ft

Az INIKA organikus minősítésű folyékony alapozóját vezető sminkmesterek közreműködésével fejlesztették ki. Amellett, hogy gyönyörű árnyalatai csodás fedést biztosítanak, természetes összetevői ápolják a bőrt.

A pumpás kiszerelésű flakonban egyesítették a shea- és kakaóvajat az aloe verával, valamint a jojoba-, olíva- és kókuszolajjal. Különlegességként megtalálható benne a zöld tea- és kakadu szilva kivonat, ezen kívül levendula-, csipkebogyó-, kankalin-, ylang-ylang-, muskátli és citromfűolaj.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, színezékeket és illatanyagot.

Négy árnyalatban kapható.

Az OFC organikus certifikációjával rendelkezik.

Ár: 10290 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 10500 Ft , Eladó: Wellbe
6 féle színben elérhető
natulcien

2019. május 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, mert megnyugtató az INCI-je és nagyon univerzális darab. Sokféle alapozóval keverem, korrektorral is szem alá és olyan jól együttműködik eddig miden termékkel, hogy az meglepő. Koreai rétegezős rutint használok, primer, fényvédő jól alá van hidratálva a bőröm és ez az alapozó nagyon szépen terül, nem kopik, nem szárít. Szeretek alapozókkal kísérletezni, nem tudom újra fogom-e vásárolni még, de nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Kobold

2018. november 16.

Olyan érzésem van, mintha hidratálót kennék az arcomra. A fedése nem rossz, de lehetne jobb is. Gyorsan kell felvinni, mert hamar szárad. Ecsettel számomra lehetetlen, általában kézzel szoktam, mintha egy arckrémet kennék fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Miffi

2018. június 8.

Rossz, sőt, borzalmas. EL DW helyett keresek könnyebb, de még inkább natúr alapozót. Nagyon szerettem volna, ha beválik, de konkrétan már a felvitellel is komoly problémáim voltak, annyira gyorsan szárad. Nagyon régen volt olyan, hogy egy alapozót azonnal lemostam, de ezt le kellett. Olyan volt, mintha nem is hidratáltam volna alá, poros volt, száraz szinte semmi fedéssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

kikinga

2017. június 2.

Nagyon jó kis termék, a por alapozóval együtt vettem meg. Néha egyiket, néha másikat használom, vagy a kettőt együtt ha "erősebb" fedésre van szükségem. Nekem nagyon bevált, tetszenek az összetevők. Fedése is elég, főleg ha a poros tesójával együtt használom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 2.

rosetta5

2017. május 17.

Az eddigi legcsodálatosabb alapozóm. Nagyon természetes árnyalatú, hihetetlen kellemes az állaga. Olyan, mint egy fincsi nappali krém. Eszméletlen jól hidratál és gyönyörűen fed, nekem egész napos takarást biztosít. Nem ül meg az apróbb ráncokban. Takarékos, pont annyit adagol, amennyire szükségem van. Tele van ápoló hatóanyagokkal. Nem kell ennél több! Abszolút favorit! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

lysza1985

2017. március 22.

Fedése nagyon gyenge, mégis szép messziről az összkép, de kell korrektor mellé. Összetevői szépek, illata nagyon tetszik, de irritálja a szemem :(((
Sajnos meg kell alkudni az organikus alapozóknál a fedés kárára, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Nancika

2017. január 28.

Egy Limited Edition Inika Discovery Kit részeként kaptam ebből egy 4ml-es darabot, és nem mondom, hogy hanyatt vágtam magam tőle. Persze, a Magyarországon bármilyen módon beszerezhető, megkapható komolyabb természetes/CF termékek nagy részét már kipróbáltam, úgyhogy bőven van összehasonlítási alapom, és már nagyon sok meglévő kedvencem. De azt sem tudom mondani, hogy nem lenne jó alapozó.

Én úgy tapasztaltam, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert ha kicsit szöszölünk, akkor nehezebben kenhető el utána. Annyira nem igényel komoly lélekjelenlétet, mint egy PuroBIO alapozó (bár az igazán extrém gyorsaságot igényel), de azért tempósan kell vele dolgozni. Ha időben végzünk, akkor szép végeredményt érhetünk el, ám nagyon kell ügyelni a mennyiségre is, mert nagyon könnyen lesz "cakey" a végeredmény. Alapvetően tényleg szépen dolgozik, nekem nincs is komoly fedésre szükségem, így számomra ilyen szempontból tökéletes. Viszont egyáltalán nem került be a kedvenceim közé, amolyan "egész jó, tetszik" kategória lett. Szemben a por/púderalapozóval, ami viszont igazán belopta magát a szívembe már pár alkalom után is.

Az ára pénztárca és szubjektív mérce függő, én inkább azt mondanám, hogy ennél százszor rosszabb alapozóra is adtam már ki ugyanennyit, és ennél jobb alapozóm is van harmad ennyi áron. Szerintem helyén van az ára, mert valóban nagyon sok mindent tud - csak nem az én igényeimnek megfelelően. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Nono1322

2016. december 7.

Számomra ez az alapozó abszolút verhetetlen. Az árán elsőre dobtam egy hátast, de annyi jót olvastam már róla, hogy végülis beruháztam. Utólag nagyon is örülök, hogy megtettem, mert egyrészt kiváló minőségű, másrészt kevés is elég belőle, ezért nagyon kiadós. Szép a fedése, a színe, az összetevői pedig egyszerűen zseniálisak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

hessviky666

2016. október 7.

Elszántam magam, megvettem Cream árnyalatban. Nagyon folyékony állaga van és gyorsan kell vele dolgozni, különben csíkos lehet. Inika alapra szoktam felkenni, szép, közepes fedése van, a színe illeszkedik abszolút a bőrömhöz. Kellemes viselet, nem fullasztó érzés, mint egy átlagos alapozó. Pici hibája, hogy fedhetne kicsit jobban, bár lehet építeni. Tetszik a csomagolása, higiénikus ez a pumpás kiszerelés. Nekem a hyaluronsavas van meg.
Teljes fedést akkor érek el vele, ha az Inika ásványi por állagú alapozójával átmegyek púderként. Elég tartós, egyenletesen kopik. Lemosás után kellemes, síma érzetű a bőröm, tehát végre egy olyan alapozó, ami használat után nem rontja, sőt javítja a böröm állagát, kinézetét!

4 csillag, mert lehetne olcsóbb...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

4 csillag, mert lehetne olcsóbb...

Leti01

2016. május 20.

Csomag részeként kaptam egy tesztert, párszor már kipróbáltam élesben de továbbra sem tudom eldönteni, hogy megvenném-e a teljes kiszerelést. Tapasztalatom összegezve: összetevők 5*; bár nagyon töménynek és sűrűnek tűnik a bőrön kényelmes viselet; coverage zéró... de felkenve valahogy mégis szebb és egységesebb lesz a bőr, nem is értem... :) az ásványi púderrel együtt viszont már szép és tartós eredményt lehet elérni. A púderért nem kérdés, hogy kiadnék-e ennyi pénzt még egyszer, de az a folyékony alapozó egyelőre kérdőjel számomra...Megjegyezném, hogy sok bőrhibám van, tehát lenne mit takarni. De nem vártam tőle csodát, inkább legyen kevésbé tökéletes az eredmény de maradjon természetes.
UI: a beige színt próbáltam, ez az egyetlen ami szóba jöhetett, de ez sem lett tökéletes. Az a szerencse, hogy nem fed erősen, így nem akkora gond, hogy sárgább mint kellene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Calophyllum Inophyllum (Tamanu) Seed Oil, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>