Innisfree

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka, Módosítva: 2018. december 10.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fényvédő arcra napraforgó olajjal és zöld tea kivonattal

Gyorsan felszívódó formula. 35-ös fényvédő faktorral védi a bőrt. A problémás bőr is jól tolerálja.

Nem tartalmaz parabéneket, színezéket, etanolt, kőolajszármazékokat, benzophenon-t, és minimális illatanyag tartlama van.

Katica1980

2018. október 26.

Mintát kaptam, egy használat után mondom: nem rossz, sőt nyáron valószínűleg nagyon jó viselet, de nekem az extrán hidratált bőröm kiszáradt alatta. Óráról órára éreztem ahogy a bőröm víztartalma csökken, rá kellett még hidratálnom. Talán nyáron ha eszembe jut, teszek vele még egy próbát, bár.... a parfüm miatt talán mégse.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

dorii0106

2018. szeptember 7.

Jó fényvédő volt, hamar beszívódott, és szerencsére nem égtem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Jó fényvédő volt, hamar beszívódott, és szerencsére nem égtem le.

Villango

2018. január 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, bár 40 fokos vízparton még nem bizonyított. :)
Nagyon jó rá sminkelni, és primernek is simán elmegy.
Biztos újraveszem, mert nem fullaszt és nem zavaró a fehér réteg amit hagy, na mert nem is hagy. :) :-P
Az illata citromos, lehetne kicsit gyengébb, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, bár 40 fokos vízparton még nem bizonyított. :)
Nagyon jó rá sminkelni, és primernek is simán elmegy.
Az illata citromos, lehetne kicsit gyengébb, de nem vészes.

Kedi81

2017. május 27.

Tegnap próbáltam először és WOW,eddig ilyet még sose tapasztaltam,felkenéskor ezt a picit sűrűbb krémet nagyon könnyű eloszlatni,bőrön először fehéres,de pillanatok alatt beszívódik és ad egy nagyon enyhe rózsaszínes színt az arcnak,elfedi a pórusokat,alig látszódnak és annyira puha selymes és hihetetlenül matt lesz tőle a bőr hogy valami eszméletlen,nagyon sok terméket kipróbáltam,de ez döbbenet,szinte egész nap tartotta is a matt hatást az arcomon,nagyon tetszik,kíváncsian várom a hosszabb távú hatását,de eddig 5 csillag:-)
Nagyon köszönöm ezúton is kedves Blankának,hogy megismerhettem és kipróbálhattam ezt a "Csodát" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

eticsiga

2017. április 10.

Nagyon szuper fényvédő. Ez az első fényvédő amit rendszeresen használok mert eddig nem találtam olyat amit elviselte volna a bőrömön. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy fehér réteget, illata minimális. Újravevős. Biore Watery essencet próbáltam előtte de az nekem túl alkoholos így csak nagyon nagy melegben fogom el használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Kitti501

2016. december 21.

Minden nap használom, amióta hámlasztok, és nagyon szeretem. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy fehér nyomot és sminkelni is könnyen lehet rá. Az illata meg valami fantasztikus. Nem próbálkoztam még más fényvédővel, de nem is fogok szerintem egy darabig. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

GNóri

2016. augusztus 18.

Nem a legszebb az összetevőlistája, és nekem nagyon húzódott a felkenése után a bőröm. Egyedüli pozitívumként azt tudom felhozni, hogy pikkpakk beszívódott, és azon ritka fényvédők egyike, ami nem hagy fényes réteget az arcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

86csilla21

2016. június 16.

El sem hiszem, hogy még nem írtam róla véleményt. Egy szóval: TÖKÉLETES. Első fényvédőm, nem igazán tudtam mit várjak tőle, de nagyon tetszett hogy könnyed állagú, nem hagy fehér nyomot, nem ragacsos, kellemes illata van és elég jó áron kapható. De úgy voltam vele, hogy kipróbálok mást, hátha van jobb. Nem tudom, nekem valahogy ezt jobban bevált mint bármi más, most rendeltem meg a 4-ik vagy 5-ik tubusomat és azt hiszem nem is kiséletezgetek már mással. Ezt szereti a bőröm nem szárítja, általában egy csepp olajat még hozzá is keverek és akkor nap közben kevésbé zsíros a bőröm. Natúr márka, szép összetevők, kedvező ár, lehet hogy van nála jobb is, mindennél van jobb, de az én bőrömre ez vált be. Nem cserélem le amíg kapható, és remélem még nagyon sokáig kapható lesz, ha neszét veszem, hogy be akarják vonni akkor meg betárazok belőle 4-5-öt. 6-8 csillagot adnék rá ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Orsika000

2016. május 15.

Először a matt verzióját akartam megvenni, aztán erre esett a választásom de nem bántam meg. Az illata kicsit citromos, nekem nagyon tetszik, felkenés után rögtön beszívódik, és nekem mattítja a bőrömet, imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Dori14

2016. május 1.

Nekem nagyon bejött, kb. 2200 Ft-ért vettem Ebayen. Gyorsan felszívódik, nem hagy fehér réteget és nem zsírosít. Nem okozott pattanásokat sem, de zsíros bőrűek szerintem egy mattító fényvédővel jobban járnak. A kombinált bőrömre tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak