Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2016. november 15.

Ár:   $14
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Jeju vulkáni agyag maszk

Intenzíven megköti faggyút és kitisztítja a pórusokat.

KisKormos

2019. július 31.

Gondoltam a hiperszuper csodaszeremet, ami mindig tökéletes bőrt eredményez, a l'oreal agyagmaszkomat most nem fogom újravásárolni, hanem kipróbálok egy koreait és erre esett a választásom. A textúrája tetszik, hogy ilyen könnyed és habos, de körülbelül nekem ennyit tud. Emellett hiányolom azt a hatást, hogy kicsit hűsítse az arcom. A pórusaimmal és a miteszerekkel semmit nem kezd, pedig az lenne a lényege számomra. Nem fogom újravásárolni. Hiába is szeretnék én l'oreal mentes arcápolást, visszahúz a szívem ahhoz a jól bevált termékhez. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

EricaKing

2019. június 23.

Eddig csak ezt az egy fajta agyagos maszkot használtam, nagyon sokáig elég, jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

kissdzs

2019. május 31.

Soha nem használtam még ennél jobb maszkot. Szinte rá sem ismerek a bőrömre használat után. Tökéletesen tisztít, a pórusaim sokkal kisebbek tőle. Nem szárít és nagyon sokáig elég nekem heti egyszeri használattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Bubucim

2018. május 20.

Ohmybrush Vikinél olvastam róla, és hát muszáj volt kipróbálni. :P Ami elsőre feltűnt, hogy nem kell belőle sok, és nagyon lágy a textúrája. Én eddig csak keményebb állagú arcmaszkokkal találkoztam, amiből többet kellett felvinni, így gyorsabban is fogyott. A bőröm utána nagyon puha, és lemosáskor is érzem ezt a lágy textúrát. Nem pattogtam ki tőle, eltüntette a csillogást. Bár a hosszabb távú hatására még biztosan várni kell, nálam egyelőre 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

cation

2018. április 30.

Nekem ez szerelem volt első kenésre. Olyan gyönyörűen kitisztította a pórusaimat, hogy nem akartam elhinni, valamivel kisebbek is lettek. Akkor rögtön leteszteltem a barátomon is, nála sokkal rosszabb a helyzet, még ő is meglepődött, hogy mennyire más lett az arca a fekete pöttyök nélkül. :D
Azóta hetente-kéthetente egyszer használom, nem szárít ki, viszont tényleg szépen tisztít továbbra is (bár mióta átálltam az olajos lemosóra, még kevesebbet kell tisztítania).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

nemeth.anita

2018. április 16.

Átsiklottam a leírásban afölött, hogy pórusok összehúzására is ajánlják. Arra nem vettem észre, hogy különösen hatásos lenne :) Bár azt gondolom, hogy tág pórusú, mitesszeres bőrön inkább egy komplett bőrápoló rutin segít, azaz több, egymásra épülő termék. Egyetlen termék maximum csak a látványt teszi szebbé néhány órára. Az én bőröm nem zsíros, sőt, inkább száraz és érzékeny, így faggyút, zsírt sem kell megkötnie. iHerbről rendeltem, és ott inkább az AHA-sav tartalom és az exfoliálás miatt döntöttem mellette.
Ennek ellenére a kedvenc maszkom, mert a bőröm táplálja, üdíti és puhítja. Tehát én erre a célra használom, és ebben a műfajban nem találtam még nála jobbat. Nem irritálja, nem szárítja a bőröm, és használat után olyan selymes, puha lesz, mint a babapopsi. Lehet, hogy hatásos lenne az eredeti céljára is, de nem használom rendszeresen, csak amikor éppen eszembe jut.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

martini11

2018. január 2.

Hat nagyon megérdemelne a rosszabbat, mert tényleg nem nagy eresztes. Neten rendeltem mindjárt kettőt is, annyira el voltak tőle ájulva. Szerintem ahhoz képest, hogy elég gyenge kissé drága. Amúgy tényleg sokáig elég azt hittem már el se fogy :D az illata elég tömör, amúgy el lehet viselni. A pórusokra ahogy előttem is többen írtak tökéletesen haszontalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Plusskutya

2017. október 17.

Bevallom, nem használom rendszeresen, csak ha a kezembe akad a szekrényben.
OMB Viki ajánlására vettem, de mivel elsőre nem hozta a mások által leírt mindent elsöprő hatást, nem vagyok annyira motivált, hogy rendszeresen kenjem.
A pórusaimat nem csökkenti és nem tisztítja értékelhetően.
Én a pórustisztító tapaszokra esküszöm helyette, nálam azok jobban beváltak, az eredményük látványos.
Ettől függetlenül kap 2 csillagot, mert nem árt, nem hoz elő pirosságot, bőrhámlást vagy szárazságot, csupán az én bőrömön nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Bevallom, nem használom rendszeresen, csak ha a kezembe akad a szekrényben.
A pórusaimat nem csökkenti és nem tisztítja értékelhetően.

msz0315

2017. július 26.

Most rendeltem ebayről.Nagyon jó árban van,kiadósnak tűnik.Keveset kell felvinni belőle majd mikor megszárad lemosható.Nagyon puha lett tőle a bőröm.Egyenlőre ennyi tapasztalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Craftastic

2017. július 3.

Felvitelkor hűsítő érzést nyújt, és a pirosságot nagyon szépen lehúzza. Általában nekem használat utáni másnap kisebb pattanások jönnek ki, most nem tudom, hogy ez esetleg a méregtelenítés jele, vagy hogy irritálja a bőröm. Ettől függetlenül elégedett vagyok vele, szeretem használni, mindig ezért nyúlok ha szépülni szeretnék. Utána nem árt egy hidratáló, tápláló pakolást is fölrakni vagy egy komolyabb hidratálót használni, mert kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

PVP 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.