Innisfree

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   2000 Ft

Pórus, és ránc eltüntető transzparens porpúder Jeju vulkáni összetevőkkel, melyek hatékonyan veszik fel a harcot a kifényesedés ellen. Olyan hasznos összetevőket tartalmaz, mint a Squalane, mely bizonyítottan segít a felesleges faggyúképződés csökkentésében, de tartalmaz kamilla-, menta-, orchidea-, és más növényi kivonatokat, melyek táplálják, s a "helyes útra terelik a bőrt". Hosszantartó, selymes, és egészségesen matt hatást biztosít.

Julus92

2020. szeptember 29.

Tényleg kicsit körülményes kikönyörögni a tégelyből a port a pici lyukakon, viszont nekem nagy előrelépés volt a drogériás púderekhez képest. Nagyon finommá van őrölve, szinte nem is látszik az arcon, mégis mattít, de nem túlságosan, és nem is szárít. Kis kiszerelés, de nekem rengeteg ideig elég volt, nem kell belőle sok.
Még nem tudom, újraveszem-e, szerintem megpróbálkozom más koreai púderekkel is, de lehet később visszatérek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Vicus

2019. november 18.

Kiszerelése miatt problémás használni. Enyhén illatosított, színezett por. Valamennyire mattít, de a Catrice púderem mattítása sokkal tovább tart. Egynek elmegy, nem volt drága, de kár volt megvennem.
Update: Közben egészen megszerettem, szívesen nyúlok érte. Nem ad teljesen matt hatást, ezért természetesebb lesz a finishe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Amadea

2019. október 12.

Még nem találtam olyan púdert, ami egész napra megóvna az átfényesedés rémétől (ha valakinek van ilyenje, ne tartsa magában a termék nevét!), sajnos ez sem képes erre, de talán vele húzom a legtovább. Anno nagyon idegenkedtem a loose púderektől, mára megszoktam a használatukat. Szerintem ennek a darabnak a lyukacskái adagolják a legjobban a port, nem zúdul ki egy kiló (ahhoz nem elég finomra "őrölt", ld. Too Faced Peach Perfect), de nem is kell félóra kopogtatással könyörögni neki (mini Laura Mercier).
Bőrszíne van, ami sötétebb az enyémnél, de eloszlatva nem látszik a különbség, nem kukacosodik, megfelelő aláhidratálással a száraz részeket sem emeli ki, kicsit "összekapja", egységesíti az arcbőröm. Rendszeresen használom, szeretem is, de nem ő a púderek istensége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

yvettsz

2018. április 25.

Nagyon finom por állagú, viszont mivel kissé összetapad, alig lehet kikönyörögni a dobozából. emiatt kicsit körülményes használni, ha kiveszem a kis védőlapkát és ecsettel próbálkozom felvenni, akkor viszont minden csupa púder lesz. Enyhén színezett, de nem szinezi el a bőrt, természetes hatású. Tényleg mattít, pár órára megszünteti az átfényesedést. Szeretem, de a használat nehézsége miatt legközelebb a kompakt változatát fogom megvenni, bár az még nagyon soká lesz, mert hiába tűnik kicsinek, kb 3 hónap után is alig hiányzik belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Squalane eo 1 0

A Satsuma mandarin héjából nyert kivonat. β-cryptoxanthint és β-karotint tartalmaz, ezenkívül flavonoidokat és más értékes anyagokat. Az eddigi kutatások alapján hatékonyan gátolja a tirozináz aktivitását (bőr hiperpigmentációjáért felelős enzim), ezáltal halványítja a sötét foltokat és a hiperpigmentációt. Ezenkívül tartalmaz antioxidáns alkotóelemeket is, amelyek hasznosak lehetnek a bőr számára az UV-sugárzás káros hatásaival szembeni védelemben.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.