Innisfree

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2018. január 2.

Kiszerelés:   3,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált rúzs, mely egész nap megtartja élénk színét. Bőrbe olvadó, bársonyszerű textúrája finoman, pillekönnyű viseletként vonja be az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

seppunkata

2017. december 18.

Oda meg vissza vagyok ezért a rúzsért... Szerettem volna egy olyan piros rúzst, ami inkább narancsosabb, melegebb árnyalat, mintsem olyan hideg kékes piros... Ezért a #05 Tulip Red színben rendeltem meg, mert képek alapján olyasminek tűnt. Mivel a nevében is benne van, hogy velvet, ezért gondoltam biztos csúszkálni fog, rákenődik a fogamra stb. De azt kell mondjam, beleszerettem a színébe, és a textúrájába is. A színe pontosan olyan, mint amit akartam, élénk, világos meleg piros, a számon pedig bársonyos, és inkább mattabbra szárad, nem jön le ha iszom, nem látszik a kezemen se a nyoma ha megcsókolom.
Sosem szerettem igazán a piros rúzsokat, pont azért, mert egyik sem volt számomra tökéletes, de erre a rúzsra szabályosan ráfüggtem és napok óta csak piros szájjal járkálok. Plusz pont a csomagolása, olyan szép egyszerű, finom kis bájos darab. Karácsonyi bulira is tökéletes lesz.
Már rendeltem is belőle más színben ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Már rendeltem is belőle más színben ;)

Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Dicaprylyl Carbonate, Synthetic Wax, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Camellia Japonica Seed Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyhydroxystearic Acid, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Red 7 Lake / CI 15850

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0