InstaNatural

Ár:   $18   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A faszenes maszk olyan, mint egy erős mágnes, melynek célja, hogy kihúzza, eltávolítsa a pórusokat eltömítő szennyeződéseket. A kaolin, agyag és faszén keveréke finoman és hatékonyan méregtelenít, elősegítve a tiszta, sima és egységes bőrkép elérését.

marcsi0975

2018. március 19.

Nagyon gazdaságos termék. Már hónapok óta használom, mégsem fogyott el, kiadós adag. A T vonalam nagyon zsíros, oda szoktam használni. Könnyen fel tudom vinni és lemosni, tetszik a tubosos kiszerelés. Érzem, hogy tisztít, utána mindig pihe-puha a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Hesperidin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Bentonite 0 0

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A heszperidin a legtöbb citrusféle gyümölcsében megtalálható bioflavonoid. A heszperidin, a rutin és más bioflavonidok gyűjtőnéven P-vitaminnak nevezik őket. A bioflavonidok olyan természetes növényi eredetű anyagok, amelyek vitamin jellegű tulajdonságokkal rendelkeznek, és bizonyítottan segítik a C-vitamin felszívódását, ezenkívül maguk is antioxidánsként viselkednek.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.