IsaDora

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: musume, Módosítva: 2020. február 16.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Douglas

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Ez a paletta a kedvencem. Ez a második, az elsőből a két kedvenc színem elfogyott, egy pedig kitört, mint a kisebb palettából is, óvatosan kell vele bánni. Nekem nem porol, imádom a színeit. Most nem látom sehol ezt a palettát, így megvettem egyenként pár színt a douglasban. Az isadorának próbáltam a szemöldökpúderét is és az is nagyon bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

missmelodie

2018. november 27.

Matte Chocolates árnyalatban vettem meg kb 2 évvel ezelőtt, és még mindig nem fogyott el, pedig rengeteget használom. Nagyon jó alap, és szépen egyenletesen oszlik el. Mindig ezzel a palettával kezdem a sminkeket, mert egyszerűen szuper transition shade mind. Azóta vettem belőle egy másik árnyalatút is (Magic Mauves), amit még nem sokszor használtam, de egyelőre azzal is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Illa

2018. július 5.

Itt vásároltam egy kedves Krémmániástól, és nagyon nem bántam meg. Szép, harmonizáló színek, jól pigmentáltak (én minden szemhejpúdert alappal használok), amelyek egész nap a helyükön maradnak. Nem ül bele a ráncokba, nem csomósódik, estig kitart. Minimálisan porzik, de teljesen kezelhető. Én visszafogottabb, nappali sminket keszítettem vele eddig, de alkalmi, erőteljesebb is kihozható belőle. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Agnyecko

2018. február 10.

Matt, természetes hatású szemfestéket kerestem és nem azért, mert 40 felett félek a csillámoktól, hanem mert vannak olyan napok, amikor a hangulatomhoz visszafogott, de mégis olyan "jólápolt" hatású aligsmink illik.

Ennek a célnak nekem a legsötétebb árnyalat kivételével kis jószándékkal meg is felel a többi szín, külön előny, hogy hideg és meleg barna árnyalat egyaránt van a palettában.

Ritkán megyek Bp-re, és akkor sem vmelyik Douglass a cél, a szállítási díjat meg nem vagyok hajlandó kifizetni, de ezektől eltekintve is a paletta önmagában is iszonyatosan drága (talán 7.500 Ft volt), ehhez képest
- porol, (nagyon),
- szemhéjalap kell hozzá, (akkor viszont szépen marad a helyén),
- a sötétebb színeket nehéz foltmentesen felrakni, a világosak meg alig látszanak, mondhatnám, hogy kicsit nagy a kontraszt nekem a világos és a sötétebb színek között,
- amint írtam, nekem a legsötétebb igen messze van a természetességtől, így tkp. 4 színt tudok használni belőle.
Összességében tehát bőven lehet élni enélkül a paletta nélkül még akkor is, ha nehéz drogériás szinten matt festéket kapni. Érdeklődésem az Isadora termékek iránt jelentősen mérsékelődött ezek alapján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

- porol, (nagyon),
- szemhéjalap kell hozzá, (akkor viszont szépen marad a helyén),

Eszterke93

2018. február 8.

A hétköznapi sminkem megvan ezzel a palettával. Ebből a pár színből is tudok egyszerű de mégis különleges sminket varázsolni, egy szimpla hétköznapra. A matt barna árnyalat még a szemöldökömmel is passzol. Nagyon teszik, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

angeleyes8

2017. október 26.

Először a Matte chocolates paletta került a birtokomba, nagyon szerettem, így a Smoky Eyes-t is beszereztem. A világos színeket alulra, alapozó színként szoktam felvinni, arra tökéletesek :) Mindennapi sminkjeim alapja ez a két paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

agoca

2017. július 16.

Matte chocolates palettát vettem meg. Egy éve használom, s tapasztalatom szerint alap kell hozzá mindenképp. A világos szín tényleg gyengén pigmentált, nekem is porol, viszont az összképp tökéletes. Alappal nagyon tartós is és a szinek harmonizálnak. A legsötétebbet nem használom, nekem az már sok lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

JoyTurner

2017. június 11.

Matte chocolates van a birtokomban. A tökéletes mindennapi sminkem alapköve. Primer potion-nal használom, nyilván így tökéletesen tart, alap nélkül nem próbáltam soha. Nagyon jól kihasználható paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

lacsikviky

2017. április 25.

Nagyon szép natúr színek, hétköznapi sminkhez kiváló. Könnyű eldolgozni és Bem potyog, én imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

marliz

2017. február 17.

Matte chocolates, és a Smokey eyes árnyalatok vannak meg. Néha elcsábulok, és veszek még szemhéjpúdert, de mindig rájövök, hogy ha csak ez a kettő palettám lenne, tökéletesen elég lenne ennyi is. Jó szemhéjalapozóval egész nap bírják. Kicsit porzik, de a természetesebbtől, az erőteljesebbig, mindenféle sminket lehet velük készíteni. Számomra óriási pozitívum, hogy ezeken a palettákon csak matt színek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Lanolin, Cyclomethicone

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.